Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gggggrrrr

Jak dbać o stopy?

Polecane posty

Gość Doratora
Te zestawy dla dwojga to jeden zestaw dla kobiety i jeden dla faceta. To się fajnie opłaca, bo cenowo jest korzystne, a i można nawet tak wspólnie spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje stopy regularnie oddaje na zabiegi w tym gabinecie, który swoją droga – szczerze polecam www.podologgliwice.pl. Swojego czasu, kiedy stopy jeszcze tak mi się nie dawały we znaki, przyznam ,że nawet nie zdawałam sobie sprawy o istnieniu takich miejsc, aż do teraz kiedy sama regularnie korzystam z zabiegów. Usługi te całkowicie przywróciły komfort i harmonię moim stopą, polecam spróbować, naprawdę warto dać tę odrobinę luksusu swoim stopą : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala eN
@gosioowa niczym poza rozmiarem. ;) Jak kiedyś byłam w potrzebie a nie miałam, to zużyłam tę męża po prostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić skarpetki złuszczające epilfeet. Bardzo fajnie działają na moje stopy, złuszczają martwy naskórek, skóra po nich za to jest miła w dotyku. Przyznam że dość długo zwlekałam z zakupem ich, bo myślałam, że to kolejny wymysł, ale teraz muszę przyznać że są super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala eN
Jak byś tu trafiła wcześniej, to już dawno byś miała problem z głowy. ;) Znamy i polecamy je od dawna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimka
Ja próbowałam róznych skarpetek, ale jakoś mi nie podchodziły, albo uczulały, albo było mi strasznie zimno, nie wiem chyba przez mentol w składzie, albo skarpeta tak olbrzymia, że wszystko się górą wylewało. Jedne to mi nawet odbarwiły paznokcie :/ Najbardziej mi podeszły epilfree, pierwsze których spróbowałam i przy nich już zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bateki
Mówisz pewnie o skarpetach Epilfeet? https://www.douglas.pl/douglas/productbrand_853220.html?trac=pl.02d.zan.2017-02.nexeps.flat.000001&nsctrid=v01MTQyMTExMjExMTExMTExMTEwMTQyMTkwNzAwMDAwMDcxNDg3NTg4MzA0Y3ZuZDlwbDIyNjg3MTM3MzI0NTQ5OTQ5NDUyMTI5NDY0MjEyOTQ2NA&prodid=853220&wt_cc2=2129464 ? Ja sobie ostatnio kupiłam je po raz pierwszy w Dogulasie i też jestem zadowolona. W końcu zaczęłam dbać o swoje stopy nie tylko latem, fajnie złuszczyły twardy naskórek, mam miękkie, delikatne stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimka
Tak, literówka, przepraszam ;) epilfree to swoją drogą, też korzystam, ale to już w gabinecie ;) Epilfeet kupuję właśnie w douglasie, albo na stronie producenta, zależy, gdzie akurat jest promocja. Np. często mają zestaw dla pary taniej, to kupuję, bo nawet jak mąż nie użyje to ja skorzystam, bo skład jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez robię zabiegi w www.podologgliwice.pl <3! To niesamowite jaki komfort mogę dać dla naszych stóp, naprawdę:) Polecam zabiegi w tym gabinecie, sa naprawdę super, uzależniam się od nich powoli o naprawdę sa mega:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałem problem z bolacymi stopami. Początkowo myslałem, ze to jedynie wina źle dobranego obuwia ale dopiero rehabilitant z Migdałowej na ursynowie uświadomił mnie, że to również wina nieodpowiednich wkładek do butów. Na podstawie badań dobrał mi odpowiednie i teraz już nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizałbym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po waszej namowie skorzystałam z zabiegów w www.podologgliwice.pl faktycznie bardzo przyjemne i efektowne, moje stopy bardzo po nich odpoczęły i jakby… promienieją? Z całą pewnością bardzo uzależniający komfort:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało kto dba o stopy, a to wcale nie jest trudne. Odpowiednie kosmetyki naturalne i sytuacja powinna zacząć wyglądać zdecydowanie lepiej. NAGIETKOWY KREM DO STÓP od HB jest dobrym przykładem - zapobiega rogowaceniu naskórka, powinien pomóc w poradzeniu sobie z pękającą skórą. Ogólnie powinno być o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie korzystaj z usług gabinetów kosmetycznych, a gwarantuję Ci, że Twój problem zniknie. Sama, systematycznie wykonuję pediciure w krakowskim gabinecie medycyny estetycznej, SCM estetic i odtąd, odkąd zaczęłam na niego uczęszczać, stan moich stóp uległ znacznej poprawie (samodzielna pielęgnacja stóp jest niezwykle problematyczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erosta
Za Waszą namową też zdecydowałam się na maskę Epilfeet, ale kupiłam ją tutaj http://byolie.com/pl/ też próbowałam różnych masek, ale efekt raczej był średni. Dopiero teraz jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakeni
Słuchajcie dziewczyny, a gdzie można kupić stacjonarnie te skarpetki Epilfeet? Bo już któryś raz słyszę, że są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murrayka
A w Douglasie patrzyłaś? Tam kupowałam jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy stojącej pracy jaką wykonuję to dobre buty są niezbędne. Do tego jeszcze nosze do nich wkładki stepforward by stopy szybko się nie męczyły. Zdecydowanie lepiej się chodzi z wkładkami. I jak przyjdę do domu to spokojnie jeszcze daję radę coś zrobić. A wcześniej to od razu siadałam i odpoczywałam bo stopy aż pulsowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kąpiel wierzbowa do stóp HB - sami zauważycie poprawę. Skóra powinna się zrobić miękka i znacznie delikatniejsza. Od razu oczywiście idealnie nie będzie, ale stopniowa zmiana będzie zauważalna. Na pewno w przypadku twardych stóp zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi1987
Ostatnio za namową koleżanki przetestowałam skarpetki złuszczające Epilfeet. To świetna opcja dla każdego, także dla mężczyzn. Zakładamy sobie takie skarpetki na 1,5 godzinki i czekamy. Złuszczanie rozpoczyna się po kilku dniach. Efekt jest genialny, warto robić raz w miesiącu taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KĄPIEL WIERZBOWA DO STÓP HB spoko działa na stopy. Powinny zrobić się miękkie, gładkie, delikatniejsze, odpowiednio odżywione, ale oczywiście wszystko to wymaga solidnej pielęgnacji i systematyczności. Wtedy docelowo wszystko powinno być w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja kupiłam sobie na avans.pl super zestaw do pielęgnacji stóp z elektrycznym pilnikiem. Wcześniej nie przywiązywałam uwagi do tego, ale odkąd mam zrogowacenia naskórka mocno dbam o tą część ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaMa990
Ja od czasu do czasu chodze do centrum podologicznego zeby usuwac ten martwy naskorek ze stóp , a dwa razy w miesiacu nakladam hybrydkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy5
Hybrydę dwa razy w miesiącu? To często, mi by się nie chciało ;) Hybryd używam po to, żeby właśnie mieć spokój z manicure i pedicure przez nawet miesiąc. Stopy można zazwyczaj utrzymać w dobrym stanie regularnie je mocząc i ścierając pumeksem, a lakier jest super wykończeniem, zwłaszcza na lato. Ja akurat hybrydy robię sama w domu z użyciem lampy UV: http://allegro.pl/lampa-uv-do-manicure-i-pedicure-camry-cr-2171-i6754623953.html Jest dosyć spora, więc wygodnie można jej używać i do rąk i stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×