Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Witam :) my wczoraj podpisaliśmy umowę z zespołem :) jeszcze tylko fotograf i kamerka zostali :) macie jakies sprawdzone kontakty usług FOTOVIDEO? :) Okolice Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: majka89 :) Też mamy kolege pracującego w hurtowni alko i proponował nam zestawy weselne do tego jakies winko i szampan gratis no i mówił że wszytsko będzie drożało od czerwca... :( takl wiec my bedziemy sie pospoieszac z trunkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w jakiej hurtowni nigdy o to nie pytałam :) on rozwozi alkohole po salach weselnych oraz po sklepach monopolowych. W przeciągu tygodnia będziemy się z nim widziec to wtedy napiszę jakieś dokładne szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciał :( Nooo poleciał tam na minimum pół roku. Plan jest taki, żeby wrócił najpóżniej na Boże Narodzenie. Loty do Bergen są tanie, więc już mamy plany, żeby widywać się co kilka weekendów. Ja też chcę polecieć do niego na Wielkanoc, bo to wyjdzie dużo taniej, niż gdyby On miał przylecieć do Polski. No i na wakacje się do Niego wprowadzę, więc jakiejś tragedii nie będzie raczej. Ale dzisiaj jestem tak wku*wiona, że nie pytajcie! Jutro mi przejdzie. Podczas Jego pobytu tutaj załatwiliśmy prawie wszystko - właściwie to wszystko to, co mogliśmy załatwić teraz. Zarezerwowaliśmy salę, dj'a, kamerzystę i fotografa i założyliśmy wspólne konto w banku nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arec Nowak do Państwa usług
Witam serdecznie, Jeśli nadal szukacie Panstwo super dj-a, nagłośnienia lub dekoracji świetlnej na swoje przyjęcie bez wahania prosze zadzwonić telefonu 608-330-869 by omówić dalsze szczegóły lub napisać arek.nowak@poczta.fm. Doświadczenie od 14 lat Pozdrawiam Arec Nowak Light&Sound. -- Z poważaniem Arkadiusz Nowak WWW.ARECNOWAK.PL 0-608-330-869 imprezy różnego rodzaju: eventy firmowe, meetingi, konferencje, szkolenia, studniówki, imprezy okolicznościowe Oświetlenie, Nagłośnienie, Dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeeaaaahhhhh gratulacje! :) Buziaki dla nowego człowieczka! :) A ja właśnie czytałąm o nacinaniu krocza! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czytam o porodach, nie rozumiem pytania. To chyba normalne, że się o tym czyta, jeśli planuje się dziecko - no chyba, że się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda gratuluję!:) dziewczynka czy chłopczyk?:) ja tam wolę nie czytać o porodach:P nie chcę wiedzieć co mnie czeka:P jaka dziś u mnie piękna pogoda! a ja niestety całe popołudnie w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chlopczyk :) heh ja tez czytalam o porodach ale od momentu jak zaczelam ogladac cesarki i porod naturalny z komplikacjami to mi sie wszystkiego odechcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie forumowiczki, ja również biorę ślub w 201r. Dokładnie 31 sierpnia :) aktualnie jestem na etapie oglądania sukienek i bukietów, już wybrałam kilka rzeczy które chcę mieć na ślubie, zapisałam w folderze na kompie i teraz tylko uzupełniam nowymi pomysłami :) macie już jakieś pomysły odnośnie sukienki jaką chciałybyście włożyć w tym dniu? może podzielmy się zdjęciami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za :) cześć :) możesz się pochwalić co fajnego znalazłaś na swój ślub :) dziewczyny ja już 28 marca jadę do Pl :) udało mi się wziąć jeszcze dzień urlopu :) juuuuupi :D a do mojego ślubu tylko 390 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja za każdym razem kiedy oglądam suknie podoba mi się inna :) tak więc z chęcia popatrzę na Wasze Propozycje. Co powiecie na taką? file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/CDP/Pulpit/azyl/S1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak mnie tu dawno nie było... Małapannamłoda - gratulacje ciociu :) Jak tam Wasze przygotowania? Ja chyba stoję w miejscu i czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam oglądać suknie i chyba nic mi się nie podoba... Masakra jakaś Podoba mi się ze zdjęć jedna suknia, ale to model z 2010 roku i jest już niedostępny. Klientka męża brała w niej ślub(Cymbeline, model December) http://www.theringbearer.ca/wedding_fashion.php?gender=women&item_id=5353 Zastanawiam się co jeszcze powinnam załatwić z wiekszym wyprzedzeniem? Mamy: hotel, fotografa, fryzjerkę, wizażystkę, DJa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) zaraz poprzesyłam te moje upatrzone modele sukien i bukietów :) aquku: ja też szukam czegoś z mieniącymi się diamencikami, suknia jest śliczna, tylko szoda że nie widać jak układa się w pozycji pionowej, kiedy się stoi, bo na zdjęciu dół wygląda bardzo rozłożyście :) jagodka1: a nie myślałaś o uszyciu takiej sukni? skoro tego modelu nie ma już w sprzedaży to chyba jedyne wyjście. Myślę nawet że będzie to tańsze niż kupno gotowej... ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto sukienki: http://www.slubne.pl/index.php?pid=5&col=207&item_id=1868&cmd=show_item&gallery_id=&favs=true http://www.slubne.pl/index.php?pid=4&col=29&item_id=2783&cmd=show_item&result=2220,2474,2481,2780,2783,3041,3315,3323,3376,3459,3667,3670,3720,3782,3784,3787,3794,3795,3805,3809,4187,4193&shift=1&gallery_id= http://www.kellyprom.com/maggie-sottero-nora-p-5920.html taka na drugi dzień: http://www.imprezarodzinna.pl/zdjecie/slubiwesele/suknie-slubne-proste/147/2548#zdjecie ta ostatnia pięknie wygląda z tyłu, ale nie mogę znaleźć jej zdjęcia na necie, mam wszystko w jednym folderze, ale bez adresów stron :( bukiet: http://www.asflor.pl/bukiet_slubny_wszystkie.htm o nazwie oddech świeżości, numer 6 :) zaproszenia: http://allegro.pl/show_item.php?item=2178887920 http://www.amelia-wedding.pl/roane/detail/1/flypage/12?sef=hcfp polecam tę stronę: http://www.amelia-wedding.pl/amaretto/browse/1?sef=hc&limit=50&limitstart=0 oraz biżuteria: disco ball :) w pierwszy dzień chciałabym suknię z koronką, głownie na gorsecie, aby ta koronka "lała" się strumyczkami w dół i na dole, na brzegach zakańczała suknię. Nie wiem tylko co z butami, bo chciałam kolorowe, ale nie wiem czy do tego bukietu będzie coś pasować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian
Szczerze polecam zespól SELECT z okolic Krk, dobrzy są i nie biorą dużo, a naprawdę grają świetnie! Nie kończą grać o 4 rano, tylko grają do ostatnich gości! Co jest bardzo ważne :) www.zespolselect.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka - piękny bukiet!!! Bardzo mi się podoba. Suknie też piękne, będę miała podobny fason, ale skromniejszą :) Dziewczyny, ale się rozłożyłam. Leżę w łóżku, nic nie mówię, gardło mnie swędzi, a migdałki mam jak śliwki. Jak mi do jutra nie przejdzie to chyba pójdę do lekarza! Najśmieszniejsze, że mój narzeczony, który jest aktualnie 1500km ode mnie też jest chory. To jest miłość, hee? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molekularna - zgadzam się co do bukietu piękny!!! a co do choroby to wiele osób teraz się skarży na problemy z gardłem... :( warunki są niesprzyjające jakis wirus w powietrzu? :( życze Wam szybkiego powrotu do zdrowia :) Emka - jeżeli chodzi o buty wybrałabym różowe w kolorze róż w bukiecie... ale każdy ma swój gust to tez zależy od sukienki którą wybierzesz jak to by wyglądało razem... jeżeli chodzi o model ALLURE planujesz kolor biały czy ecru? bo jeżeli biały to widzę tu różowe butki.. pieknie by to wyglądało! ale to tylko moje zdanie :) A sukienka na drugi dzień jest boska! Co do mojego modelu to będe szyc sukienke w Krk na Filipa, więc tam mi dobiorą stopień rozłożystości do mojej figury bo też nie chce wyglądac jak wielka bombka. :D Ale do lipca 2013 mam troszkę czasu więc pewnie zmienie model 1000 razy :) Wy też miałyście takie niezdecydowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka - sliczne te twoje propozycje :) ja takze wole cos skromnego :) a na drugi dzien chce cos takiego co bede mogla zalozyc takze w inne dni lub na inna uroczystosc :) molekularna - szkoda mi ciebie :) ale mysle ze chyba lepiej od razu do lekarza isc :) przynajmniej sobie odpoczniesz :) mysle ze to ta milosc :) ja jeszcze tydzien i do Pl :d jejku dziewczymy nie macie pojecia jak sie ciesze !!!! moze wreszcie moje przygotowania rusza :D ciekawe co z reszta dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dołączam się :) też w 2013 chcemy ślub :) prawdopodobnie w czerwcu, macie jakąś sale do polecenia w pobliżu warszawy? narazie byłam tylko w venecia palace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzaburza
hej hej ;) ja tez w 2013 , 17 sierpnia. Narazie nie mamy nic zamowionego... jestem ze swietokrzyskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×