Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uchal

Jak odzyskać dziewczynę którą kocham na zabój...

Polecane posty

Gość uchal

Witam, Rok temu byłem z dziewczyną, bardzo się w niej wtedy zakochałem ale poleciała do innego po 2-3tygodniach bardzo długo cierpiałem całe wakacje miałem doła... Potem już o niej zapomniałem kiedy miesiąc temu spotkaliśmy się na wspólnej imprezie i uczucie odżyło... Teraz naprawdę mnie kochała. Bo gdy z nią zerwałem w obawie że powtórzy się sytuacja z przed roku, ale ona mnie błagała bym do niej wrócił i to uczyniłem. Po jakimś czasie zdradziła mnie, nie to że się puściła ale całowała się jak była pijana. Po jakimś czasie jej wybaczyłem. Było wszystko fajnie bardzo się kochaliśmy. Ale pewnego dnia zerwała ze mną bo się wściekałem o byle co że miała przyjechać a nie mogła, że za dużo pali itp. Ja dostałem taki impuls w serce że powiedziałem sobie nie mogę bez niej żyć! Wziąłem tabletki i prawie umarłem, reanimowali mnie ale to nie ważne. Ona się załamała bo wiedziała że to przez nią. Poleżałem w szpitalu jakiś czas. Jakiś czas po wyjściu wróciliśmy do siebie. Byliśmy w niebo wzięci że znowu jesteśmy razem. Ja poszedłem na imprezę do kolegi zaś ona poszła do szkoły... Ja się tam tak upiłem że leżałem i spałem a taka jedna koleżanka mojego kolegi przystawiała się do mnie i wgl. Moja wpadła na tą imprezę tak pobiła tamtą laskę że 2 lima i złamany nos. Ale mi wybaczyła bo się tak mocno zakochała... Dzień później dowiadujemy się że tamta laska poszła z tym na policje i z policji do szkoły, ona była nawalona i wszystko wyśpiewała. Że ja byłem na wagarach u kumpla i że był arkochol, że moja ją pobiła ostro itp... Teraz moja była będzie miała sprawę w sądzie za pobicie ja za demoralizacje... Po kilku dniach ze mną zerwała choć kupowałem jej róże, przepraszałem ile wlezie... Teraz już nie wiem co robić bo wiem że ją kocham. Szkoła, nasi rodzice za wszelką cenę chcą nam zabronić być razem.... Nie wiem co zrobić by ją odzyskać czy mam jej mame przeprosić. Czy mam jej z 100 róż przesłać z liścikiem przepraszającym. Poprostu nie wiem. Proszę o jakąś pomoc bo ja już nie wytrzymuje psychicznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deduktor
Dorośnij....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście odzyskałem ukochaną dzięki urokowi miłosnemu z http://magicznerytualy.pl teraz jest we mnie zakochana na zabój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×