Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XesseX

Pierwszy raz będę płacił za seks :D

Polecane posty

Gość marionetka876
dla mnie facet placacy za seks jest tak zalosny ze kijem bym go nie tknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka!!!!!!
ciekawe jakie wenery zapłapiesz:) Mój brachol jest lekarzem pracuje z tymi ludzmi co z Bułgarkami sie sypią i mówi, że takie jak oni świństwa przynoszą do szpitala, to masakra!!!! Życze Ci kiły ostrej, antybiotyki będziesz pół roku brał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
Chyba agrafka. :D Była taka kabaretowa piosenka z takim właśnie tekstem. Całkiem skoczna. Dzięki niej znam 5 słów po śląsku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelle...
i bedziesz wiedzial co masz z nia robic? czy od razu pojdzie ci w pory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
No, dziewczę wyglada na taką, co ma klasę. :classic_cool: Zachwyca mnie ta platynka. Oczywiście zazdroszczę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Teraz wiesz za cho chcę zapłacić ? Ja nie muszę wiedzieć co ... to ona ma to wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelle...
pfff rozsmieszasz mnie chlopcze zresztą co tu sie spodziewac po męzczyznie ktory bedzie placil za sex a laska, pewnie miala wiecej choojow w gebie niz wlosow na glowie ale jak chce sie bzykac a nie ma z kim to trzeba zabulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
A skąd ty wiesz czy nie mam z kim ? Powtarzam po raz kolejny, że nie robię tego bo muszę tylko, dlatego, że chcę :D Niedoczytałem z hipochondrykiem chodziło mi o to, że wyolbrzymia coś czego wyolbrzymiać nie ma potrzeby :D nie koniecznie chodziło mi o termin stricte medyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
Mirabelle- pasuj, Pan Desperat wie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokh
Uważam za frajerstwo płacenie za coś co można mieć za darmo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Ciekawy jestem mirable ile ty miałaś choojów w gębie ? Ludzie lubicie tutaj wszytsko uogólniać. Tak jak nie każda kobieta, która lubi seks to koorwa tak nie każdy facet który chce zapłacić za seks jest desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
No co za debil. :D Ale się dowiedziałam popułudniową pora - niemedyczny sens hipochondii. :D Jak tego nie robie z reguły to masz: Hipochondria (zaburzenie hipochondryczne) - zaburzenie somatoformiczne, którego dominującą cechą jest stałe nieuzasadnione przekonanie o istnieniu przynajmniej jednej poważnej, postępującej choroby somatycznej. Osoba cierpiąca na hipochondrię ujawnia uporczywe skargi somatyczne lub stale skupia uwagę na ich fizycznej naturze. Normalne czy banalne doznania lub przejawy są często interpretowane jako nienormalne i świadczące o chorobie, a uwaga skupiona jest zwykle na jednym czy dwóch narządach albo układach ciała. Hipochondria często występuje w depresji lub towarzyszy jej lęk. Przyczyną powstawania zaburzenia jest egocentryczna lub narcystyczna orientacja. Historia dzieciństwa jest bogata w doświadczenia urazów psychicznych, łącznie z przemocą i nadużyciami seksualnymi. Dalej pójdziesz w zaparte i będziesz popierdywał o czyms, o czym nie masz zielonego pojęcia? :D:D:D:D U.b.a.w.i.ł.a.m s.i.ę PS. Przypisy na stronie wiki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
_kasandra_ ciekawe czy twój mąż już zna samczek takiej przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
Kobieta, która powiedzmy, ze lubi seks i bierze za to kasę to kurrwa właśnie. :D Chyba nie zamierzasz tego kwestionować. :D Moze twoja mama tez zarabia w ten sposób na rachunki. Stąd te cycerońskie mowy obronne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
obrończe* :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chudy_
Nie lepiej znalezc jakas amatorke? Odpowiedni nick na czacie i mozna wyhaczyc naprawde niezla sztuke :). Ja ostatnio w ten sposob znalazlem 20-latke, ladna, super figura...w dodatku przekonalem ja do kilku dosc odwaznych czynnosci :P i spotkanie bez jakiegos limitu czasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
czytaj ze zrozumieniem hipochondryk wyolbrzymia, wymyśla sobie choroby których tak naprawdę nie ma :D np. kasandra załada na kafe temat, że jej mąż ją zdradza (nie ważne że płaci za seks czy nie :) wogóle nie koniecznie zdradza) ale kasandra potrafi sobie tak wszytsko poukładać, że i tak wyjdzie że zdradza :) zachowuje się jak hipochondryk, wkręca sobie panikuje ... mniej wiecej o to mi chodziło. Jeżeli nie pojmujesz to bardzo mi przykro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placisz od momentu wejscia. i teraz zalezy musisz ustalic, bo niektore laski do pierwszego wytrysku, prysznic i koniec spotkania niektore nieograniczona ilosc wytryskow w godzinie tak czy inaczej jesli ta druga wersja musisz w godzinie sie zmiescic, tzn z prysznicem. jesli nie dasz rady dosc w tym czasie doplata albo koniec. jednak gdy wybrales typowa sliczna laske to bedzie chwila:) co jak co ale dziwki maja wprawe i wiedza co ijak. oczywiscie sa takie ktore robia to na sztuke, ale sa takie ktore robia cos takiego ze chcesz znow wrocic. idz wejdz, przywitaj sie, chwile pogadaj, dowiedz si eco i jak i powiedz ze jestes pierwszy raz. zreszta czy powiesz czy nie, jest to komplex czyli ona od paczatku do konca robi wszystko sama tzn. full opcja:) pozdrawiam i milej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
Nie potrafisz zastosować swojej miernej wiedzy. :) No i gubisz się w zeznaniach. Dziwie sie sobie, ze poswieciłam tyle czasu na miałki "dyskurs" z desperatem. :D Żałuję siebie jak nigdy. Żegnaj frajerze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Kobieta, która powiedzmy, ze lubi seks i bierze za to kasę to kurrwa właśnie. Absolutnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też hipochondryk
Ty się lepiej od Kasandry odp...... dziwkarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XesseX ale mi pojechałeś :D szanujący się mężczyzna nie korzysta z takich usług, to by godziło w jego ego i samczą ambicję poza tym z jego wyglądem znalazłaby się niejedna chętna aby wskoczyć mu do łóżka za free, więc po co przepłacać :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXsseXX
Ale sobie schlebiasz _kasandra_ :O Miej się na bacznosci facet to facet nigdy nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babook
Drogie kafeterówy. Skoro jest nieładny, to chyba oczywiste, że nie znajdzie sobie żadnej ładnej w internecie do darmowego seksu - tak się tylko ładni ludzie ustawiają. Skoro jest nieinteligentny to chyba oczywiste, że nie umie poderwać żadnej dziewczyny i choćby wcisnąć jej kit o miłości i przelecieć. A nawet jakby był inteligentny i tak umiał - to chyba lepiej, że nie okłamie żadną tylko po prostu uczciwie pójdzie i zapłaci za seks. Nie ma się co oburzać i proszę o nieco więcej poszanowania wolności innych. :D Kurwa jest kurwą, sama się zdecydowała na los kurwy, on też sam się zdecydował na los dziwkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XesseX
Dzięki Mike o to mi chodziło :D chociaż jedna normalna odpowiedź dotycząca tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XesseX bądź spokojny, nie jest frajerem, żeby płacić za coś, co może mieć w jeden wieczór za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdbdbdbd2
LLLOOOSEER! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka!!!!!!
jak facet może wkładac po innym kolesiu, przeciez ona ma w środku reszki spermi innego faceta, tak Ci się śpieszy żeby grzebac fiutem w spermie innego kolesia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×