Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XesseX

Pierwszy raz będę płacił za seks :D

Polecane posty

Gość XesseX

No w sumie drugi mój pierwszy to szybkie bzyknięcie bułgarki za 50 zetów w lesie :) teraz jestem ustawiony na konkretną sztukę u niej na chatce :) Teraz moje pytanie do znawców branży jeżeli laska pisze 150 zł za godz. to w tym jest pełny pakiecik ? czyli francuz i seks czas panna liczy od momentu przekroczenia progu czy już po prysznicu ? takie laickie pytanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelle...
wspolczuje ci atrakcyjny inteligentny mezczyzna nie powinnien placic za sex widocznie u ciebie jest dokladnie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Kto powiedział, że jestem inteligentny i atrakcyjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że jest na tyle inteligentny by nie pakować się w związek ( który mógłby być toksyczny :D ) piątka dla Ciebie ziomek... myślę że chodzi o jej czas... więc raczej od progu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
no żałość, żałość potężna. i łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelle...
hehehe chociaz poczucie humoru masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelle...
sputnik gratuluję logicznego myslenia żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Nie moralizuj mi ok ? Zadałem proste pytanie oczekuję prostej odpowiedzi. Mam ochotę bzyknąć panienkę bo mam ostatnio dużo stresu, związki mnie interesują, prostu mam ochotę zobaczyć jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Jestem bez pracy, do tego maly i szczupły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Masakra ludzi proszę nie moralizujcie mi wiem że mogę mieć kobietę z którą mogę to robić za darmo ale chcę iść i zapłacić, może nawet mnie to trochę jara :) Nie interesuje mnie seks bez zobowiązań ani tego typu gierki ... Jak liczą i co rozumieć przez to że za godz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
żałosne tłumaczenia żałosnego frustrata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Żal Ci że ja mogę a ty nie pseudo myślę że jestem fajna vero ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelle...
a skąd ludzie mają wiedzieć jak to się liczy? jak juz będziesz z tą bułgarka to zapytaj co i jak ona ci to fachowo opowie, proste, wystarczy pomyslec chlopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ci nie prawi morałów, stwierdzamy jedynie fakty :P tak czy inaczej, idź, zapłać i baw się dobrze, a ja i tak mam swoje zdanie na temat mężczyzn płacących za bliżenia seksulane ;) pani na pewno będzie liczyła czas od progu, a o szczegóły konkretne możesz wcześniej zapytać, to żaden wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Z bułgarką już byłem heheh w lesie i powiem szczerze że to nic specjalnego wypieła dupę i bzykaj sobie :? ... chociaż fajna była i jędrna :) teraz to będzie zupełnie inna bajka :D teraz pójdę na chatkę do fajnej laleczki, która będzie wiedziała co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
Tak, jest mi żal siebie, bo nie jestem desperatkąinie przejawiam potrzeby płacenia za seks. Zaiste, jestem w chooy żałosna. :D Liczą sie tylko płacący za seks! :D Niech zyje żałosć! :D Niech zyje autor topiszcza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelle...
i myslisz ze teraz bedzie super namietny sex? przeciez za to placisz.tez sie wypnie i bedziesz robil co bedziesz chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ati11
w sumię rozumiem gościa, zapłaci i dostanie to czego chce, nie musi się starać, może poprostu nie ma czasu na związek, może jest po i nie chce się wiązać, na seks bez zobo trzeba trochę popracować a tu ma odrazu podane na tacy ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Vera i kasandra w już z automatu mnie zjedziecie za to że chcę płacić, bo jesteście kobietami, kobiety inaczej myślą ehh, często za dużo sercem, a za mało głową :D Ja chcę sprobować owocu z tego drzewa czy to coś złego, z flustracją ma to mało wspólnego to nie jest przymus ale wolny wybór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty akurat widać za dużo myślisz głową, ale tą mniejszą ... życzę powodzenia w dzikim i namiętnym seksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelle...
ta , a faceci myslą glowką zalozyles temat to masz i odpowiedzi poznales babski tok myslenia na temat mezczyzny placącego za sex kazdy ma prawo do wlasnej opinii czy to nam sie podoba czy nie jak widac nie kazda babka leci na kase ot co a masz ochote na przygode z dziwką to tylko i wylacznie twoja sprawa, baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Pojade teraz do Rosjanki, a wy polki mozecie tylko pomazyc o tak dobrym seksie jaki fundują obcokrajanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelle...
dobrze ze chociaz polowa polskich mezczyzn jest lepsza niz jacys obcokrajowcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Ten wyżej to multikulturowy podszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferggie
ojojoj a faceci czesto za duzo lub non stop mysla chujem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×