Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

to do alergologa ;) a poza tym dla mnie facet którzy strzela fochy bo dziewczyna nie może przyjechać jest co najmniej dziwny. ba jakbym miał auto i kasę na palio tobym po nią pojechał a nie strzelał focha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to "młodość" fajną miałaś ja jestem córka sadowników więc zamiast przyjaciół ciągła praca i chyba dlatego uciekłam w kafe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi dzięki za pocieszenie:) cóż ja to się ciekawie czy się dostanę na politechnikę czy wat to moja jedyna droga ucieczki do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam się zapytać
Jaka część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik -> nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło praktycznie całą zimę masz wolną i wakacje też luźniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha całe wakacje najpierw czeresnie do rwania później śliwki później jabłka niestety sadu kupe jest. A w zimne się przebiera owoce w chłodni więc luzu nie ma...:) ale nikt mi teraz nie powie że pracy nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyli nie jest to jednolity sad ;] fakt wtedy to zimę ma się tylko luźniejszą kąpałem się przed chwilą i nie zauważyłem nic coby wskazywało na to że nie jestem facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę jesteś za bardzo ee...delikatny jak na faceta znaczy się nie znam takiego spokojnego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik -> bo ja naprawdę jestem niespotykanie spokojny człowiek ;] a że bardzo delikatny wobec kobiet to raczej nie wada :P Koktajl Mleczny. -> to po co pytasz? wątpliwości masz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi nie, nie.. nie mam. Po prostu chciałam znowu przytoczyć scenę ze świnią i osłem.. :D Z C.K Dezerterzy :P Nie ważne.... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie bronie ci jej przytoczyć :P tym bardziej że sam zapomniałem o co dokładnie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak pewnie mieszkasz ze 300-400 km ode mnie sądząc po szkołach wyższych na które chcesz iść :P a to miłym już nie mogę być? :P i za pięknego to ja się nie uważam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wygląd ważny jest hehe:p no cóż ja mieszkam koło sochaczewa jeśli wam coś to mówi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzieś pod warszawą jak kojarzę, a na pewno w województwie mazowieckim :P a ja mam w linii prostej około 12 km do granicy ze Słowacją :P wygląd jest ważny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak dla mężczyzny wygląd kobiecy jest ważny fakt ale odwrotnie niekoniecznie:-p tak pod warszawą:) u to daleko mieszkasz:p ale tam przynajmniej teren ciekawszy nie rownina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapraszam zimą ;D jak wam przyjdzie odgarniać śnieg to szybko wam góry zbrzydną ;D całe szczęście ja mieszkam w dolinie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×