Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

No i niech mi ktos powie, że jestesmy dla nich nie dobre albo cos. Pyszne obiadki, slodkie deserki, gdzie oni znajda druga taka jak my :) A wlasnie mój byl taki zachwycony ta zapiekanka, ktora wczoraj na szybko zrobilam że aż bylam w szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec tego siedzenia w fotelu kuchnia wzywa jak ogarnę sie z tym to wpadne do was. sylwia i klaudyna a baba niech wam wyrośnie piekna i rumiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babka już się piecze:) szybko zarobiona do piekarnika, naczynia pomyte, tam się piecze a ja swoja telenowelke obejrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję. Coś musiałam źle spać, bo strasznie mnie kark boli... Zrobiłam sobie dzisiaj króciutki spacerek, dosłownie z 300m i tak mnie kilka razy zakłuło w podbrzuszu, że nie widziałam co robić, czy iść dalej, czy stać, czy biegiem do domu wracać. Już nigdzie sama nie pójdę:) Za to w sobote wyciągnę mężulka na spacer, może to przekona maluszka do wyjścia :) Smaka tylko robicie tymi ciastami :) Ja mam ochote na placek z rumem, ale to może dopiero jutro, żeby na weekend był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moja baba JUZ siedzi w piekarniku.....;) a teraz ziemniaczki strugam...I chyba jajo sadzone BEDZIE ...;) z maslanka;) prosto szybko I smacznie ;) smacznych obiadow dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D a ja mam rosol jeszcze z makaronem:) a makaronu ugotowalam za duzo wiec jeszcze bedzie do przysmazenia na masle-uwielbiam taki makaron:) Mezus juz na lotnisku...i caly tydz sama jak palec w domu...juz mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już obiadek mam gotowy:) a na jutro chyba kluski na parze zrobie taki mi fajny dobry ciemny sos wyszedl że obiad bedzie na jutro mniamniusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ale Cisza....;) Czyli nikt NIE dostal plam NA buzi jak ja...;( szkoda ....BO NIE mam z Kim o TYM popisac...ale ciesze SIE....z 2 strony ,ze nikt NIE BEDZIE mial tego problemu ....po porodzie....BO wtedy SA duzo wazniejsze sprawy I zajecia przy naszych pociechach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek ja nie mam plam ale bardzo duzo takich hm...jak by to nazwac-"dzikich skorek"???? na szyji zrobily mi sie takie ni to pieprzyki ni to co...jakies takie ciemno brazowe wystajace dzikie skorki?? pod biustem tam gdzie sie zaczyna i konczy fiszbina to samo-ale one sa juz bardziej koloru skory...na brzuchu pieperzyki plaskie....pytam moja gp czy to normalne a ona, ze niby nie :O no i tyle sie dowiedzialam:O ale znow w mojej madrej ksiedze pisze, ze niby takie skorne wykwity sa normalne...wiec ja juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja już po wizycie:) bez zbędnych wstępów, muszę się pochwalić, ze wszystko OK:):):) cieszę się ogromnie:):) Te badania które ostatnio robiłam i dzwonili do mnie żebym przyjechała je powtórzyć wyszły idealnie tym razem. Więc to albo chwilowe załamanie moich płytek krwi, albo jakiś błąd w laboratorium:):) W każdym razie dobrze że dobrze:):):) Michalinka waży ok. 2,5kg a szyjka zaczęła się skracać, tak więc wszystko pomału przygotowuje się do finału:):):) Aha no i wymaz na paciorkowca miałam robiony, w przyszłym tygodniu mam jechać żeby mi wynik wpisał do karty ciąży:) a na "normalną" wizytę za dwa tygodnie:) ale mi się humor poprawił po tej dzisiejszej wizycie:):D:D pozdrawiam Was kochane:) i dziękuję za słowa wsparcia kiedy tak się martwiłam tymi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie się chyba cos zaczyna dziac. Taki dziwny bol mam na gorze brzucha, i tak jakby schodzil w dol- niby jak zmieniam pozycje przechodzi wiec to chyba te przepowiadajace sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie porobio pełno takich tycich niby pieprzyków odstających na szyji i brzuchu pod biustem. I gdzieś czytałam, że to normalne, po porodzie powinno zniknąć. Ale mam lenia, nic mi się nie chce. A do tego siedzę sama, bo mężuś jak zwykle do późna w pracy a rodziców też dziś nie ma... Klaudyna, to chyba faktycznie coś:) trzymaj się!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem umyłam dziś całą no dobra prawie całą kuchnie w półkach porządki i pełen kosz po terminie różności :P podłoga na kolanach do mycia zostawiam mojemu :) obiadek pyszny wyszedł i też bedzie na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus pisz co SIE dzieje!!!!!!! Takie wypustki skorne o ktorych piszecie...mialam kiedys na karku I szyja troszke...ale wszystkie usunelam...NA szczescie teraz mi SIE takie NIE zrobily.... ZA to 2 pieprzyki zaczely mi rosnac I swedziec...bylam z TYM u lekarza ze 2 mce temu ( byc moze jut tu pisalam) I mam termin NA koniec marca zabieg usuniecia...BO urosly do galantych rozmiarow. Wiem ,ze TA ostude da SIE zlikwidowac ale tak jak pisalam...2000 tys jeden zabieg a pewnie ze 2 trzeba BEDZIE zrobic...Tanie NIE jest. Ja teraz tak siedze..I mam jakies wrazenie ze mala mi SIE z jednego boku NA 2 przekrecila...????? BO czuje Jej nogi z 2 strony???? NIE Wiem co jest grane...mala wyginaczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek moja to chyba lezy poprzecznie jakoś bo tak ja czuje od prawej do lewej jak mi się prezy to aż boli. A mialam takie 3 skurcze dziwne od gory brzucha od prawej do lewej tak jakby mnie ktos sznurem sciskal i tak w dol schodzilo, a narazie spokuj. Czekam na rozwoj wydarzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam coś takiego ostatnie dwa dni a gin powiedział ze to skurcze przepowiadające a ja myślałam ze mi brzuszek twardnieje tyle ze położna mi mówiła skurcze mogą nawet dwa tygodnie sie pojawiać zanim urodzimy :O klaudyna tylko nam sie szybko odezwij rano bo bedzemy myśleć ze rodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to dobrze pisalam że przepowiadajace to sa, czyli się zaczyna, bo wczesniej takowych nie mialam. Spoko gdyby cos to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A slyszalyscie, że Anna Mucha urodzila Coreczke? Miala cc bo ma wade wzroku. To tak jak nasza Ewa- a wlasnie ciekawe ci u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×