Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziara

szukam kolezanki Berlin

Polecane posty

Czesc, mam 34 lata i szukam kolezanek w Berlinie na wspolne wypady na kawe, zakupy, badz na zwykle kobiece ploteczki :-) jezeli, ktoras z Was jest zainetersowana prosze o kontakt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha09
Witam! Mam 35 lat i od kilku lat mieszkam w Berlinie (Marienfelde). Szukam koleżanek, psiapsiułek, kobitek, które byłyby chętne na wspólne zakupy, kawkę, pogaduchy itd :D Mój ades e-mail: agniesia0982@o2.pl Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja tez poszukuje fajnych dziewczyn na zakupy, imprezy czy Kawe. Mam 28 lat. Jezeli komus tez sie nudzi to niech napisze na Maila Alchemia000@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kolezanki, przyjaciolki. Mam 28 lat . Nazywam sie Gabriela. Mieszkam w Berlinie i brakuje mi bratniej duszy. Chodzenia po miescie, na zakupy czy na babskie imprezy. Jesli ktoras ma tak jak ja to niech napisze na maila Alchemia000@gmx.de. Posiadam stalego partnera wiec panom dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem już dłuższy czas w Berlinie i mam kłopot ze znalezieniem tej jedynej przyjaciółki. Mam na imie Łucja,mam 32 lata i mam dość specyficzny charakter. Nie dogaduje sie z kobietami- nie wiem nawet Dlaczego- zawsze z mężczyznami bardziej się dogadywalam. Lecz z uwagi na To, że jestem już zajęta, szukam przyjaciółki, która będzie miała czas i mnie zrozumie a ja odwdziecze się tym samym. Szukam koleżanki, ktora tak jak ja jest tu samotną osobą bez znajomych itd. Jestem pogodna, lubię też imprezy lecz bez przesady, Zakupy, itp. Jeśli masz tak jak ja to napisz na maila margaretwerner1906@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny.Wszędzie pełno ogłoszeń mam które maja małe dzieci i szukają koleżanek na wypady na place zabaw,a ja szukam dziewczyn które mają juz trochę starsze dzieci i maja ochote czasem wyrwac się z domu na zwykłe pitu pitu,przy piwku lub kawie,teraz pogoda piękna więc można gdzieś w parku na kocyku posiedzieć.Mam na imię Ewa,mam 38 lat,mieszkam na Lichtenbergu,okolice parku Fennpfuhl Park.Moj adres ewaberlin1980@wp.pl.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Już dłuższy czas jestem tu w Berlinie lecz ciągle trudno tu znaleźć normalna koleżanke, a tym bardziej zaprzyjaźnić się z kimkolwiek.Duzo ludzi jest tu niby na tak a jak co do czego to wychodzi szydło z worka. Jestem zamezna, bezdzietna, mam 32 lata i dużo wolnego czasu. Jak jest tu jakaś normalna babka(wiek bez znaczenia) którą lubi chodzić na dyskoteki, Zakupy itd to niech napisze- ale jak jest zdecydowana i rzeczywiście szuka koleżanki a nie ma taki kaprys po czym rezygnuje bo coś tam. O sobie dodam- żywiołowa, uśmiechnięta, szczera do bólu, otwarta na nowe znajomości, nie lubię plotkowac niestety.Wiec czekam na odp.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, szukam kolezanki w Berlinie na dobre i zle. Mam 32 lata i meza. Mam tez znajomych, ale brakuje mi bratniej duszy, bo jedna przyjaciolka nie mieszka w Niemczech, a druga prawie nigdy nie ma dla mnie czasu. W zwiazku z tym czuje sie nieraz samotna. Jesli masz podobnie, to napisz do mnie i mozemy sie umowic na kawe albo glühwein ;-) Kasia, hdg32@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Czesc dziewczyny, ja tez szukam kolezanki w Berlinie. Mieszkam tu od roku, mam chlopaka a wszyscy znajomi i przyjaciolki zostali w Polsce 😞 Jestem otwarta, szczera i z poczuciem humoru. Piszcie prosze, bo juz zaczynam myslec, ze nigdy nie znajde tu zadnej kolezanki. Moj mail matusiakmarta@wp.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC

Czesc, ja rowniez szukam kolezanki w Berlinie. Mam 22 lata. Chetnie wyjdę gdziekolwiek na zakupy, kawe, impreze, porozmawiac :) piszcie :) Moj email animeza@o2.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×