Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukukukuk

alimenty - podwyzka ...................................

Polecane posty

Gość znicierpliwiony1
Problem to jest w pasożytach i głupocie. Często jak czytam to odnoszę wrażenie ,że niektórzy oczekują nawet podpowiedzi w......temacie.... ile to 2+ 2. Odpowiadam ,że 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma utrzymywac zony tylko pomoc na czas jej niedyspozycji w lozeniu na dzieci . autorka napisala ze nie chce ani grosza pomimo ze ma do tego prawo czy mezusiowi spadnie korona z głowy gdy przez np poł roku bedzie calkowicie łozył na dziecko tym bardziej ze stac go na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efgrrrrrrrrrthr
na dzieci kazda kwotę można wydac, tylko co z tego.Jestem pewna, że jakby alimenty byłyby takiej wysokości to niestety nie poszłyby one na dzieci w całości, ale to już inna sprawa.Cóż rozwodząc się każda strona traci, kobieta zwykle finanosowo, facet i finansowo i ograniczony ma kontakt z dziecmi. jakbym była samotna matka, która ma kłopoty finansowe to pewnie bym tutaj wykrzykiwała niech " cham płaci", ale na szczęscie nie jestem i cóż... masz pecha, że zachorowałas masz pecha, że się musiałas rozwieśc, nie wszyscy mają fijne życie bez problemów. Na świecie nie ma równości i nie będzie ot i wszystko. Próbowac podwyższyć możesz, ale napewno do takiej kwoty ci się nie uda, twój ex nie będzie stał ze spuszczona głowa i oddawał co miesiac takiej kwoty tobie, takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znicierpliwiony1
Ciekawe.....do ilu tych lamentujących i żądających.....cale życie pokrzywdzonych ...... to dotrze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisyy
No cóż, moja siostra też uważa , że faceta stać na alimenty w wysokości 1500 zł przy zarobkach 3000. Rozpowiada jaki to on jest bogaty zawyżając jego zarobki podczas rozmów aby inni poparli jej roszczenia a prawda jest zupełnie inna bo ten człowiek pracuje w tej samej firmie co moja znajoma dzięki czemu wiem jakiej wysokości jest jego pensja. W sądzie tez ma zamiar opowiadać , że zataja dochody a sama wie , że tak nie jest. Niestety ona zawsze była roszczeniowo nastawiona do świata , mimo że to siostra nie mam o niej dobrego zdania. Pewnie dlatego , że za dobrze ją znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znicierpliwiony1
A ile jest takich sóstr, mamuś , narzeczonych ...z dzieckiem . ... w Polsce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a własnie zniecierpliwiony
do exlibris22 korona nikomu nie spadnie, mamusi też jak odda dziecko ojcu i pozbiera swoje życie i zdrowie do kupy. tak powinna wyglądac wzajemna pomoc w wychowaniu a przede wszytskim w utrzymaniu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a własnie zniecierpliwiony
bo jesli ma byc inaczej to znaczy ze matki po to chca miec dzieci przy sobie,zeby polepszyc swoja sytuacje finanoswa poprzez alimenty. a to juz jest nie halo. i gadanie o tym ze sama da sobie rade a jak nie to dorobi bo bedzie miała wiecej czasu mozna między bajki włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Ja dodałbym jeszcze ,że mając dziecko przy sobie nawet w takiej sytuacji.....nie myśli o dziecku jak o małym ale człowieku. Potrzebny jest jej do wlasnego szczęścia i ....również manipulowania nim. Musi mieć kim manipulować a także mieć argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ma wieksze mozliwosci zarobkowe i zazwyczaj wiecej zarabiaja od kobiet. a co wowczas gdy mieszkaja od siebie o 100 km ? zmiana szkoly na pol roku az matka wroci do zdrowia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Kobiety mają większe możliwości zarobkowe. A jak jest 100km to co ...zmiana szkoły? Szkołę to się zmienia .... często też ...bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Ps . Matka ma też obowiązek dziecko przywozić....ewentualnie przynosić..... na spotkanie z ojcem. Lub odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktoś
Dzieci mają prawo do poziomu życia takiego samego jak jego rodzice - tak mówi kodeks rodzinny. W takim wypadku skoro ojciec dzieci zarabia 8,5 tys. zł, to autorka tematu może domagać się wyższych alimentów. I wcale nie jest prawdą, że jeśli ojciec płaci np. 1000 zł na dziecko to i matka ma tyle samo dokładać. Matka swój obowiązek alimentacyjny wykonuje w znaczej części poprzez stałą opiekę i wychowanie dzieci, które są przy niej cały czas. Autorko tematu, życzę Ci powodzenia i nie załamuj się niektórymi opiniami ludzi, którzy piszą bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniecierpliwiony1 - ty masz jakies problemy damsko-meskie? eks - eks? a moze eks oskubala cie ze wszystkiego po tym jak doprawiales jej rogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak niby mozana oskubac bylego?;-) Bo jestem chetba haha. Poki co t on jest gora, ja sama z dziecmi, kredytem, splata mieszkania ... a jego wina. I gdzie tu sprawiedliwosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze dodam, ze place za studia ( 1500 za semestr) , ktore musialm zaczac, bo bym zarabiala inaczej 1000 zl i chyba musiala isc z dzieciakami pod most.... Doradzi ktos?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
A z czego Ty płacisz i z czego utrzymujesz dzieci??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam pozyczke bo musze zeobic te studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
To może trzeba było najpierw skończyć studia ,znaleźć pracę a potem rodzić dzieci????? Bo teraz to one tylko cierpią ....mają mniej .....bo kredyt trzeba spłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala nie ala
"To może trzeba było najpierw skończyć studia ,znaleźć pracę a potem rodzić dzieci?????" Trzeba było myśle Zniecierpliwiony cieciu zanim ty się rozmnożyłeś. Nie pomyślałeś :) bardzo szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie zniecierpliwiony, wie pan co t osa studia podyplomowe? Nie, no wlasnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
A do kogo te studia podyplomowe się odnoszą ???? I kogo one obchodzą ????? Najpierw trzeba wykarmić dzieciaki..... a o swojej edukacji było myśleć przed ich urodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuku
dzisiaj mialam sprawe o podwyzszenie alimentow i ku mojemu zdziwieniu trafilam na normalnego sedziego-kobiete dostalam 1150 zl alimentow na jedno dziecko ale oczywiscie eks stwierdzil ze bedzie odwolywal sie od wyroku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukuku
Oby ---- nie sluchaj zniecierpliwionego jest jest zniecierpliwiony brakiem kobiety ktorej nigdy nie bedzie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
No coż ......pogratulować. Gdzie są takie sądy....... chce się rozmnożyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×