Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

wersja z 1990 roku, świetny film, ja niestety nie miałem okazji widzieć oryginału z 1968 roku, kocham filmy o zombikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - czy ja wiem... :D Plum - tej wersji nie widzialam. Oryginal mi sie podobal, w sumie to chyba taki przelom w horrorach, bo nie pamietam wczesniejszych filmow o zombie. Ja od kiedy przeczytalam "Dracule" Stokera to, jesli juz mowa o horrorach, wole wampiry. A ogolnie to u mnie z horrorami wygrywaja thrillery. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve niema to jak porządny film grozy :) w moim rankingu gurują azjatyckie filmy, np ringu, ju-on, eye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - nie badz taki pewien :P Nie naleze do osob, ktorym przytulanie jet potrzebne do zycia. :D plum - ja lubie kino hiszpanskie (Rec, Rec2), z azjatyckim w sumie nie mialam do czynienia. Bardzo podobal mi sie film "Nieznajomi", ogladales? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam duzo niepochlebnych opinii, jednak mnie sie podobal. Film jest, bodajze z 2008 roku, w Hiszpanii bylo o nim dosc glosno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - wymyslasz, wymyslasz :D Mam pod reka ludzi od przytulania, jakby mnie naszla ochota, bo w Hiszpanii to wszyscy sie przytulaja. To znaczy, wsrod moich znajomych, ale my ogolnie mamy dziwne "zasady" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum - ach tak, czyli tu go mamy :D Levvi, skorzystales z mojej rady i pijesz do kieliszka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak bedziesz siedzial przed tym komputerem, to nikt sam nie przyjdzie i cie nie przytuli :P Albo sie wybierz na poludnie Europy, tam czesto przytulaja sie na powitanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, śmignij gdzieś w miasto, zabaw sie i poznaj jakąś miłą dziewczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie masz gdzie? Zawsze jest gdzie. Chociazby do jakiegos parku, a i impreze tez sie gdzies znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz jeszcze cztery do wyboru, Levvi ;) Naprawde, wyjdz gdzies, rozerwij sie, to sa twoje najlepze lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozerwij? to by raczej było na przesiedzenie samemu przy barze i wypiciu 2-3 lub piw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadnij do mnie do Chorzowa a zaprowadze Cie do takiego lokalu w którym nie ma szans nie poznac fajnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jest mozliwosc, ze sie przy tym barze kogos ciekawego spotka ;) Kurna, ale sie u mnie zimno zrobilo i chmury przyszly. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - dostalam napadu smiechu :D :D :D Nie, dziekuje, dostalam bluze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generuje, generuje. :D Zreszta, zaraz bede miala troche pracy, wiec zrobi mi sie cieplej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiasz sie :P Nawet jesli, to zanim bys do mnie dotarl, zdazylabym zamarznac. Dlatego za chwile znajde sobie jakiegos czlowieka i wcisne mu sie na siedzenie, to bedzie cieplej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o zanim bys do mnie dotarl, zdazylabym zamarznac." dlatego powinnaś zamieszkać w polskich górach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×