Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

O kurde Natanek wymiata :D Pierwszy raz o nim słyszę ... jaki waleczny boży posłaniec :D Najlepszy fragment kazania o tym, w czym przejawia się szatan: "Irydologia - czytanie z moczu .... przepraszam, z oczu" :D "Jeśli u Twojego syna na głowie jawi się żel, to już wiedz, że tam się coś bardzo mocno burzy ... " "pokemony, kieszonkowe potwory, telewizja, internet ... niesamowite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowo przybyłych na kazanie księdza Natanka :P Ruudaa i jak przeszukanie się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i było też o czerwonym lakierze na paznokciach u kobiet ... yyy czy to może oznaczać, że jestem opętana :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass innego wyjśćia nie ma Natanek się nie może mylić.:Moge nawet zaoferować pomoc przy wypędzaniu złych mocy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass udalo sie, bylo bardzo intensywne, dokladne i glebokie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass trzeba będzie ogrzać Śnieżke ogniem żeby lody pierwsze przełamać.Można też podać sopel z wody świeconej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mnie oczywiscie, mialam lenia wczoraj i bylam malo aktywna, dobrze ze on byl za to bardzo aktywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loza szydercow kafe
Jak tam trzepikoniki?Dalej walicie gruche pod jotpegi kas i rudej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze chcesz mnie związać do tego?:PNiedobra Kass takie metody mi oferuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wosk widziałam ostatnio w jakimś filmie, z tym, że to laska sama się oblewała podczas tańca erotycznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ją pamiętam jak grała jeszcze w 7 niebie :D zatańczyć ... hm... no mogę się postarać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass ale w takim czarnym szlafroku z kapturem koniecznie i te buty jak w filmie są obłędne.Jak się postarasz to będe w 7 niebie ale bez Jessici.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak papierosa przeboleje jakoś, ewentualnie można zastąpić prawidzwego epapierosem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass o rure się nie martw.:PWzamian będziesz mogła mnie przywiązać do łożka i lać woskiem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×