Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

katrin my mieszkamy w Holandii wiec na urlop jedziemy do Polski. :) ja juz mam wszystko zalatwione oprocz alkoholu i obraczek ale to teraz bedziemy zalatwiac. u ksiedza tez juz mam termin suknia zamowiona... jagodka mysle ze ubiegac sie mozesz nawet jak zniosa wize to na tym chyba nie stracisz ... a lepiej miec pewna wize jak potem zostac z niczym. ostatnio doszlam z moim A. do wniosku ze po weselu rezygnujemy z Holandii i przenosimy sie do Niemiec. i tam tez chcemy sie starac o dzidzie :D moze wszystko wyjdzie lepiej o juz w Nl mi sie coraz mniej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiza kosztuje 160 $ od osoby (560zł) więc niemało ;) a dużo się mówi o zniesieniu wiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka, ja postanowiłam w ogóle nie iść do Celebrity Bridal ;) Bałam się, że spodoba mi się jakaś suknia za kwotę, która nie będzie odpowiadała możliwościom finansowym moich rodziców (bo oni będą mi kupować suknię) i będzie bardzo bardzo dramatycznie :P Tym bardziej, że od dawna bardzo podobają mi się suknie Justina Alexandra, a tam się chyba zaczynają od 5tysięcy ;) W zeszłym tygodniu przy okazji byłam w salonie sukien ślubnych w Bergen. Chciałam porównać ceny z polskimi, bo coś mi się obiło o uszy, że tu jest dużo taniej. Ale to nieprawda ;) Ceny są praktycznie takie same, może nawet trochę wyższe. Malapannamloda, a jak z cenami sukien w Holandii? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyyyyy dziewczyny to Wy już niemal wszystko macie poustalane i porezerwowane!!!:) mogłybyście slub brać w tym roku :) malapannamloda a ślub i wesele będzie w Holandii czy w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he wesele jest w Polsce. Nie bralismy nawet pod uwage slub w Nl. Za sukienkami tez sie nie rozgladalam. Kompletnie wszystko bylo zalatwiane w Polsce. Tak teraz mam spokojna glowe o wszystko. Nie wiem co Ci poradzic z tymi wizami. Ja podejrzewam ze one szybko nie beda zniesione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli załatwiacie wszystko na duuużą odległość !:) A myslałam, że ja mam dużą odległość a to "tylko" 300 km i w dodatku w PL oboje jesteśmy :D Mi też wydaje się, że wiz szybko nie zniosą. Już tyle lat się o tym mówi i co? wielkie g**** Swoją drogą to sporo sobie za tę wizę życzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to skad katrin jestes? Dlaczego masz 300 km? Ja do Pl mam 1100 km :) zslatwilismy wszystko w 3 tyg od konca maja do konca kwietnia. Teraz na dluzszy urlop jedziemy dopiero w grudniu na wesele przyjaciol to bede miala pierwsza przymiarke. Reszta tj ustalenie menu strojenie kosciola itd. To juz wszystko w marcu przed samym weselem. Oj jakos ta cala euforia weselna juz mi przeszla. Podejrzewam ze przed samym weselem znow mnie dopadnie. Ns ta chwile trea walka z kg i cm. Od kwietnia waga zmalala o 2 kg a! ! Uwaga! Cm ubylo mi od 3 do 5 :) jedynie co to piersi mi nie maleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieli nas 300 km - ja Wawa, on podkarpackie :) oj jak Ci super z tymi spadającymi centymetrami! zwłaszcza, że biust nie maleje :D stosujesz jakąś konkretną dietę czy po porostu mniej jedzenia-więcej ruchu? mi też przydałoby się bo mam kilka kg nadprogramowych i muszę się wsiąść za siebie :D tylko ciężko się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie staram sie mniej jesc tuczacych rzeczy wiecej owocow i warzyw. poza tym codziennie rano robie 10 min cwiczenia . no i wiecej ruchu w ciagu dnia. . i tak od listopada zgubilam 7 kg w marcu na urlopie przytylam 3 i od kwietnia zrzucilam 2 kg. niby niewiele ale i tak sie ciesze :D to jak sie poznalas ze swoim narzeczonym jak macie taka duza odleglosc :D ???? mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam rozmiar jest w sam raz :) tylko reklamami wmówili nam, że najlepsze i najbardziej uniwersalne to B a wszystko co powyżej to biust-gigant:) i dziewczyny kupują te staniki a potem idą przypadkiem do brafitterki i nagle okazuje się, że powinny nosić większe rozmiary i masakrują piersi upychając je w mniejsze miseczki. byłam tego przykładem - po wizycie moje B urosło do DD :D a my poznaliśmy się na weselu mojej przyjaciółki, która pochodzi z jego okolicy i go zna:) nie mieszkamy razem, wiec jest to typowy związek na odległość. byłam pewna, że zaraz się ta znajomość zakończy a tu już 2 i pół roku razem jesteśmy :) no nie dziwię Ci się, ż e się cieszysz! czyli stosujesz najlepszą i najzdrowszą dietę - normalne odżywianie :) też chcę właśnie na taki tryb jedzeniowy przestawić się ale uwielbiam wszystko co niezdrowe, no i w te upały zimne piwko :D a brzuch rośnie i cm przybywają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Widze, ze temat dyskretnie zszedł na CYCKI!! Smieszne, bo dzis jest dzień łapania za biust ;) Malapannamloda, wygrywam, bo mam 70F ;) Cale szczescie, ze mam prawie 180cm wzrostu, bo inaczej by mnie przygniatał :P Ja schudłam już parę kilo a teraz jak przyjechałam do Norge to chudnę dalej. Tutaj jest tak teren ukształtowany, że nie da się być pulchnym, bo wszędzie jest pod górkę ;) Ogólnie to jest kraj szczupłych ludzi, nie zauważyłam grubasków póki co :P Chciałabym być najchudsza ever w dniu ślubu. Nie czarujmy się - biała suknia nas nie wyszczupli!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub mam dokładnie za rok, tj. 05.07.2013, piątek. Mam załatwioną tylko salę, tzn. wpłaconą zaliczkę. W następnym tygodniu podpiszemy umowę z orkiestrą, którą mamy już upatrzoną. Mam dopisać się do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lipcowa :) dziewczyny cycki widzę mamy konkretne ;) Więc modele sukienek też ograniczone ;) Nie mogę doczekać się jutra - czyli przymierzania sukienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze powiedziane molekularna z tym białym kolorem :D też mam postanowienie bycia najszczuplejszą w swojej dietetycznej karierze:) Lipcowa witaj :) mamy podobnie tyle ze odwrotnie :D - podpisana umowa z zespołem a w ten weekend mam nadzieję załatwienie sali. jeszcze duuuuużo czasu ;) a obrączki jakie wybraliście - tradycyjne czy bardziej szalone? :) jagodka1 a masz upatrzone jakieś modele sukni czy idziesz "w ciemno" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin obrączki mamy raczej takie normalne z żółtego złota, grawerowane, szerokość 6mm. Kupiliśmy je w pierwszej kolejności i zapłaciliśmy 2000zł za dwie. Słyszałam że ceny złota mogą podskoczyć... Widzę że zeszłyście na temat o biuście:-) haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałabym mieć takie właśnie obrączki, tradycyjne z żółtego złota i zaokrąglone ale nie rozmawialiśmy jeszcze o tym. a ceny złota wysokie ale podobno na złocie nigdy się nie straci:) niestety nie wiem jak usuwać stare konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowaliśmy się na obrączki teraz właśnie dlatego, że cena złota rośnie w oczach. Wzięliśmy takie wysokie na 1,5mm (chodzi mi o ten wymiar od palca w górę, nie wiem inaczej jak to nazwać ;) ) bo oboje jesteśmy dosyć aktywni i nie chcemy, żeby nam się powyginały ;) Będą zaokrąglone od środka a na zewnątrz ścięte (to się chyba nazywa "fazowane" ;) I też będą miały 6mm. Ale z białego złota, bo nie lubię żółtego za bardzo :) Zapłaciliśmy 2500zł, ale pewnie oddam nieużywane złoto do rozliczenia i będzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby usunąć konto trzeba napisać do administratora z prośbą z adresu który podało się przy rejestracji;) Adres administracji to info@kafeteria.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę molekularna w Twojej stopce że odchudzasz się. Ja też chcę przez ten rok nieco schudnąć. Nie mam żadnej konkretnej diety, jedynie ograniczam jedzenie, staram się nie podjadać między posiłkami. Ważę 65kg przy 165cm wzrostu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy polecieć do Stanów. Mamy przyjaciół w Bostonie, a mój narzeczony ma cały lipiec wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że mam zamiar zostać z wami na dłużej (o ile mnie nie wyrzucicie:-P) to dopisałam się do tabelki:D Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka............20.06.2013................Ryb nik Meena_Harper.................31.08.2013................Ka towice olciaaa91-----------------------28.09.2013--------------- Żary dominika2013.................07.09.2013.................R adom Niesłysząca88...............14.09.2013............Dąbr owa Górnicza jagodka1.....................04.05.2013..............Gda sk .Lipcowa. ...................05.07.2013...............Gniezno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chciałabym schudnąć minimum 10kg, jakoś mi idzie :) Narzeczony też się wziął za siebie ostatnio, więc razem walczymy o sylwetkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna ale masz fajnie:-) Aż Ci zazdroszczę! My chyba pojedziemy nad nasze polskie morze... Zobaczymy jak będzie z finansami:-) Mi to się marzy Cypr, Portugalia, Rodos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to jest szczuplutki. Ile by nie zjadł to i tak nie utyje:D Nie to co ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×