Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cesc NIUNIA;)) czesc wszystkim;) PEWNIE ,ze nadrobicie;) od konca tygodnia upaly;) nie moge sie doczekac! MOJA KOCHANA lula a ja OBIADEK pichce, wolowinka w piekarniku , ziemniaczki sie gotuja, MIZERIA zrobiona;) a maz w kosciolku. Teraz chwilka relaksu przy kawusi. Kola no JUZ tak nie boli I SPUCHNIETE mniej ;) ale caly czas kokodamol biore;) Mala dzis o 4 and ranem godzine SAMA sie bawila bo spac nie mogla...ale mleczka nie dawalam bo nie chce jej od nowa przyzwyczajac, usnela ok 5 I tak do 8:30. Polska wczoraj sie nie popisala, Moj brat az sie rozchorowal ;););) Dzis dzien odchwaszczania jak to Ewcia nazywa;) rece nogi mozg na scianie;) Wlosy wczoraj zrobione ...JESZCZE rzesy we wtorek I gitara;) gotowa do Polski;) Nie Przepadam za niedzielami bo nastepny dzien maz do pracy I znow siame;) Klaudia ja od 3 dni podaje jogurty od 6 mca, ;) ogolnie kupka jest JUZ zolta ;););) ciesze sie ;) Ewa gratuluje presentu, ja uwielbiam pierszczanki;););) ale narazie nie nosze bo wszystkie takie duze mam ...I nie chce malej okaleczyc;) ale gdyby m Moj taki kupil to napewno bym zalozyla;) ja za urodzenie Layli ( JUZ chyba pisalam) dostalam perfumy 2 rozne bo nie wiedzial ,ktore wybrac...wiec addict Diora I coco shanel;) love it!!! ;);););) Milej niedzieli sloneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! W UK i IE dzis obchodzony jest Dzien Ojca,spedzamy wiec dzien rodzinnie heh :) Piekna pogoda dla odmiany! Jak Wam niedziela mija??buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! U nas dzisiaj pracowicie od rana. Ja tak "przy niedzieli" zrobiłam napad na szafę naszego Małego Szeryfa. Musiałam już, bo kolejna partia ciuszków już dawno się prosiła o oddelegowanie do kartonu. Wchodzimy w r. 80 aktualnie. Dziecko mam chude, ale jakieś takie długie. No i te rozmiarówki pochrzanione w różnych firmach. 74 z H&M jest takie samo na wielkość jak bluzeczki 80, które kupiłam wczoraj w 5-10-15. Wstawiłam też pranie, ręczniki i pościel, bo czekało na ładną pogodę. Teraz schnie, ale w tym skwarze, to będzie moment. Młode śpi. Tatko robi obiadek. Właśnie usłyszałam charakterystyczne "cpyk i psyyyyyk" z kuchni, więc podejrzewam, że browarek na apetyt leci. ;))) Na spacer wyjdziemy późnym popołudniem, bo dzisiaj taki gorąc, że albo trzeba było o 8:00 wyjść (nie ma szans przy moim "zrywie" z rana), albo trzeba czekać do wieczora. Babcia też się nieśmiało zapowiadała z odwiedzinami (moja Matula), więc może się do spaceru przyłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że się przechwalam, ale co mi tam! Ja za tego mojego Menża powinnam na kolanach, tylko nie do Częstochowy, ale do Rzymu przynajmniej... Jaki zrobił chłopisko obiad! Botwinka, biała kiełbasa, młode ziemniaczki z koperkiem i skwaruszkami! Nie ma opcji, żebym utrzymała wagę... Dupa rośnie, aby szwy w spodniach trzeszczą! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pokupowałyście już albo macie zamiar kupować zabezpieczenia na kanty mebli, szuflady, etc. - dajcie dziewczyny namiary na rzeczy warte uwagi. Muszę już koniecznie zacząć zabezpieczać mieszkanie, bo Szymek naprawdę jest wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! Umnie zaloba...wczoraj sprezylam sie ze wszystkich sil,na wdechu biegalam z 2ka dzieci z imienin tesciowejm,pokarmilam pokapalam..i do meczu z desperadosem zasiadlam,.,,a potem bylo juz tylko gorzej. maz kolo 23 zadzwonil abysmy sie wzajemnie powspierali:Ppo przegranej Polski. Co do obstawania przy jakims stanowisku-NIKT nie powienien NIKOMU zabraniac posiadania wlasnego zdania!!Ja wg osób zewnatrz jestem bardzo'liberalna" jesli idzie o wychowanie dziecka-a mam rzeczy ktorych sie trzymam,o ktorych slusznosci jestem przekonana..i nie pisze ze dlamnie wsadzanie 6mcznego dziecka do chodzika jest chore-pisze ze ja poprostu tak nie robilam i robic nie bede.Moge odpowiedziec(zapytana wczesniej) na cos..ale swoich teorii niemam zamiaru wciskac nikomu do glowy. Nela dzis zjadla duza miske zblend. rosolu+makaron+miesa ze skrzydla obrane-smakowalo jej bardzo-teraz padla i spi. Starsza z wujkiem wyjechala gdzies-a moja jedyna bolączka jest czy nie wróca za szybko(chce poprasowac i kosmetyki na all dla siebie zamówic) Wekend intesywny,sama z pannami,zrobilysmy golabki krokiety,galarete z kurczaka-maz wroci -bedzie wcinal:) Niewiem ktora pytala o cene tego mojego zestwu,wrzucam link-czekam na nie z niecierpliowoscia. http://allegro.pl/show_item.php?item=2399366660 Ewa-my z IKEA mamy te zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuuuupi :-) znalazlam spacerowke wymarzona!co prawda nie ma przekladanej raczki,jednak przeboleje.Jako ze lubie rzeczy funkcjonalne a zarazem minimalizm zachwycona jestem prostota w obsludze i nowoczesnym wygladem tego wozka. http://m.youtube.com/#/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D1_sz9FMWWrE&v=1_sz9FMWWrE&gl=IE Planuje dorwac w zoltym kolorze :) Slonka ciag dalszy u nas i swietowania 'tatowego dnia'. Przykro,za Polska odpadla z gry- malo to dyplomatyczne ale mam nadzieje ze ktos skopie teraz tylek Czechom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) RoyalFlush qurcze świetny ten wózek gdybym nie miała już swojego na pewno bym go kupiła super styl mi podoba się Wineberry świetny jest. A moja dziś znów miała zieloną kupke :( nie wiem od czego ...krytyka goni krytyke...nawet nie bedę się wypowiadać... a wyrazistoś Ewy jest mega-popieram olcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa miałam zapytac Klaudia a powiedz mi ty ten twarożek podajesz zamiast jakiegos posiłku czy jak??? Ale dziś było pięknie cały dzień na dworze spedziliśmy rodzinna niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozek swietny. Kasztanka ja podaje ten twarozek z owocem, wczoraj byl banan, a dziś podalam z biszkoptem.Na deser byl. Ja podaje tak O 8- 180ml mleka O 11- dziś obiadek O 14 było mleko o 17 wlasnie twarozek i o 19.30kaszka, Baska dziś wstala o 6 i już o 20 spala. Widzialam że nie wytrzyma wiec podalam kaszke wczesniej generalnie o 20 dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka-nawet mi nie mów o rodzinnym spacerze my kisimy się w domu :/ kamila-jak można wiedzieć ile taki wózek kosztuje ?? podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Faktycznie odjechany wózek. :))) Nie przeszkadza Ci brak skrętnych kół? Czy one są w jakiś sposób skrętne? Mają jakąś amortyzację? Ja patrzę na nasze polskie chodniki i konieczność manewrowania w mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Klaudia:) Paulina my na spacerku byliśmy tylko chwile bo upał jak na 17h był niemożliwy. Wiekszość czasu spedzilismy na ogródku w cieniu :) Dziewczyny z czego może być ta zielona kupka zaczynam się martwić??? Ide pobiegać :P tak sobie postanowiłam dziennie na wieczór jak Wiki pojdzie spac wyruszam z moim pieskiem biegac :P tylko ciekae czy bedę miec taka silna wole jak Sylwia bo ciebie to podziwiam schudłaś mega i teraz wygladasz super.Chyba ważysz jeszcze mniej niż w dniu ślubu jak tak patrze na foty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wozek ma skretne przednie kola- widac przeciez jak ta kobieta z prawej na lewa i spowrotem nim porusza stojac w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze! a myslalam za wozek zostane zjechana bo dosc nowoczeny jest a jak wiadomo- nie kazdy lubi isc z duchem postepu :] ludzie raczej z rezerwa do nowosci podchodza. Ewa- przednie kola sa skretne, wozkiem mozna kierowac praktycznie jedna reka. Niunia- cena niestety powalajaca ok 650zl.producent skandynawski a oni to sie jednak cenia :( Ja chce go zakupic z mysla ze dzieci bedziemy miec wiecej wiec wole doplacic i miec cos na lata co posluzy kolejnym pociechom ale jesli ktos nie planuje wiecej dzieci to dosyc drogo by tyle zaplacic za spacerowke.Ewentualnie mozna ja potem odsprzedac. tutaj znalazlam jeden z polskich sklepow, ktore je sprzedaja: http://dzidziabum.pl/p/91/1950/nuna-pepp-spacerowka-wozki-spacerowe-wozki-i-torby-do-wozkow-dzidzia-na-spacerze.html sliczne kolorki maja. Co do wozka nie jest przeznaczony na dlugie lesne spacery czy wedrowanie po wyboistym terenie.Bardziej cos dla zaganianych mamusiek, mieszkajacych w miescie.My mamy masywny wozek z zestawu z pompowanymi kolami ktory jest idealny na duzy snieg itp ale za duzy jest by go brac do auta za kazdym razem gdy gdzies ruszamy.Szukalam czegos malego i lekkiego by moc go szybko zlozyc/rozlozyc i moc smigac swobodnie miedzy polkami lub po miescie. Nuna jest dla mnie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka- tez mi sie ta wersja bardzo podoba ale nie wiem czy pasowalaby chlopczykowi czy nie za bardzo dziewczeca jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się zalamalam. Jak wiecie umowe o prace mialam do konca grudnia, także teraz jestem po macierzynskim i bezrobotna. Patrzylam na zlobki bo chcialabym być z mala do roku czasu a pozniej mala do zlobka a ja do pracy ( na te pol roku musialabym się zarejestrowac w UP, bo sytuacja finansowa jest jaka jest- z jednej pensji się nie utrzymamy tymbardziej w wynajmowanym mieszkaniu). No i przegladajac zlobki panstwowe-publiczne natrafilam na paradoks Zapisuje się dziecko do zlobka z wyprzedzeniem x-czasu, oboje rodzice musza miec prace bo w podaniu trzeba podac miejsce pracy. A jeśli ja nie pracuje, to nie zapisze dziecka z wyprzedzeniem, i nawet jak znajde prace to nie mam z kim dziecka zostawic, bo do zlobka z dnia na dzien mi nie wezma dziecka. A Ci wielcy politycy zachecaja żeby Polki rodzily dzieci ( bo niż demograficzny i nie ma kto na emerytury pracowac) tylko ja się pytam co oni w tym kierunku robia żeby przekonac do tego. Moich rodzicow znajomych corka wyszla za maz za niemca, dostaja od Panstwa 20tys euro 10po urodzeniu, 10 jak dziecko konczy 7 lat- a u nas 1000zl i teraz tak pokombinowali że nie wszyscy dostana. Sorki, ale musialam- ulzylo mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia...I dlatego zawsze mowie ...KOCHAM ten Kraj ale system polityczny...jedno wielkie G...KAZDY Wie jak dobrze SOBIE pod dupsko zagarnac.... KASZTANKA...dziekuje ale do slubnej Wagi to mi brakuje galancie;)...biala SUKNIA poszerzala mnie MOZE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa bo teraz tak patrze na swój pierwszy post z ta wyrazistością Ewy to nie były słowa pochwały ale nie bede się zagłębiać w temat. Chciałam sprostować bo lizusem nie jestem. Klaudyna z tymi żłobkami to masakra jakas nie wiedziałam o czymś takim 8( bez sensu musze zobaczyc jak u nas to wyglada. Dziewczyny poradzcie z czegoi ta zielona kupka? Czy przyczyna może być szybkie przejście z mleka 1 na 2?Ale w sumie to już dawno bylo...Albo to że podaje bebiko 2r tzn z kaszką ryżową???Wczoraj poidałam pierwszy raz.Juz sama nie wiem:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ujelas to chyba najlepiej jak mozna było. Z ciekawosci spojrzalam też na zlobki prywatne-chociaz takiego nie bralismy nawet pod uwage- 1200zl miesiac- jak ktos zarabia 4 tys to spokojnie moze sobie pozwolic. Nas na to nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila...wozek zajebi...Ty;) brakuje mi w im tylko jednej RZECZY aby byl super mega;););) ....workweek ochrony slonecznej, u mnie jak mala siedzi i postawie bude to bojetnie z ktorej strony...slonko nie dociera...buzka jest w cieniu. Ale ogolnie super!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZTANKA....no u mnie byly zielone przez 4 dni....ale ostatnio czytalam ze jak mala zjadla cos z duza illoscia zelaza to kupka Moses byc zielona, albo jak za dlugo byla w jelitach I sie utlenila"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zielona, bo przeszlam z mleka 1 na 2 praktycznie z dnia na dzien. Dziś już byla "ladniejsza" Moze czegos mala nie toleruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tu zlobek tysiac funtow dla takiego malca...wiec jak mam isc do roboty I zarobic 1300 f I 1000 wywalic na zlobek to wole z dupskiem w domu SIEDZIEC...no chyba ze cos Swojego otworzymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jak Sylwia pisze- też gdzies mi to wpadlo w oko. Poobserwuj jeszcze z 2-3dni jak się nie zmieni podejdz do lekarza zapytaj bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×