Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XesseX

Pierwszy raz będę płacił za seks :D

Polecane posty

Gość XXsseXX
Chodzi mi o to że nigdy nie wiadomo kiedy bedzie miał taki wieczor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Jak jestem gruby, oblesny i bez jednego jadra to co mam za wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
A ja nie sfrajerze się płacąc 150 czy 200 za przyogdę, którą będę pamiętał na długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka!!!!!!
O Boże gadam z takim oblechem zaraz się porzygam!!! Współczuje tej dziwce pewnie będzie po Tobie rzygać jeszcze przez godzine. Brzydale i oblechy wypieprzać od kobiet, nienawidzimyn was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubastrzechelow
bylem raz u tej blondyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubastrzechelow
nie wiedzialem ze ona sie jeszcze oglasza. a nic specjalnego, bez fajerwerkow. 6/10. ale ladna jest i ma ladne cialo, to jej plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XesseX jeśli o zdradę ci chodzi, to pewnym być nie można nigdy i nikogo w 100% natomiast jeśli ci chodzi o prostytutki to wsadź sobie tą swoją teorię w 4 litery, przystojny facet nie będzie szedł do prostytutki bo to jest dla niego uwłaczające a kobiet wiedzących co i jak jest teraz tak dużo, że nie trzeba się rozglądać za prostytutkami Sam widzisz, kolega ci powiedzial, że blondyna, to nic specjalnego, a ty chcesz jeszcze za to płacić, sam pomyśl, czy to nie jest słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1005 100 900
frajerow nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXsseXX
_kasandra_ sama siebie nie jestes pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadddd
a teraz odwiedźcie wenerologa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zdradziłam, a sytuacje były różne, dzisiaj wiem, że tego nie zrobię, ale co będzie za rok, po co gdybać? Uważam, że zdrada nie jest dobra i psuje relacje raz na zawsze, po niej nigdy nie jest tak samo, nawet jeśli druga osoba nie zna prawdy. Wtrące tylko jeszcze, że nie mam męża, a partnera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXsseXX
Nigdy nie mow nigdy ;) Życie stwarza sytuacje i plata figle wiec czesto jest przewrotnie. Monogamia to wymysł kosciola :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Monogamia to wymysł kosciola" Widzę, że namiętnie płodzisz kolejne bzdurne teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
:D No geniusz! G.E.N.I.U.S.Z. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem tylko pierwszą stronę i dalej odpuściłem. Głupota kobiet mnie przeraża. Z waszego punktu widzenia seks można mieć za darmo, bo wystarczy, że rozchylicie nogi, albo wypniecie dupę i zaraz macie wianuszek chętnych. I nie musicie być szczególnie urodziwe. Facet jak nie jest przystojny, bogaty, lub nie ma zajebistego charakteru to sobie może ... Już widzę te moralizatorki jak to idą do łóżka z przeciętniakiem, albo takim już lekko podchodzącym pod brzydotę. A potrzeby seksualne ma każdy, nawet ci mniej urodziwi. Więc odpierdolcie się od tych którzy nie mają zamiaru tracić dziesiątki, jeśli nie setki godzin po to żeby usłyszeć - nie jesteś w moim typie, czy podobne teksty, którymi spławiacie nieatrakcyjnych facetów. Facet chce zadupczyć, nie ma bardzo szans inaczej, od tego są dziwki. Mam większy szacunek do tych dziewczyn, niż do kurewek które lecą na kasę. Przynajmniej są szczere w tym co robią, a nie ściemniają i udają wielkiej miłości. Tyle, miłego dnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
ojej, kompleksy się odezwały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie kurwa kompleksy? To, że się nie podobam to nie jest mój kompleks, tylko zwyczajny fakt. Więc wasze pierdolenie, że seks można mieć za darmo jest mega głupie. Takich facetów jest niemało, żadna księżniczka na nich nie spojrzy. Więc zamknijcie się z tymi swoimi kretynizmami. Jakbym miał cipę to bym się ruchał kiedy chcę, niestety matka natura obdarzyła mnie fiutem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze nie szukaj od razu po najwyzszych polkach ???to znajdziesz kobiete dla siebie ale jak sie szuka kogos niebanalnego no to sie ma pecha jak sie nie ma w sobie nic pociagajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
Kompleksy, kompleksy. Akcja jest prosta, albo siebie akceptujesz i pokazujesz swiatu, ze jestes OK albo zostajesz stulejarzem i konczysz forever alone w zwiazku ze swoją prawica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mnie nie pojebało żeby się wiązać z kobietą. Podziękuję za tą przyjemność. Dosyć lat zmarnowałem, miałem normalne podejście, księżniczek nie szukałem. Jedyne czego mi teraz brakuje to seksu. Nic więcej od kobiet nie chce. Gra nie warta świeczki, zawsze więcej dasz niż dostaniesz w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
bo zamiast szukać fajnych dziewczyn, z ktorymi można rozmawiac wolicie uganiać się za pudernicami, których hobby to dyskoteki i stylizacja paznokci. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altero ale przemówienie :D To przykre, że Bóg nie daje każdemu po równo :D Pamiętaj, że każdy może mieć swoje zdanie i przyjmuj to z pokorą i nie ekscytuj się tak bardzo bo na zawał zejdziesz i tyle z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdol się głupia suko. Pokazywać to się możesz ty, w końcu to wasza specjalność. Nie musicie nic sobą prezentować, wystarczy, że wyglądacie i zawsze znajdziecie jakiegoś jelenia. Mam nadzieję, że to pisała kobieta, bo taka głupota u faceta byłaby czymś nienaturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wcale nie dziwie, że jesteś sam i musisz płacić za seks, wcale, a wcale :D Kto by z tobą wytrzymał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×