Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Gość Dziewczyna Patryka
Siema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w gorach nie. :P W Barcelonie mam cieplo i plaze, to duze i piekne miasto, lubie tam mieszkac. Jesli juz musialabym sie wyprowadzic z Hiszpanii, to wrocilabym do Liverpool'u, ewentualnie wybralabym sie do Holandii. Polska jest fajna na chwile, ale rzeczywistosc pewnie by mnie dobila. Szczegolnie w malym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probuj dalej i zapraszaj innych. ;) Ja to szczegolnie nieciekawy przypadek, wiec nie ma czego zalowac. :D Zalowalbys, gdybym przyjela zaproszenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz czy bym żałował? :P w porównaniu do mnie ty to bardzo ciekawy przypadek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pewnie trudno byloby ci zaakceptowac moje zachowanie (innymi slowy, denerwowalabym cie) :D Ciekawy przypadek, powiadasz? A to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> a może nie było by mi trudno :P wiesz patrząc na moje i twoje życie to twoje jest o wiele ciekawsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak podejrzewam, ze byloby :D Mam podac przyklady? :D Czy ja wiem, czy takie ciekawe... Moze i ciekawsze, ale to ma swoja cene, no i problemy tez mam ciekawe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wiem niczego na pewno. Nie mam niczego na stale. W moim zyciu nie ma praktycznie zadnej stabilizacji. Rzadko widuje sie z rodzina, a jednak tesknota doskwiera. Nie chce narzekac, bo to nie o to chodzi. Po prostu, jest ciekawie, ale na dluzsza mete, to chwilami meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze 5 minut i praca czeka. :D A ty co bedziesz teraz robila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest 16:30 :) Malo ambitne, ale cos trzeba robic :D Ale, ze Adam niby podrywa MNIE? Dobrze, ja musze uciekac, bo boss juz na mnie sugestywnie patrzy :D Milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież nie mnie:) jasne że Ciebie prawda Adam?:p miłego wieczoru również życzę... Ps.czemu tak późno pracujesz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak szczęśliwa i mam tak dobry humor że muszę chociaż troszkę go wam udostępnić więc proszę-:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam tamto źle oddawałó mój stan bo on jest taki :;);););););) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):);););):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):);););););););););););):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):);););););););););););););););):):):):):):):):):):):):);););).:) :) :) :) :) :) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :) :) :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutny? w sumie mam powód ale raczej jestem bardziej neutralny jeśli chodzi o mój aktualny humor ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jesteś:) że żyjesz:) że masz co jeść:) że masz gdzie spać:) i że dużo ludzi Cię lubi:) już pare powodów masz:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzela niespełnionych marzeń
Kontrabasik - jak postawisz te powody na szali życia to czy dalej dostarczą powodu do radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) :) i mimo problemow i złych chwil cieszę się że żyje:) :) mimo że pare razy było groźnie mimo że mogłam mieć raka i tak cieszę się ze wszystkiego co przeżyłam nawet złego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×