Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ooooo IPad znow wariuje;) 2 razy ten Sam post ;) Mala spi...to ja fajke pierwsza na dzis IDE zaliczyc a kamera idzie ze mna;) dzis kapusniak I prazoki;););) Dziewczyny naprawde zaczynam miec stresa przed TYMI chrzcinami...jest cos JESZCZE co powinnam wiedziec BADZ co zrobic???? ...chyba JUZ nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też smoczki z Nuk-a mała toleruje :-) Zobaczymy spróbuję zapodać za parę dni....ciekawe co zrobi :-) Noooo to jak Pampersy "4" są od 7 kg to myślę ,że już te będę kupować . My pomykamy na spacer.....po porannej burzy pogoda się poprawiła :D Miłego dnia Mamuśki i bobasiątka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz racje...w lipcu jest SUNRISE...jedna z głosniejszych imprez techno w Europie...zawsze trwa 3 dni,a w tym roku 10!!!! Masakra jak w miescie liczacym 55 tys mieszkanców ma sie zmiescic koło poł miliona?!w suemi mrzezyno,dzwirzyno i te inne wioski tez beda zajete. No widziasz jakbym wiedziała wczesniej to mogłabym mu odsprzedac bilety...a dwa juz sprzedałam a kolejne dwa sprzedam dopiero pod amfiteatrem:) w zeszłym roku kupiłam dwa za 700 zł na całą 3 dniowa impreze a sprzedałam desperatom pod amfiteatrem za 1700! a uwierzcie,ze takich nie brakuje. Rekord to za bilet za 350 facet dał ponad 3 tysiace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilę ja . Sylwia pytała o prezent na roczek .Takie prezenty dostała siostrzenica męża na roczek właśnie .....szczeniaczek-uczniaczek,sesja zdjęciowa , srebrna łyżeczka z grawerem na pamiątkę........poza tym dużo zabawek , kasy i ciuszków......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! jak tam sampoczucie z rana drogie Panie?? Ewa,no super ze tak fajnie noc minela!! Sylwia,wiesz,mnie tez nieziemsko wk..wiaja takie sprawy...zwlaszcza jak trzeba cos dzieckiem glodnym ,spiącym marudnym załatwic.. wózek naprawde fajowy!! malinowa-do Ciebie chyba mam najblizej;) co do zlobków-unas niema takowego-wiec mi'problem' oddac nie oddac-odpada-kotwicze w domu jeszcze 2,5r puki mala nie bedzie sie nadawala do przedszkola-Maja wtedy juz w szkole bedzie. dziewczyny-podawalyscie (te ktore robia same) botwinke swoim malucha???ja chce pojutrze zrobic.. a jutro stres mam niezly..jade do szefostwa-rozwiązac umowe o prace..i bedzie lament bo przeciez za urlop wypoczynkowy trzeba mi zaplacic..normalnie nie podpisze zadnego dokumentu puki nie bede miala wplywu na konto lub gotówki w reku..byc moze to tez bedzie musialo nabrac mocy urzedowej i potrwa ze..3mce:/ Maz wrocil wczoraj a dzis na mecz jedzie do Poznania Włch-Ir,wróci kolo 3rano:/cóz taki lajf:/ zato niedlugi wyjedziemy sami na wekend-znajomy nam domku w Swinoujsciu uzyczy!! Sylwia,rozumiem ze nie bedziesz zagladac przez czas pobytu w PL?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena nosz kudre nie wiedzialam,ze handlujesz biletami:D moj to techno maniak szalu juz dostaje;d nie powiem tez lubie,ale on to juz do przesady :d ładną kasę zebrałaś za bilety SZOK!!! co to za impreza w Amsterdamie?tez piękne egzotyczne kobiety prawie nagie wywijające tyłkiem w rytm muzyki?to na pewno mu podejdzie Sylwia na roczek dla dziewczynki mam podobne typy do Beti ciuszki,zabawka edu interaktywna mam szczeniaczka -fajny jest,kolczyki jak nie ma przebitych uszu,rowerek w ostatecznosci pieniadzec ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTA!!! POWODZENIA jutro bede TRZYMAC kciuki!!! Jasna sprawa ,ze bede zagladac...Internet w Polandii jest, I sprzet tyż wiec da sie RADE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja kupiłam na roczek chrześniakowi to http://allegro.pl/fisher-price-r7871-aktywny-stolik-stoliczek-grat-i2417531152.html i mama i mały byli zachwyceni bo wyrabiał sobie prosta postawe jak przy nim stał... a to dałam chrześnicy http://allegro.pl/fisher-price-chodzik-jezdzik-pchacz-3w1-k6670-24h-i2402220861.html ma teraz 3 lataka i dalej sie tym bawi a co myslicie o tym na 3 latka???bo własnie w/w chrzesnica 26 ma urodziny... http://allegro.pl/vtech-trefl-mowiacy-globus-malego-pilota-i2419645186.html Aga jak chcesz to moge zapytac znajomych czy jeszcze maja?i jak nie maja juz pozamiawianych to załatwic taniej,tylko musiałbym wiedziec na jakie dni. a w Amsterdamie to jest impreza techno...świetna sprawa:D:D:D no i najbardziej mi podeszły tam ciasteczka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinówka :) to ja pytałam o te prezenty :P ja ten stolik kupiłam chrzesnicy na gwiazdke :) super jest :) Jestem dziś happy bo zmierzyłam małej główke a tam 41 czyli urosła o 1cm a już się martwiłam :P że nie chce rosnać. A ten globus świetna sprawa Ja ze technem nie przepadam troche posłuchac ale nie za dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena P. jak zobaczył tą kierownicę kiedyś wcześniej, to stwierdził, że ją nabędzie Szymkowi, jak tylko zacznie samodzielnie siedzieć. Te zabawki teraz naprawdę przyprawiają o zawrót głowy. Jak se wspomnę swoje bidne szmaciane lale i drewniane klocki, to aż sentyment bierze... A jak w paczce od Wuja z Anglii kucyk przyszedł! Z prawdziwymi włosami! I pachnący! I kompletem do czesania! Szał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mi mówila,że do roczku wystarczyly mi kolorowe klamerki do bielizny:D mimo,ze miałam zabawki to tylko tym sie bawiłam:) a zaczeło sie od tego,że mój rok strszy brat mi je do ubrania przyczepiał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaa... ja se kiedyś żabkę od firanek do języka przypięłam... taką z metalowymi ząbkami! To wyjaśnia mój cięty język teraz. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja! my juz po szczepieniu..Kurcze, przez te infekcje i antybiotyki jestesmy niezle do tylu ze szczepieniami :( dzisiaj mielismy to ktore Adrian powinien dostac w wieku 4 mies,kolejne- ktore normalnie jest na pol roczku my dostaniemy jak Maly bedzie mial 8 miechow... Dwa zastrzyki, po jednym na kazda nozke.Zakwilil przez kilka sekund a potem zrobil sie bardzo senny i jak tylko zawitalismy do domu padl mi nieprzytomny..Ostro musial byc zmeczony bo zasnal z czkawka i czkal przez sen.Biedactwo moje :) Wczoraj cieszylam sie piekna pogada to juz nam sie dzis zchrzanila !!!ladne mi lato..... a co tam sie wpisze- jak tam zycie w stolycy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka- moj Maly tez z tych dzieci o mniejszej glowce.Jak mu babcia kupila czapke z daszkiem z nexta, rozmia bodajze 6m to w niej utonal..mamy gdzies kilka smiesznych zdjec w niej, wrzuce potem na maila lub fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my po spacerku. Osz normalnie moje super ekstra krzeselko do karmienia-araczej hamulec od tylnego kulka zlamal mi paznokiec od duzego palca stopy-ale jak zlamal normalnie wzdluz I w szerz w polowie-na dobra sprawe 1/4 sama odchodzi:/ boli jak skur.....syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Współczuję. Za małolata tak sobie "poderwałam" paznokieć drzwiami. Aż mi się słabo zrobiło, jak Cię przeczytałam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Coś się zagapiłam. Dlaczego rozwiązujesz umowę o pracę? Wolisz być na zasiłku niż na wychowawczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×