Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A moze rutynowo po prostu wszystkim podaja antybiotyk jak leci, tak na wszelki wypadek skoro wszystkie maja mozliwe choroby,to z gory zakladaj że kazda ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w oczekiwaniu na...:)
pojadę do szpitala...i tak jutro powinnam iśc na ktg więc kilkanaście godzin w jedną czy w drugą nie robi mi różnicy:) jak ja juz bym chciała byc "po":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech trzyma jak najdluzej;) wracam do pracy bo mi sie juz lunch skonczyl najlepiej rano przyszlam wydrukowalam raporty z wczoraj, przygotowalam wszytskie czeki itd....no i zapomnialam-przed chwila patrze a to dalej lezy....haha ale jestem zorganizowana:D nie ma co;) ide narazie, pewnie ebde potem!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w oczekiwaniu na...:)
zaraz ślubny wraca z pracy wiec pojedziemy:)...jak zostane to mój labrador sie za mna zapiszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w oczekiwaniu na...:)
jest i męzuś więc sie zbieramy:) więc uciekam dziewczynki...odezwę sie najszybciej jak sie da:) 3majcie za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Lada chwila ma przyjść koleżanka. A ja od czasu do czasu skurcze mam :D dzisiaj wieczorem przyjedzie jeszcze moja przyjaciółka by mi pomóc conieco. W oczekiwaniu na nas zdemotywowała... Dopiero co przyszła a pojechała już na porodówkę. A my tu jęczymy, czekamy, narzekamy :D analizujemy każdy skurcz... Ja pitole ale by było jakbym ja dzisiaj musiała, a boli wciąż. Dziś napewno się odezwę jeszcze, a co! Muszę o siebie dbać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki miałam wizytę dwu miesięcznej dziewczynki od razu mi sie humor po prawił ale jak widze ile to pakowania i ubierania ZAWRÓT GŁOWY !!!!!!!!!!! musze sobie taką fajną torbe na te klamoty kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mamcia dzwonila z zapytaniem-Jak tam Basia? A ja na to że leze i czekam na nia, bo już wszystko gotowe, a ona się nie spieszy. No nic czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pelepetka :D wcale się nie męczę, ja specjalnie na fenoterolu jestem do poniedziałku, żeby ten tydzień przeczekać, bo maluch ma tylko 2800 więc niech przybędzie :) ja drże o każdy skurcz, że to już... a Wy byście się ucieszyły :D rodzę we wtorek i niech tak zostanie lepiej :) będzie już po 39 tc więc bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem Ci, że nie wiem co gorsze, bo odkąd wiem na 100 procent to zrobiłam się okropną zołzą, bo nie mogę się doczekać :D no i stressss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosienka ja i tak Ci zazdroszcze. Chyba wolalabym wiedziec, a tak to jak na szpilkach, bo w kazdej chwili moze się zaczac, a tak masz date i mozesz się przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak ci zazdroszcze tosienka że to już w poniedziałek :) a my wciąż nie wiemy i czekamy ... nerwówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mnie wezmą na oddział, zrobią wszystkie badania, wywiad z anestezjologiem, a operacja będzie we wtorek z samego rana. Mam ogromny stres, coraz większy :) Wy także? powiedzcie mi jak kobietki po cc mają krwawienia po zabiegu, raczej nie tak samo mocne jak te po sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziś o 10 40 urodziłam śliczną córeczke Juleczkę 2800kg i 52 cm 9 pkt narazie. brzuch boli ale jutro będzie lepięj najważniejsze że wszystko z Julą i zemną dobrze Pozdrawiamy odezwiemy się jak wyjdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia gratulacje :***** Super witamy Julcie :) No i nastepna szczęsliwa rozpakowana ciężarówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Niunia przyjmij moje gratulacje!!! Wspaniale! Cieszymy się razem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985.............26......Wojnicz........39(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............39(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........38(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......37(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........37( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............37( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........37(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........37(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............37(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........36(K). ......18-12-2011 W oczekiwaniu na (Milena).......24.....Kolobrzeg....36(K)......18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....36(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........37(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina).26.Tarnow.37(K) .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również Gratuluje:) Witamy mamusie i coreczke:) jak narazie same corcie się rodza. Eeeeee ja też już chcę urodzic!!!! Szkoda tylko że tak się nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×