Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja pierdzieleee

Odpowie mi ktoś? Co to za głupia tradycja?

Polecane posty

do tej pani wyżej ? a co powiesz na moje propozycje które wkleiłem wyżej? czy uważasz że buty "bez palców" naprawdę nie pasują do stylizacji tyc modelek? Bo ja uważam że na tych kobietach i do tych kiecek owe buty sa idealne wręcz ... i nie wyobrażam sobie by mogły miec jakiekolwiek inne zakryte? Spójrz i oceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehhehehehehxxxc
szkoda klawairuty strzępić, skoro niektore z was pierdolą zasady, pierdola wszystko to idźcie w czym chcecie i nie wiem jaki macie problem z tym, ze jednak niektore PMki chcą wyglądać elegancko w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, a wszystkie panny mlode
co zdecydowaly sie miec zakryte buciki to mają racice z haluksami a buty siermięzne i grube rajtuzy ŻAL Róbcie co chcecie, ale opanujcie sie troche. W sandalach czy w pantoflach wazen zeby ze smakiem i z kalsa, tylw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro niektore z was pie**olą zasady, pie**ola wszystko" czemu sie tak unosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Upadek obyczajów ..." Upadek? Bo ja wiem.. kiedyś (nie tak dawno jeszcze) szanująca się kobieta nie miała prawa wyjść z domu bez kapelusza. A Coco Chanel uważana była za skandalistkę :P Obyczaje się zmieniają, a protokół dyplomatyczny nigdy nie dotyczył tzw. szarego człowieka. "suknie tez mozesz mieć np niebieską a nie białą" Pewnie, że może - czemu nie? :) Biel sukni ślubnej to też nie taki stary wynalazek. Regres, mi się większość tych stylizacji podoba, ale mi się np. bardzo podoba także bosa panna młoda w zwiewnej sukience biorąca ślub na plaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podoba także bosa panna młoda w zwiewnej sukience biorąca ślub na plaży " no smaczny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabh h
buty peep toe i halluks gotowy, ja dziękuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze, ze pelno tu madrosci ludowych..... Zalezy jakie masz te sandalki. Ja nie widze w tym nic dziwnego i wlasnie odwrotnhie uwazam, ze do sukienki sandalki bardziej pasuja niz pelne buciory. O zabobonach to pierwsze slysze. Gole nogi... czemu nie? Kto ci bedzie pod spodnice zagladal. Rob tak zeby ci bylo wygodnie i zeby ci sie podobalo i nie patrz na glupie komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jestem tegoo samego
zdania,ze głupi zabobon nie bedzie mi zabraniał ładnie wygladac mam delikatna biała szpileczke z paluszkami na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampelunia
mnie tez ostatnie sie najbardziej podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Savoir-vivre jak słyszę te zapożyczone nazwy to aż się we mnie gotuje. Savoir- vivre lub faux pas to nic innego jak głupoty wymyślone przez nadętych bogatych ludzi ,którym się w d***** poprzewracało i nie mają nic sensownego do robienia w życiu, tylko najlepiej wymyślać jakieś zasady i kodeksy życia w stylu "Savoir vivre czyli jak nie być burakiem" -Elita świata. Ludzie opamiętajcie się...Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem - według tego trzeba kierować się w życiu. Utrudniacie sobie życie, a w tym wszystkim tyle sztuczności!!! Warto sobie przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, idź w sandałkach. Mężowi też każ założyć sandały - po co się biedak będzie pocił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego koniecznie marynara na gołą klatę, będzie "elegancko", a przynajmniej nie spoci się biedaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×