Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XesseX

Pierwszy raz będę płacił za seks :D

Polecane posty

Gość frrserf
to że on tak pisze jak pisze to nie powód ,że babki go nie chcą. raczej jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawał byłby dla mnie zbawieniem, nie musiałbym oglądać tego kurewskiego świata. Ja się dogaduje z kobietami dobrze i lubię z nimi rozmawiać, choć już coraz mniej. No, ale do gadania jestem fajny, do innych rzeczy już nie. Takich "fajnych" jest sporo, odjebcie się od nich. Chcą iść do dziwki, nie wasza pierdolona sprawa. Jakbyście miały takie parcie na seks jak faceci i nie mogłybyście tej potrzeby zaspokoić to byście nie pierdoliły takich farmazonów. Ale jak się ma cipę to wszystko łatwiej przychodzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
Mówiłam. Kompleksy, kompleksy, kompleksy. I nie dziwota, żeś jest takim zgorzkniałym imbecylem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to że on tak pisze jak pisze to nie powód ,że babki go nie chcą. raczej jest odwrotnie" Chociaż jedna mądra osoba. Jakbym taki był jak tu teraz to pewnie nie miałbym problemów z kobietami. Sorry, ale każdy ma granice wytrzymałości, moje zostały już przekroczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyłączeniem autorów tematów "jestem nieśmiały, nigdy nie miałem dziwczyny itp. itd." jesteś frustratem numer 1 tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
kompleksy sreksy - niby w którym miejscu źle mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie dziwota tępa suko - jak czytam takie teksty jak powyżej to się tylko cieszyć, że mnie nie chciano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALTERO jest jeszcze bardziej
zalosny niz autor tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
nie oszukujmy się - poza wąską grupą superfajnych przystojniaków każdy facet chcąc uprawiac seks poza agencją sporo przepłaca. kobitki mają seks za darmo to tego nigdy nie skumają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z wyłączeniem autorów tematów "jestem nieśmiały, nigdy nie miałem dziwczyny itp. itd." jesteś frustratem numer 1 tego forum " Bo? Prawda w oczy kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
jeszcze wiecej odrzuconych frajerów. :D idę na piwo, nie chce mi sie czytać tego skowytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie kazda by chciala miec chama , gbura i prostaka w domu , o tym wlasnie marzymy . swoja kulturą osobista odstraszasz a nie wygladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy poprzez używanie takich określeń jak "tępa suko" lepiej ci się wyładowuje emocje? czy ciśnienie szybciej z ciebie schodzi? a może chcesz podreślić swoją internetową dominację nad moją skromną osobą :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
ALTERO - wiesz, im się bardzo łatwo mówi z pozycji księżniczek które jedyne co muszą zrobic żeby miec faceta to nie spławic frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
stokrotka to ja - a gdyby ci słodził to co, poszłabyś z nim do wyra? jak nie to przestań pierdolic z łaski swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
HAHAHAHAHAHA ksiażęta sie unoszą :D Dupy nie dam, idę z przyjaciółką mą na ploty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale was te kobiety skrzywdziły, oj biedaczki wy moje, coś nieprawdopodobnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
kasandra - a poza tym masz coś do dodania. może pokażesz gdzie się mylimy. bo głupkowato ironizowac każdy potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
ja się nie unoszę ja piszę jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
Jest tak, ze gówno wiesz. Aha, no i oczywiscie faceci saswieci, każdy jeden. Żaden NIGDY nie zranił kobiety. :D Młehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
dusza - twoja wypowiedz faktycznie pięknie odniosła się do tego co napisałem. nie masz odpowiedzi to może idź już do tej kumpeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ksieciuniu? kobiete zeby zdobyc niekonieczne są slodkie slowka i kasa, ale przynajmniej bardziej stonowane zachowanie. no ale coz gbura nie da sie zmienic na szczescie macie Zofię Rączkowską muehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
A co takiego napisałeś? Bo ja poza wulgarnym wtórowaniem koledzeigorzkimi żalami niczego się nie dopatrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
dyskusja nie jest o tym kto kogo zranił, tylko o tym co trzeba zrobic,żeby pobzykac. wy nie musicie robic nic, faceci, poza wąską grupą muszą się sporo napracowac. niektóerym to nie odpowiada ( albo wiedzą że praca nie dałaby efektów ) i wybierają panienki z ogłoszenia. i w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no pewnie kazda by chciala miec chama , gbura i prostaka w domu , o tym wlasnie marzymy . swoja kulturą osobista odstraszasz a nie wygladem " Taaa, bo wybuchłem raz w życiu naprawdę i mam dosyć waszego pierdolenia to jestem chamem, gburem i prostakiem. Mam idiotko 32 lata i nigdy, nie no, uczciwie przyznaje raz mi się zdarzyło, ale tak to nigdy się nie wypowiadałem negatywnie o kobietach. Ale po prostu to już nei da rady nie mieć złego zdania o was. "Czy poprzez używanie takich określeń jak "tępa suko" lepiej ci się wyładowuje emocje? czy ciśnienie szybciej z ciebie schodzi? a może chcesz podreślić swoją internetową dominację nad moją skromną osobą ?" A co, może do was trzeba z namaszczeniem, szacunkiem? Tylko wy kurwa jakoś nie potraficie w drugą stronę. Zawsze zgnoicie, ale wam wolno, w końcu wy jesteście kimś, nie to co jakiś frajer. Pierdolcie się. W jaki ja sposób mogę nad tobą dominować w necie i jak może cię zranić obcy człowiek pisząc literki? Zastanów się kobieto. Za to wy robicie takie rzeczy w życiu codziennym, nie macie skrupułów. A później pojawia się jedna z drugą i prawi kazania komuś bo do dziwki chce iść i jeszcze go wyszydza. Widać tylko przedłużenie zachowania w realu, w końcu co to jest zgnoić faceta. Dla was absolutna norma. A później mówi się o chamstwie facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
moja wypowiedź z 18.40 - zero bluzgów same fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera ze duszą na ramieniu
Jak facet jest załosna karykaturą meżczyzny, który miast myśleć głowa myśli wyłacznie główką to faktycznie, nic nie trzeba robić. O wartosciowego faceta trzeba się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
vare - :D proszę cię były badania w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrserf a ty co masz wartościowego do dodania, czy chcesz być nadal adwokatem altero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×