Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gggggrrrr

Jak dbać o stopy?

Polecane posty

Na to jak dbać o stopy,szczególnie teraz zimą jest wiele sposobów... Można zastować nawet produkty na codzień dostępne w kuchni jak np.maseczka z cytryny czy z mlekiem ;) Może też zastosować specjalne kosmetyki do stóp,polecam https://dlastop.pl Najważniejsze,żeby często myć i pielęgnować,tak jak to robimy z resztą ciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie odpowiednie kremy od czasu do czasu wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mowa o kosmetykach,a konkretnie o kremach,to polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu https://dlastop.pl Kupuję od nich od czasu do czasu i póki co jestem zadowolona! Szczególnie zimą i wiosną warto zadbać,nie tylko o stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej mieć niewolnika, który będzie je codziennie całował, pieścił, masował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z haluxami czy jak to się nazywa?? Jak z nim sobie radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111111
a na haluksy najlepsze są szyny korekcyjne. Na rynku ich jest bardzo duzo, ale nie daj sie oszukać, na pewno nie kupuj tych mega drogich przez internet. te ruchome to też ściema. Po co przepłacac. Ja uwazam ze te zwykle bezowe takie, polskiego producenta , nazywają się marciny- te są bardzo dobre. Tylko trzeba je konsekwentnie uzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku podstawą dbania o stopy jest używanie kremów nawilżających przez cały rok. Raz na kilka miesięcy wybieram się też na pedicure leczniczy do gabinetu podologicznego "Centrum Stopy" w Łodzi. No i oczywiście dobrze dopasowane obuwie. Dzięki temu moje stopy są zawsze w dobrej kondycji. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku podstawą dbania o stopy jest używanie kremów nawilżających przez cały rok. Raz na kilka miesięcy wybieram się też na pedicure leczniczy do gabinetu podologicznego "Centrum Stopy" w Łodzi. No i oczywiście dobrze dopasowane obuwie. Dzięki temu moje stopy są zawsze w dobrej kondycji. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka79
ja regularnie odwiedzam Centrum Podologiczne w moim mieście (Tarnów) i nie muszę się wstydzić tego jak wyglądają moje stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymoczyc, pozniej osuszyc i trzec piety i boki szorstkim, suchym bawelnianym recznikiem az do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że możesz kupić coś do pielęgnacji ciała. Jakiś zestaw do pielęgnacji stóp na przykład, są fajne i nie drogie na avans.pl, albo coś do włosów, jakaś dobrą prostownice, albo suszarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkag833
ja mam np taką rutynę, że chodzę do Centrum Podologicznego w Tarnowie na podstawowy zabieg podolobiczny, ważne też jest nawilżanie stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starbaca
U mnie chodzenie na zabiegi nie wchodzi w grę, ale za to w domu robie zabieg raz w miesiącu. Mam byOlie epilfeet i wystarczy założyć te skarpetki złyszczające i one robią resztę :) Znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbka
Widziałam te skarpetki złuszczające ostatnio w Sephora i się zastanawiałam nawet czy kupić. Ale jak to byOlie działa konkretnie na stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzanka
No złuszcza skórę. Myjesz nogi, nakładasz skarpetki i tak z tym siedzisz godzinę, półtora. Zalezy w jakim stanie masz stopy. Potem skarpetki z płynem wyrzucasz, myjesz znowu i czekasz. Po paru dniach skóra całkiem się złuszczy stopy jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia55aa
Przed większymi imprezami szczególnie w lecie robię sobie maskę złuszczającą na stopy, najbardziej mi przypasowała ta z byOlie, można kupić w douglasie i sephorze na pewno. Trzeba pamiętać żeby taki zabieg zrobić przynajmniej 7-8 dni przed imprezą bo samo złuszczanie trwa kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agreszka
Ja korzystam z tej maski regularnie, tak co 6-8 tygodni, zwykle uda mi się tak wbić w termin, żeby trafić na tydzień gorszej pogody latem albo zdążyć przed wszystkimi imprezami ;) Poza tym na co dzień używam juz tylko kremu nawilżającego i raz na tydzień robię delikatny peeling, bo i tak na całe ciało stosuje, więc przy okazji i na stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helkaa89899
Każdy ma swój sposób na dbanie o stopy i powiem szczerze, że jeśli dany sposób pomaga, to jest dobry. Ja swojego właśnie szukam i mam nadzieję, że pomogą mi w tym kosmetyki od http://acerin.pl/produkty/acerin-fungi/ Słyszałam na ich temat wiele pozytywnych opinii, więc trzeba spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu należy robić jakieś peelingi czy maski, nosić odpowiednie obuwie na co dzień i ja co jakiś czas chodzę też do Instytutu Podologicznego w Tarnowie na tak zwany gruntowny przegląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Skarpetki złuszczające zakładam tak raz na pół roku, częściej nie potrzebuje, ale od kiedy znalazłam skarpetki nawilżające Sholla to się od nich uzależniłam, dają świetny efekt nawilżenia w 20 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisio

Uzależnienie, to może za duzo powiedziane, ale faktycznie są dobre i porządnie nawilżają skórę. Ja kupuję te makadamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjkkkaa

 Ja  stosuję do stóp nagietkowy krem do stóp marki Hildegard Braukmann.  Poza nagietkiem ma w składzie również krem z mimozy, masło Shea, masło kakaowe oraz olejek jojoba.  prawdziwe kombo odżywcze dla stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannapod

Jestem zadowolona po zajęciach w szkole podologii SEK we Wrocławiu gdzie jakość szkoleń była poparta dużym doświadczeniem szkoleniowców, którzy sprzedali nam naprawdę dużo sztuczek do zastosowania w naszych gabinetach, a to przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam regularnie Gabinet Zdrowej stopy, u nas w Warszawie. Przyjmuje tu rewelacyjna podolog Pani Asia kowalewska. Wolę isć do specjalisty jak mam jakiekolwiek problemy ze stopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku prawidłowego dbania o stopy warto udać się do podologa, który będzie w stanie dokładnie omówić spersonalizowaną pielęgnację dla danego pacjenta. Takim miejscem według mnie jest Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Od początku wiedziałam, że trafiłam w dobre miejsce ze swoim problemem, którym były wiecznie przesuszone pięty i pękający paznokieć na dużym palcu. Oprócz wykonanego zabiegu otrzymałam odpowiednią rozpiskę jak postępować w domu z moim problemem - szybko zauważyłam dużą poprawę. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×