Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość escha

Jaki GPS dla męża wybrać?

Polecane posty

Gość elisabettyy
mi się udało znaleźć na teletorium, nie była droga a sprawdza się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na dłuzsze wyjazdy też musze zabierać dobrego gpsa. Raz wyjechałam na jakieś pole i 2 godziny minęły zanim wróciłam na poprawną trasę. Kupiłam jakiś czas temu na electro.pl i zawsze jak jade gdzieś dalej to włączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^Electro to najgorszy sklep internetowy ze sprzętem, odradzam Wam zakupy. Obsługa klienta skandaliczna, z nikim się nie można dogadać, nic ustalić. Kurier miał w nosie godziny dostaw, a sklep nie raczył się skontaktować z kurierem, żeby mu przekazać, o której może być. Dno i trzy metry mułu, nie kupujcie tam, szkoda nerwów! Ja korzystam z nawigacji google, jak potrzebuję, sprawdza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifek76
Jeśli chodzi o lokalizację GPS jest to świetne rozwiązanie bo można łatwo sprawdzić gdzie pojazd czy dana osoba przebywa. https://gps.konsalnet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka111
Zerknij sobie na stronę sferis.pl mają spory wybór i cenowo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergstt
Mi się bardzo wygodnie jeździ na nawigacji którą kupowałem na portalu http://euro-watt.pl. Całość jest dedykowana właśnie do mojego Focusa, mapy mam aktualizowane online pełne info o korkach i objazdach, także można sobie sporo czasu i nerwów..no i paliwa zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby dopiero październik ale nim się obejrzymy będzie grudzień dlatego powoli zastanawiam się nad prezentem mikołajkowym dla partnera. Też właśnie pomyślałam o GPS bo już kilka razy zdarzyło się, że korzystając z aplikacji na jego telefonie dojechaliśmy w zupełnie inne miejsce:/ Póki co zastanawiam się nad taką https://www.al.to/p/376798-nawigacja-samochodowa-tomtom-go-60-5-europa-dozywotnia-refurb.html . Ma bardzo dobre opinie w sieci, duży ekran i bezpłatne aktualizacje więc myślę, że będzie w sam raz. Co o tym sądzicie? Albo w ogóle ktoś z was mógłby się wypowiedzieć o marce TomTom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System Web-Sat to połączenie zaawansowanej technologii z wygodą codziennego użytkowania. System jest bardzo intuicyjny, oparty na mapach Google w wersji Premium. Użytkownik może korzystać z platformy w wersji komputerowej jak i mobilnej. Jednym z wielu atutów systemu jest możliwośc zdalnego zczytywania plików z karty kierowcy i tachografu. Dzięki zastosowanuiu modułu TMR przedsiębiorca może odczytać i pobrać zapisane w formacie DDD pliki, bez potrzeby powrotu pojazdu do bazy. Oprócz powyższych funkcji , system pozwala na rozliczenie czasu pracy kierowny w czasie rzeczywistym. Z poziomu platformy mamy dostęp do przejrzystej analizy czasu gotowości, odpoczynku, pracy i jazdy. Warto wspomnieć o dostępnych "na jedno kliknięcie" raportach przekroczenia granic przez kierowcę generowanych na podstawie długości i szefokości geograficznej oraz raporcie paliwa z graficznym uwzględnieniem tankowań i ubytków. Kolejnymi przykładami funkcjonalności systemu jest eco driving widoczny jako szkolna ocena sposobu jazdy kierowcy oraz immobiliser- funkcja pozwalająca właścicielowi samochodu na bardzo szybką reakcję i zdalne uniemożliwienie uruchomienia pojazdu. Zapraszamy do wzięcia udziału w pełni darmowym, trwającym 30 dni teście systemu. Więcej informacji pod numerem 734-122-257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze podczas podrózy zabieram dobrego gpsa. Raz wyjechałam na jakieś pole i 2 godziny minęły zanim wróciłam na poprawną trasę. Kupiłam jakiś czas temu na electro.pl i zawsze jak jade gdzieś dalej to włączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×