Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

malapannamloda prawko też mam, ale daleko mi do mistrza kierownicy:P!!! a co do studiów to poszłam na nie, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam, że przyjmą mnie po stażu. bo gdybym wiedziała to bym nie poszła!:D majka cenowo to ta fontanna wychodzi około 700-800zł (w tym jest obsługa, stół z przystrojeniem i 5 kg czekolady). Mówię tu o fontannie dla 80-100 gości. do tego trzeba dokupić jakieś owoce i przekąski, ale nie wiem jak dużo (?). Takie firmy oferują przekąski za 3-4zł od osoby, ale myślę, że to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście jestem już na 3 roku w sumie za kilka miesięcy koniec i magisterka... Majka ja już wole pisać tą pracę niż miałabym się uczyć nie wiadomo czego (bo skąd wiedzieć co może być na takim egzaminie) na egzamin z 3 lat - paranoja jakaś. Ja mam już 34 stron więc już z górki do 60 :D U mnie również odwilż czekam na wiosnę:) fontanna to wg mnie super pomysł, (truskawki w czekoladzie ach się rozmarzyłam mniam:D) ale jak będziecie miały dzieci na weselu to może się skończyć tym że połowa rodziny będzie musiała jechać do domów przebrać dzieci:P tylko kwiestia tego że dodatkowy koszt nie mały zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tez fajne i obcas mi sie podoba bo tamte maja 6 cm a ja tak srednio umiem chodzic na obcasie i znajac zycie bym szybko musiala przebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ladne tylko mi sie te szpice nie podobaja ja mam rozmiar 38-39 wiec to nie potrzebnie wydluza stope dlatego wolala bym takie zaokraglone :) a najlepsze ze jak przegladam suknie to mi zadna w oko nie wpadla az sie boje co to bedzie, dobrze ze mamy jeszcze duzoooo czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja akurat ma stope 36 - 37 wiec dla mnie wskazane sa takie :D poza tym kiedy tylko moge to takie nosze :D ja tez przegladalam na L4 znalazlam kilka ale nie wiem jak by na mnie lezaly wiec na urlopie biore siostre za pas i jedziemy poogladac :D ona ma fajny gust wiec na pewno mi pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak ja przechodze kolo jakiegos salonu slubnego to mnie ciagnie zeby wejsc poogladac ale jeszcze sie powstrzymuje-zobaczymy jak dlugo ;p mysle ze tak od pazdziernika zaczne szukac tak na calego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja albo teraz na urlopie moge poszukac czegos albo dopiero w grudniu.... w sumie poogladac nie zaszkodzi co nie?? ja uciekam pracowac :( jeszcze dzis nauka holenderskiego wrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu nie mam wyjscia, mam szczupla stope i ciezko kupic mi buty takie wsuwane chyba ze maja gumke na piecie inne mi poprostu spadaja wiec te twoje sa sliczne ale wiem ze ja bym je zgubila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzajemnie, miłego dnia :) Chciałam napisać jeszcze, że Ryłko ma najlepsze buty na świecie! Ja mam takie stopy, że mam odciski od byle czego, nawet od sandałków albo japonek ;) A ile razy nosiłam buty z Ryłki, to stópki były jak nowe :) Coś jeszcze chciałam.... Aaaa!!! Właśnie w tym sklepie powiedziały mi babki, że są miejsca, gdzie można pofarbować sobie buty. Można o tym pomyśleć o ślubie, bo jednak białe buty nie pasują do wielu rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super nie slyszalam nigdy o czyms takim jak malowanie butow w sumie nigdy nie kupowałam butów z ryłko, a tez mam bardzodelikatne stopki i wszystkie buty jakie zakladam najpierw musza mnie obetrzec obojetne czy to adidasy czy klappki czy jakies szpilki do tego stopnia ze jak zakladam szpilki po sezonie zimowym najpierw musza mnie obetrzec ze dwa razy pozniej moge w nich chodzic masakra ja wogole nie lubie kupowac butow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oczekiwaniu na @ ... ja w ogole jak mam isc na zakupy to mnie cholera bierze... ja jak ide do sklepu lista w rece i to co potrzebuje to kupuje a jak widze jak sie niektorzy znajomi wlecza po sklepie i ogladaja kazda duperele to mnie krew zalewa... ja takze nie kupowalam nnigdy butow z rylko i nie slyszalam o farbowaniu... mnie najczesciej obcieraja tylko szpilki ale ostatnio i adidasy mnie obtarly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowanie butów to super rozwiązanie, bo można przerobić białe na jakiś bardziej pożyteczny kolor i wykorzystać je po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie to spoznia sie 2 dni... wiec to nie duzo :D witaj Stokrotinka :d musze zobaczyc czy w Opolu tez jest w ofercie farbowanie butow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuje taki model butów: http://www.e-rylko.com/produkt/86lf9_f28_/705/cat/44/c/0/r/0/k/0/pp/9 i coś w takim stylu kupię na ślub. Jak dla mnie musi być wysoki obcas i okrągły przód. Ja buty kupuję tylko w Ryłko ewentualnie w Ecco - ale Ecco ma dużo droższe więc rzadko kupuję w Ecco a raczej w Ryłko innych firm nie kupuję bo mam stopy "jak księżniczka":D bo mnie to nawet buty z Ryłko obcierają także najlepiej jakbym bez butów chodziła:) Także zawsze pierwsze kilka razy mnie obcierają a później mogę chodzić. O farbowaniu nie słyszałam ale to pewnie dlatego, że nie wiedziałam, że można zrobić coś takiego i nawet nie pytałam nigdzie ale zapytam bo sama chętnie zafarbowałabym je później bo buty za 250 zł szkoda po jednym noszeniu wywalić. Ja muszę się wybrać bo galerii do Ryłko bo muszę kupić balerinki - idę na praktykę do klasy "0" i muszę mieć wygodne buty do latania po szkole. malapannamloda- oczekujemy razem z Tobą na @:) Jeśli o mnie chodzi to ciuchy mogę kupować bez problemu ale żeby mi się w ogóle buty spodobały to muszę się nachodzić i namierzyć, bo to zawsze trudny wybór dla mnie, mało modeli mi się podoba. Buty z Ryłko z których jestem najbardziej zadowolona jeśli chodzi o tą firmę to te z linka poniżej- tylko moje mają czerwoną podeszwę:) - super to wygląda:) http://www.e-rylko.com/produkt/w9200c1_v72/751/cat/41/c/0/r/0/k/0/pp/201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malapannamloda a gdyby była dzidzia to co? Cieszyłabyś się? :) Amelka - piękne buty! też je oglądałam i przymierzałam. Ale ja mam dosyć szeroką stopę, do tego mam 177cm wzrostu i rozmiar buta 40 i to wszystko sprawia, że platformy w ogóle nie są dla mnie. Po pierwsze, są niewygodne jak dla mnie, po drugie, nie umiem w nich kompletnie chodzić :P Mam jakąś platformową dysfunkcję :) Ja też nie chodzę za często w obcasach (chociaż ostatnio coraz częściej), dlatego te 8cm obcasa w moich ślubnych to jest absolutne maximum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila kamińska
ja mam :))) już na sama myśl sie stresuje jak to będzie. dobrze bo już z jackiem wybraliśmy fajne miejsce Hotel Sielanka, bardzo niedaleko Warszawy a zupełnie tak jakby na wsi. konie, woda, zielono. moze któraś z was robiła tam? wiec teraz główenie martwie sie zaproszeniami i soba bo ciagle zmieniam koncepcje sukienki już wszystkie moje koleżanki mają mnie dość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wzrost to ja za wysoka nie jestem:) bo mam 169 cm a narzeczony ma ponad 180 cm więc jak założę wysokie buty to i tak jestem troszkę niższa od niego, ja lubię chodzić w szpilkach ale muszą być naprawdę wygodne bo jak są nie wygodne to po 2 godzinach nogi mnie bolą. Ale mi właśnie w butach z platformą chodzi się wygodniej dlatego że jest tak stabilnie pod stopą. Teraz właśnie muszę poszukać jakiś balerinek i już jak pomyślę to mi się nie chce, bo jakoś zawsze mam problem bo mnie obcierają. Jutro mam spotkanie z Panią dyrektor w szkole podstawowej w sprawie odbycia praktyk studenckich i chciałabym odbyć w tej szkole staż z urzędu pracy bo co z tego, że kończę studia jak nie mam doświadczenia a bez doświadczenia mnie nigdzie nie przyjmą...:/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dziekuje :D dzisiaj mnie tak kręgosłup bolał że masakra i brzuch też ale potem wszystko przeszło. więc nie wiem... ja mam 165 cm a mój A ma 175 chyba wiec ja obcas mogę mieć duży ale tak szczerze mówiąc nie lubie za bardzo obcasów... molekularna - cóż to za pytania?? :D he he szczerze nie wiem co bym zrobiła... Myślę że ucieszyłabym się ale jednak wiele planów poszło by w łeb... myślę że jeszcze za młoda jestem mam czas jeszcze (chyba) :D wiem że A strasznie by się ucieszył wręcz skakałby z radości...on już od dawna mnie kusi żeby sobie zrobić dzidzię :D ale wtedy krucho by było z domkiem i trzeba by było zjechać do Pl a tego na razie nie chcę :) nie zrozumcie mnie źle... Amelka_:* : mam nadzieję że uda ci się wszystko pomyślnie załatwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka08
Hej :) Czy któraś z Was może słyszała coś na temat zespołu Tip Top??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda - dzięki ja też mam nadzieję, że mi się uda:) a co do dziecka to ja tak jak Ty, ucieszyłabym się ale plany, ja z jednej strony bym chciała ale z drugiej strony ani nie mam dobrej pracy, ani nie pojeździłam na super wakacje, nie mam mieszkania i tego wszystkiego trzeba się dorobić więc etż postanowiłam że na razie dam sobie spokój, mam czas:) Aha chciałam się Was zapytać czy któraś z Was pracowała jako pomoc nauczyciela w przedszkolu lub ma CV i list który byłby pisany pod to stanowisko? Jeśli tok to byłaby dozgonnie wdzięczna za udostępnienie:D Otwiera się u mnie w lecie super prywatne przedszkole i już mają rekrutację chcę wysłać CV ale jakoś moje doświadczenia w szukaniu pracy w przedszkolu skutecznie mnie dołują i nie mogę wymyślić nic mądrego co olśniłoby czytającego do tego stopnia że zaprosiliby mnie na rozmowę:P:D W ogóle babka mi powiedziała, że na stanowisko nauczyciela zatrudniają osoby z min. kilkuletnim stażem pracy na st. nauczyciela, a na pomoc nauczyciela osoby po studiach! bez wykształcenia lub z zbyt małym doświadczeniem. Przecież to jest jakaś masakra, ja z licencjatem mogę uczyć a oni może ewentualnie mnie przyjmą (w co wątpię z moim szczęściem) na stanowisko pomocy nauczyciela a może od razu niech mnie przyjmą na pomoc woźnej może moje kwalifikację są wystarczające... przepraszam ale wkurza mnie to, że po studiach nie mam pracy czasem myślę, że warto byłoby po gimnazjum siedzieć w domu, szansa na pracę jest podobna . Więc gdyby któraś miała takie CV i list lub genialny pomysł co mądrego napisać to czekam. mam w sumie napisany ale nie wiem czy jest dobry bo same oklepane teksty o tym jaka to ja jestem idealna na to stanowisko i w ogóle i tak się zastanawiam, bo jak oni czytają 50 listów i w każdym każda jest tak samo idealna to mogą odrzucić za to że się komuś nie chciało usiąść i napisać tylko gotowe oklepane zwroty z neta wziął i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×