Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

.....załamujesz mnie... Powinieneś otworzyć jakąś szkołę dla Panów kultury i obycia i szacunku dla kobiet:) chyba że to taka Twoja męska taktyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) a powiedz mi co w życiu robisz pracujesz uczysz się czy może coś jeszcze innego?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie jestem bezrobotny :< a chyba pójdę na architekturę zaocznie tylko że drogie czesne jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to może mi powiedz skoro on nie pamięta to mam mu wybaczyć? Bo ja już nie wiem mi zależy ale nie wiem już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele zależy od tego cy on zawsze się tak zachowuje po pijaku, ile pije i jak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije jak spotyka się z kolegami niestety:( tzn ok4razy w miesiącu nie wiem czy to dużo bo ja pije tylko przy jakiejś uroczystości i to tylko wino więc ja nie wiem czy jak na chłopaka to dużo:( nie nigdy tak nie robił..... Nie wiem:( wiesz to może Ci się wydać śmieszne ale to z nim straciłam dziewictwo z nim przeżyłam dużo trudnych chwil i się boję że w przyszłości nikogo nie znajdę. Jeju strasznie się żale wiem ale to jakos tak ostatnio tylko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście razem dopiero rok i już z nim poszłaś do łóżka (bo pewnie po 3-6 miesiącach już poszliście do łóżka) - to był pierwszy błąd. najlepiej aby sprawdzić faceta to mówić ze seks dopiero po ślubie jeśli wytrzyma ze 2-3 lata to znaczy ze mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak ktoś kocha toby nawet po pijaku czegoś takiego nie zrobił. coś mi się wydaje że jesteś dla niego tylko panienką do seksu aczkolwiek mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 7miesiącach to szybko?:( no i cóż teraz to już nikt nie będzie chciał nie dziewicy:( no ale przesadzasz teraz jakby powiedziała chłopakowi że do ślubu to by mnie zostawił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( przecież nie robimy tego na każdym spotkaniu:( zabierał mnie w różne miejsca i nie nalegał wcale na seks. Jej załamałes mnie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 7 miesiącach to za szybko a jakby ciebie zostawił to widać by mu zależało na seksie a nie na tobie i co z tego że by zostawił? świat się nie kończy na facecie mam ważnie że się zachowujesz jak desperatka. choćby pił, choćby bił byle by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć papużki ;) czuje sie jak ordynarny podglądacz czytając Was :) pozdrawiam i miłego wieczorku życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sama dochodzę do takiego wrażenia że jestem desperatką po rozmowie z Tobą:( a wg mnie to nie było za wcześnie:)i uwierz mi może i nie jest jakos bardzo odpowiednim kandydatem to napewno nie był ze mną tylko dla seksu..........bo naprawdę nie chciałby mu się tylu rzeczy robić co robił dla seksu bo jest wiele łatwych dziewczyn które by zaraz pojechały do chałupy faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plum co uciekasz lepiej weź mi poradz bo przez leviatąna czuje się puszczalską a nie wiem czy tak jest czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie był ze mną tylko dla seksu" zdziwisz się. "wg mnie to nie było za wcześnie" nie? a byłą gotowa na konsekwencje seksu? (czytaj wychowanie i utrzymanie dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakże to puszczalska, wąpie by Levi dał Ci coś takiego do zrozumienia. Jedno jest pewne w takich sercowych sprawach, nic nie jest tylko czarne i białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi- ciąża nie możliwa była:) bo brałan tabletki a poza tym raz podejrzewałam całkiem niedawno że jestem to się cieszył a ja byłam załamana:( ej a czy to możliwe żeby chłopak chciał specjalnie dziecko zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo właśnie chyba sobie uświadomłam że to mogłobyc prawdopodobne że chcial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×