Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Dobry. :) Co u was ciekawego? Ja nie potrafie normalnie funkcjonowac. Zmiana czasu mnie dobila i czuje sie jak zombie. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) ja właśnie próbuje znaleźć jakąś dobrą mapę włoch ale wszystkie są jakieś wybrakowane:o na filmie byłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcesz kupic, czy szukasz przez internet? :) Ja pamietam, ze zawsze kupowalam mapy albo przewodniki Pascala i bylam zadowolona. Nie, nie, na filmie nie bylam, po prostu sprawdzalam repertuar, bo nie pamietam kiedy bylam w kinie, a jak bede miala troche wolnego, to pewnie sie w koncu wybiore. :) Jestem prawie nieprzytomna, chyba mnie dopadl jet lag :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdziezby tam o 14 ktos mi pozwolil isc spac :D W pracy jestem, nie ma jak. Jak w internecie, to ci nie pomoge. A wybierasz sie do Wloch? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, no to fajnie. A wiesz juz, gdzie dokladnie? :) Nie, skarbie, w Barcelonie czas jest taki sam jak w Polsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem do asolo lub okolic :) a mi potrzebne nazwy uliczek a nie hotele tylko i wyłącznie hotele znajduje:( a jak tam w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w Mediolanie i w Turynie tak w sumie przejazdem, za duzo nie widzialam, ale Wlochy zdazyly mi sie spodobac. ;) Wlasnie sprawdzilam, Asolo jest niedaleko Wenecji, prawda? A gdybys tak sobie pomogla mapami google z widokiem satelitarnym? Chyba sa ulice pokazane, jakies tam budynki tez. :) A w pracy, no coz, dosc meczaco. Ta zmiana czasu zle na wszystkich wplywa. No i troche roboty jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę tam bo u podnóża alp i piękne bardzo stare miasto:) a morze i piasek mnie nie interesuje:p i jak zmieniłas kolor włosów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam morze i piasek praktycznie na co dzien i bardzo mi to odpowiada. W gory mnie jakos nigdy nie ciagnelo. Zmienilam :classic_cool: Jestem teraz brunetka, ale na krotko. Nie mialam za bardzo czasu ic do fryzjera, wiec kupilam szamponetke i podejrzewam, ze mnie potrzymie jeszcze pare dni. No i wlosow nie chce mi sie prostowac, a jak mam brazowe, to w lokowanych zle wygladam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak życie mnie zdenerwowało więc wróciłam.....i mam pytanie też co do filmu oczy julii polecasz? Sierociniec oglądałam to jest coś w tym stylu? Bo to hiszpański film o ile się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge spac, cholera jasna 😭 Co cie tak zdenerwowalo? :) "Oczy Julii" to film hiszpanski i przyznam, ze niezly. Z pewnoscia jednak nie nazwe tego horrorem, jak juz to thriller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Labirynt fauna" mi sie podobal, ale jakos szczegolnie mnie nie zachwycil. Podobal mi sie jeszcze "Nie boj sie ciemnosci" albo "Cosas insignificantes", tyle ze to juz dramat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A "Oczy Julii" juz obejrzalas? :) Jesli chodzi o kino hiszpanskie, to ja ci polecam "Kobiety na skraju zalamania nerwowego" - kwintesencja stylu Almodovara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nadal nie bardzo moge sie przyzwyczaic. :O Ale na szczescie niedlugo juz wyjezdzam, wiec jakos przezyje. I ogolnie jest mi jakos zle. Chyba niedlugo zalapie dola. :O A co u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. :D Po prostu, przestaje sobie radzic. Ja jeszcze nigdy w zyciu nie mialam dola. Nie pamietam, kiedy ostatni raz plakalam (nie mowie tutaj o plakaniu na meczach albo filmach, to inna bajka). A teraz moja sytuacja zaczela mnie dobijac. Ale nie powiedzialas, co u ciebie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, no to jak w porzadku, to dobrze. :) Nie, nie boj sie, nie bede plakac. Ostatni raz plakalam bardzo dawno temu :classic_cool: Co sie stalo? Nie chce wylewac brudow na forum. Po prostu, zaczelam sie gubic we wlasnym zyciu, popelniam bledy i zdaje sobie z tego sprawe, a jednak nie przestaje ich popelniac. Chyba zapominam o wlasnych przekonaniach. Ale, cholera, nie ma co narzekac. Nie bede wam przeciez tutaj pisala o moich problemach, bez przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno tylko chwilowo się zagubiłas.....a błędy cóż każdy popełnia:( głowa do góry więcej uśmiechu a wszystko się ułoży:) przyjaciół masz więc napewno Ci pomogą czy doradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×