Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Pozostaje czekac na wiesci od Ewki.moze lada dzien napisze co u niej. A ja mam dziś bardzo obfita wydzieline- normalnie jakby że zwiekszona sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam caly dzien-jeszcze troche to po nogach mi poleci;) a tak serio to nie mam pojecia-niby koncowka ciazy to normalne, ale zyby aż tak? Ale nic mnie nie piecze, wyglada normalnie, zapach też normalny, wiec to nie infekcja, wiec chyba faktycznie tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) musialam cos na obiado kolacje upichcic, juz po:) chwila relaksu;) U mnie po wizycie bardzo dobrze:) jak to polozna po posluchaniu serduszka stwierdzila "happy baby";)nie wiem czemu no ale jak tak mowi no to ok;)polozylam sie lozku- popatrzyla i mowi, ze bardzo dobrze widac jak maluszek ulozony(???jakim cudem-nie wiem) glowka na dole, nadal wysoko,zmierzyla brzuch- pow, ze wymiarowo tak jak byc powinno i kolejna wizyta za 2 tyg a potem juz co tydzien az sie Syncio urodzi:) cisnienie niskie- ale ja takie mam, mocz ok, i tyle.... ciekawe jak Sylwek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero WROCILAM...ze SZPITALA....Polozna mnie tam wyslala BO malutkiej bilo serce 200 razy NA minute...;( bylam w szoku... W szpitalu monitorowali mnie przez godzinie...I co SIE okazalo w ciagu godziny mala wykonala 128 ruchow...tak 128 ....dlatego tez jest serduszko w chwilach zabawy tak nachrzania! I to zupelnie normalne.....do tej pory jestem w szoku...ale ciesze SIE ze wszystko ok....Buziaki biore SIE ZA skladanie polki z mezem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciesze się że z Waszymi maluszkami wszystko wporzadku. Sylwia to masz ruchliwa ta Twoja Kobietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam usg i widziałam swojego bąbelka :) ułożona główką w dół wiec, waga 2600g mały ten mój szkrab doktorek powiedział we dla niego to jak by 1,5 tygodnia była młodsza nisz wskazuje zatrzymanie miesiączki. ale mam sie nie martwić. mamcia powiedziała ze mam to po niej bo moja młodsza siostra ważyła 2600g jak sie urodziła a i tak miał 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka Na tym etapie usg moze się mylic nawet o 600g wiec moze wcale nie taki maly ten Twój Maluszek Nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna213 jedne sie martwią ze duże a ja ze małe . kto wie może to pomyłka, albo brak apetytu i praca do 7,5 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Pelepetka: to jest raczej uwarunkowane genetycznie. Apetytu też nie miałam, Jeszcze dwa tygodnie temu pracowałam na 100%, co z dojazdami do pracy zajmowało mi ok 11 h... A dzidziusia mam 5000g. Z tym, że ja miałam prawie 5 kg, moja mama miała przy urodzeniu 5.1 kg.. Więc to rodzinne. Nie ważne ile będą ważyć, jak mają się dobrze, to wszystko jest w porządku! Nie ma co się martwić, to szkodzi bardziej samopoczuciu maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Klaudyna: otóż to! Byle zdrowe były!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wzielam prysznic, ulozylam wlosy, nie wiem po co, skoro zaraz pojde spac i fryzura przyklapnie, ale mój się smieje że się już na porodowke szykuje- kto wie co w nocy się wydarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki cieszę się że u Waszych Maluszków wszystko dobrze ja mam 29.12 wizytę za równy tydzień już nie mogę się doczekać :) ja przy urodzeniu ważyłam 3550 mój Marcin 3100 Amelka jak się urodziła 3500 więc chyba to genetyczne faktycznie :) a też mi mówił gin. że mniej niż 3000 będzie ważyć a jednak więcej usg też może się mylić więc nie ma się co stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 28go mam wizyte. Najgorsze i tak bedzie wytrzymac weekend i caly poniedzialek, bo wizyta dopiero na 20.30 bede się stresowac i martwic, no ale takie zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już chciała bym żeby był weekend mam nadzieję że szybko minie końcówka mi się tak ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Niestety jedyne co mozemy zrobic to i tak czekanie. Ale w porownaniu z tym co za nami, to zostalo zaledwie kilka dni- najdluzszych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Klaudia :)nic nie przyspieszymy a mnie krzyże bolą ciepłą kąpiel wzięłam i nic nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki idę spać :) mój mężuś już chrapie jedna córunia smacznie śpi a druga buszuje w brzuszku :) dobrej nocki do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak czekalam z mezem NA polozna w medyku...przyszla dziewczyna ,ktora miala skurcze co 5 minut dluzej niz 30 sek BO liczylam.... Dziewczyny jak ona krzyczala....;( MOJ maz zbladl totalnie a ja pytam Jej....czy moge jakos pomoc...Ona NA to czy BYM mogla Jej plecy pomasowac Zanim Jej maz przyjedzie...I tak biednej masowalam te plecy przez jakies 10 minut ...w trakcie skurczu tak SIE zginala I tak stekala ...mowie Wam jak mi Jej szkoda bylo...ale MOWI ,ze taki masaz bardzo pomaga. TAKZE ja JUZ mojego nastawilam psychicznie NA kilkugodzinne masowanie kregoslupa ....w dolnym odcinku I po bokach.... Ale dziewczyny mowie Wam ,ze wygladalo to ojjjjj bolco...bardzo bolco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Niestety ale na taka ewentualnosc trzeba się przygotowac, prtzynajmniej te ktore zamierzaja rodzic SN no coz to powodzenia nam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Na ból jestem przygotowana psychicznie. Byle już się zaczęło, obojętnie jak bardzo będzie boleć. Ten ból ma swój koniec, słodki koniec :) niech już boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Życzę wszystkim dobrej nocy. Zobaczymy co mnie czeka. Jest mi bardzo niedobrze, a w przerwach mam zgagę. Mam pomału już tego dość :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja się pierwsza witam:) Od 4 wierciłam się w łóżku. Czyżby jakiś przełom? :) jeszcze tylko jakieś skurcze poproszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×