Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sucha Krakowska.

Tak mi sie chce seksu, że szok

Polecane posty

Gość Sucha Krakowska.
bede porafila, jestem pewna, ale nie godzi mi sie, zeby to byl obcy facet, to musialby byc jakis kumpel ktorego znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goyaa29 - Ty tez nie potrafisz wyposrodkowac :P Luzny zwiazek = sporo czasu poswieca sie swoim zainteresowaniom, relacje miedzypartnerskie schodza troche na drugi plan, ale sa traktowane powaznie. Oczywiscie partnerzy mieszkaja osobno. Definicja nie jest kopiowana z wikipedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
też byłam taka mocna, ale rób jak tam sobie chcesz :P układ z kumplem nie wydaje mi się być fajnym rozwiązaniem, normalnie byś się później z nim spotykała w towarzystwie ? poza tym z momentem w którym z nim pójdziesz do łóżka przestanie być tylko kumplem, gwarantuję ci ,że zaczniesz na niego inaczej patrzeć , nie mówię ,że się zakochasz ,ale będzie to co najmniej dziwna relacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest jeszcze jedna ... sprawa = "babies" ... nigdy nie wiadomo. Ja bylem w w ukladzie "bliskosciowym", a co gorsza - nie moglem ufac partnerce ... no i wizja wpadki powodowala bezsennosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goyaa29
moim zdaniem jak się kogoś kocha to chyba normalne,że się chce spędzać z tą osobą czas ,a nie tylko np. weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
brr strach przed ciążą też jest okropny .. i to głupie uczucie przed seksem, kurcze jaki on dla mnie czuły, milutki ,a ciekawe w jakiego demona by się zmienił gdybym przyszłą z nowiną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz - czyli doszlismy do wniosku, ze nie ma co sie w takie uklady "ladowac". Zatem ... szukajcie swoich polowek, albo dwoch cwiartek, tudziez trzech szostych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
na razie czekam, może samo coś przypełznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngelllka
sucha krakowska mam podobny problem i tez juz sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOOle
zatrudnijcie się w burdelu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_la442
a ja... chciałabym mieć takie problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaka
rozwiązanie - stały partner, lub stały kochanek, nie jest tak trudno znaleźć. Trzeba o siebie dbać i wychodzić do ludzi, to wszystko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... to jak to jest z "kobieca chcica"? - nie do opanowania? Na czym to u Was - mile Panie / Panny - polega? :) @ ula_la442 - hmmm ... a jaki jest Twoj problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngelllka
"zatrudnijcie się w burdelu"- wybitny komentarz ;/ nie jestem dziwką i nie pragnę nią być wiec chyba nie mam po co isc do burdelu, ty pewnie potrzeby seksu nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_la442
u mnie problemów jak mrówków :D praca, stres, mąż który sobie o mnie przypomina jak przychodzi czas na seks którego przez jego zachowanie i tak mi się odechciewa, wiecznie kłótnie z rodzicami, jednym słowem standard ;) już bym wolała mieć chcicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaka
Tak, jest nie do opanowania, niektóre kobiety są tym aż tak zawładnięte, że w prawie każdym facecie widzą obiekt seksualny. Kobiety moralne mają nieco trudniej bo ich zasady nie pozwalają na "puszczenie się" jednak gdy uda się złapać jakiegoś faceta to niestety najczęściej ochota nie mija, lecz staje się większa. Przynajmniej ja tak miałam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOOle
a ty masz większą potrzebę seksu niż potrzebę kogoś u boku ,bo piszesz tylko o swojej chuci :O więc dymanie jako dziwke pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaka
tak, tak, każda z nas jest zimną, wredną suką... faceci święci Na wieki wieków Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngelllka
bo to temat o chcicy kolokwialnie mówiąc, czlowieku daj sobie na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ula - moze czas zaczac jesc warzywa i owoce? ;) @ myaka - mialas = juz nie masz, samo przeszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOOle
jasne,że faceci nie są święci:D skoro też takie chcecie być ..:P jak tam komu pasuje , wg mnie po prostu coś z kobietą nie tak skoro największe szczęście jej da bycie dla kogoś darmową prostytutką ,bo nie oszukujmy się, tak większość facetów cię potraktuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOOle
uprzedzając twoją odpowiedź- ja też potraktuje jego jak dziwkę.. ok , traktuj sobie,ale musisz być prosta jeśli coś takiego cię uszczęśliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cOOOle - mysle, ze odpowiedzi sie nie doczekasz, bo nikomu nie bedzie sie chcialo znizac do pewnego poziomu, szkoda, ze na topikach nie ma opcji ban :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOOle
a za co byś mnie banował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaka
nie przeszło ale mam faceta, który mnie zaspokaja. Gdy myśle o seksie, po prostu go mam, nie musze szukać, czekać, prosić. Chcica zaczęła się u mnie nagle po zaczęciu tabletek anty (to był już drugi raz, po przerwie paromiesięcznej) tak jakby hormony powariowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngelllka
KOBIETO MAMY XXI wiek i naszczęście obyczajowość się zmienia,tzn. wsród normalnych kręgów ludzi seks nie jest czymś dziwnym, ani rozmawianie o nim ani uprawianie go, ludzie na całym świecie uprawiają seks, nie kazdy zyje w szczesliwym długodystansowym zwiazku, wiec nie wiem co złego jest jesli dwoje doorosłych ludzi ma ochote na seks i uprawia go ze sobą, bo jest im dobrze, bo to lubią, co w tym jest dziwnego nawet jesli nie mają wspolnych planów zobowiązań, wiec nie wysyłaj wszystkich do burdelu, zastanów sie zanim to zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngelllka
tyle w temacie, bo dla mnie jesteś zaściankową osobą, a ja dla ciebie prostą dziwką,wiec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaka
A zapach faceta tak strasznie pobudza resztę zmysłów... czasem można wpaść w obłęd na punkcie jednego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOOle
oh jakaś ty postępowa :D nowoczesna, wyzwolona kobieta :D takie są najśmieszniejsze :D ps. z tej strony facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodododod-3
"czasem można wpaść w obłęd na punkcie jednego faceta" gorzej jeśli z tego obłędu nie można się wyplątać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×