Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amorek XX

Jak nazywacie swoje myszki muszelki itp.?

Polecane posty

widze pomysły sie skończyły...albo natchnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefistodelToi2011
kurewska japa rozklapicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "eha". Nie skończyły się pomysły ale ja przacuję tylko metdą kontrolowanej burzy mózgów. No a propos burzy to takie terminy ale na ślepo "kolektor" "burzowiec" "otchłań wilgoci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przyrodnicze "bocianie gniazdo" (dla mniej ostrzyżonych) "gawra" (w której niedżwiedż lubi przebywać) "ostaniec" (akurat to męski narząd, ale jeśli ktoś ma większy niż przeciętna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsko - wojskowo - domowe "zajezdnia" (tramwaj 19 zjeżdża do zajezdni) "hangar" (kochanie, mogę zaparkować odrzutowiec w hangarze?) "moździerz" (pocisk eksplodował w lufie, odrzut był wspaniały!) "możdzierz" (ucieramy na drobno, kochanie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze "mikser" (ostro kręci) "jama" (dziś mój jamnik będzie tropił lisa w jamie) "przodek" (dziś fedruję na przodku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipka tak po prostu
kuciapka albo pierożek mnie obrzydzają :O cipka jest najładniej jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cipcia tez albo cipencja gotowa do.... kazdy wie... można sie jeszcze zanurzać w otchłani :) ale fakt lepiej używać niz nazywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrobiłem podsumowanie. Niektórym może się przydać a niektórzy mogą nawet zrobić głosowanie. W ciągu 8-miu godzin zebraliśmy 112 terminów. Jakby się wysilić pewnie doszlibyśmy do tysziąca. Podbudowało mnie to - znaczy, że jeszcze dużo da się zrobić: agatka banieczka bijace źródełko bocianie gniazdo bródka allacha brygida brzoskwinia (zjadłem brzoskwinię aż mi cieknie po brodzie) bułeczka z masełkiem burzowiec byłeczka (że niby wciśniemy parówkę w bułeczkę i będzie hotdog) ciasto (banan w cieście) ciepła pianka ciepła tuleja cieśnina cipa cipcia cipeczka cipencja cipka dmuchawa dmuchawka dołek dzbanuszek dzbanuszeku (konfitur) dziura dziura (rozwalę tę dziurę jak dynamit i zrobię drugi tunel pod kanałem la manche) foczka forteca (szturm na fortece) głęboki zgniatacz gawra (w której niedżwiedż lubi przebywać) hangar (kochanie, mogę zaparkować odrzutowiec w hangarze?) harmoszka (też może mieć guziki i da się rozciągać) jacuzzi (zróbmy trochę piany w jacuzzi) jama (dziś mój jamnik będzie tropił lisa w jamie) jaskinia (mój miecz pokona smoka w jego jaskini) jaskinia aksamitna jaskinia ciemna jaskinia ciepła jaskinia głęboka jaskinia mokra jaskinia mroźna jaskinia płytka jaskinia pusta jaskinia straszna jaskinia szczęścia jaskinia wąska jaskinia wilgotna jeżyk kaczka (nadziewana bananem) kapa kapściocha kasiulka kociołek (wrze w kotle, zamieszać w kotle) kolektor koteczka kotlina kongo kremówka kuciapa kuciapka kurewska japa lustro łajdaczka mała maleńka mikser (ostro kręci) moździerz (pocisk eksplodował w lufie, odrzut był wspaniały!) moździerz (ucieramy na drobno, kochanie?) mokre mięso mokry bąbelek mordor (mój miecz pokona ciemności mordoru!) morelka muszelka myszka napalony jeż narzynka (i będziemy teraz gwintować!) odsysacz (trochę bez sensu - zgoda) okaryna ostre skrzydełka (jeśli akurat są wydatne, bo niektóre nie są). otchłań wilgoci otwor na bolca owieczka (bo lubię zarośnięte kędziorkami) pączuś z marmoladką pańcia papuga patelnia (wylizać patelnię, wrzucić jajka na patelnię) perełka pierdzioszka pierożek pieszczoszka pipcia pipka pizda podwozie (żono, zrobię dziś przegląd podwozia) przodek (dziś fedruję na przodku) przystanek a_laska ptysia różowa perła różowy guziczek rozklapicha rurka z kremem rybie wrota schabik z suszonymi śliwkami sezamu (odwiedzany przez Aladyna) smoczyca sokowirówka suszona morelka (w zależności o koloru jaki pani tam akurat ma) suszona śliwka (w zależności o koloru jaki pani tam akurat ma) szarlotka (kochanie, zróbmy sobie dziś banana w szarlotce) szarlotka (zjem całą szarlotkę, nawet bez bitej śmietany. i jeszcze miseczkę wyliżę.) szparka śledziowa nora tunel (ekspres wjeżdża do tunelu) tzipa wiaderko wirówa wisienka wisienka (drylujemy wisienkę) wrota do świątyni szczęscia zajezdnia (tramwaj 19 zjeżdża do zajezdni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój mówi
"tam na dole" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×