Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

No skoro fajnego, to tylko pogratulowac :D A mnie ogarnal dzisiaj taki len, ze nawet na mecz mi sie nie chce jechac. Chyba pierwszy raz w zyciu. Ale jeszcze mam troche czasu, to jakos sie ogarne. Mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl - o tak, ja sie zastanawiam czy dozyje czterdziestki, to gdzie tu mowic o koncu swiata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik a który rok najbardziej lubisz, ja '95 :D:D Zmień sobie w stopce z rok na rock :) chyba, że tak ma być to pardon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, az tak to widac? :) tak, troche tak, ale ja staram sie tym smutkiem nie zarazac innych, poza tym jutro mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ucielo mi hiszpanskie znaki. :O Mialo byc; Barca i Malaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktaj- ale się uśmiałam rzeczywiście musiałam się pomylić dziękuję:) Plum- a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam pod stadionem jak tutejsze drużyny grały o puchar.. ludzie (kibice) zachowywali się gorzej jak małpy w klatkach. :o walili w szyby autokarów (współczuję kierowcą) kobiety darły mordy gorzej od facetów :P Nueve a Ty do jakich kibiców się zaliczasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgoła nic takiego, zobaczyłem dzis film ktorego nie powinienem byl ogladac, bo okrutny, ale luzik. Zaraz napije sie piwka i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl -- Ale chodzi o to jak sie zachowuje, czy komu kibicuje? :P Jesli chodzi o druzyne, to oczywiscie jestem za Duma Katalonii, a jesli chodzi o zachowanie... Na pewno jesli jestem zmuszona obejrzec mecz w domu (co jesli chodzi o Barce zdarza sie naprawde rzadko) to zachowuje sie o wiele gorzej niz na stadionie. Klne jak szewc, wymachuje rekoma tak, ze stwarzam niebezpieczenstwo, rzucam w telewizor tym co mam pod reka... :D A na stadionie jestem o wiele bardziej spokojna. No i to co dla mnie liczy sie najbardziej, do szacunek do kazdego rywala. Nie znosze wzajemnego obrazania sie kibicow i innych tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kibicem ale na mecz za cholere nie pójde w moim miescie, taka patologia ze ręce opadają hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bałam się być pod stadionem :) ale długo tam nie stałam :P Najlepsza była kobieta która zeskoczyła z jadącego skutera (siedziała z tyłu a z przodu facet) bo kibole jej środkowy palec pokazywali :D nie wiem w sumie co chciała zrobić.. pobić ich? He, he ale facet się zatrzymał i ją uspokoił :D Masakra. Nueve- no i to rozumiem, kulturka. Dobra, ja na razie spadam, będę pewnie wieczorem, jeśli świat się nie skończy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum -- Ja w Polsce tez raczej nie chodzilam na mecze. Zaczelam dopiero w Barcelonie. I o ile na spotkaniach takich jak dzisiejszy, na stadionie panuje wzgledny spokoj, to gorzej jesli mowa o Gran Derbi. Wtedy jest istna wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl -- najwazniejsze ze tobie nic sie nie stalo. We mnie kiedys rzucili butelka na lotnisku, ale na szczescie plastikowa. Ogolnie zachowanie niektorych "kibicow" to masakra. Pilka ich chyba zupelnie nie interesuje, ale za to do bicia sie sa bardzo chetni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik -- Jestem w Barcelonie, do Malagi jeszcze nie dotarlam, bo nie chcialo mi sie wstawac rano :D Pogoda jest ladna, lekki wietrzyk, jakies 27 stopni i kilka chmur, ale takich niegroznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac, nie wiem. :D Moze i mowia, a ja po prostu o tym nie wiem, bo nie ogladam telewizji. W internecie trafilam na wzmianke, no i przyjaciele tez cos wspominali, ale ogolnie szalu nie ma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, nie ma czego zazdroscic. Moze po prostu tutaj wspominam o tych pozytywnych aspektach, ale te negatywne tez sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz na to spojrzec tak: Nueve to dorosla baba, ktora zachowuje sie jak nastolatka, nie ma faceta, mieszka sama, zyje praca i imprezami i przesiaduje na forum internetowym, a wiekszosc osob jej nie trawi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×