Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

koktajl- mam bardzo nietypowe pytanie jak na forum anonimowe przepraszam za nie i nie musisz odp ale mnie bardzo ciekawi od dłuższego czasu jakie jest Twoje imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał doskwiera i nie zamierza odpuscic mimo burz, masakra. Zapopnialem sie przywitac- czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem już tak mam że u niektórych mnie interesuje wiek u innych imię u innych coś innego nie wiem czemu:) hehe Plum- napewno kiedys przyjdzie burza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie poznam też Twoje imię, jeśli zechcesz podać. :) A jak ten nasz świat ma się dzisiaj skończyć? Ma nas zalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat się nie skończy;) jest zbyt piękny:) ja mam dziwne imię chociaż ostatnio bardzo mi się przydaje- Sabinka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wszystkim ;) U mnie jest normalnie, 28 stopni w cieniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo łatwo się zapamiętuje:p i nie mam problemu że ktoś zapomni mojego imienia:) z nazwiskiem mam gorzej bo wszyscy zapominają bo podobno trudne:) a ten koniec świata to może zawsze być taki jak dziś ładnie przyjemnie trochę za gorąco ale da się przeżyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik -- mialam spytac co z tymi urodzinami? ;) Rodzice decyzji nie zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum He, he nie nie o to chodzi :P Oglądałeś SK dezerterzy? - to jest świnia. -czy jest pan pewien? -tak, to jest świnia. -ale czy na 100%? -tak -niech się pan jeszcze razdobrze zastanowi.. -kategorycznie twierdzę, że to jest osioł! -a jednak....! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:( cóż jutro do mnie przyjedzie i mówi że niby nie ma mi za złe ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licza sie checi. ;) Chcialas przyjechac, nie moglas, no coz, powinien to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to ja nie wiem o co chodzi z tym końcem świata.....za 5mld lat słońce jako gwiazda zgaśnie zmieni się w czerwonego karla i napewno wtedy życia nie będzie..:)ale ile to jeszcze czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×