Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Skorpion112

Dlaczego ona taka jest :/

Polecane posty

Witam wszystkich na tym forum:) Ja mam taki problem. Pewnego pięknego wieczora w klubie spotkałem kobietę, ona po paczyła mi prosto w oczy z takim smutkiem po czym po chwili uciekła wzrokiem. Po pewnej chwili zabawy w klubie spotkały się nasze oczęta ponownie lecz tym razem nie spuszczała wzroku i tak paczyliśmy sobie przez chwile w te oczęta aż poczułem że chce mnie zahipnotyzować, pierzy raz kobieta tak paczyła mi w oczęta po chwili wymiany spojrzeń uśmiechnąłem się do niej a ona wtedy jakby nic odwróciła spojrzenie , zaznaczam ze ona nawet się nie uśmiechnęła. Mam 28 lat i jestem kobieciarzem i nie jedną taką wymianę spojrzenie doświadczyłem, ale to spojrzenie z tą kobietą było jedyne w swym rodzaju ta hipnoza i dreszcze na plecach Ale do czego dążę pod koniec imprezy poprosiłem ją o autograf i powiedziałem ze muszę iść po fot. portret ona do mnie że masz dwie minuty gdy wróciłem na miejsce była już w samochodzie ale się wróciła i podpisała Mówi że tu jest źle napisane a było dobrze i nie paczyła mi wtedy prosto w oczy tylko cały czas unikała wzroku zero uśmiechu tylko cały czas powaga jednym słowem była uszczypliwa dla mnie A dla wszystkich innych to była miła lecz dla mnie nie. Dlaczego!!!! Dlaczego!!! Gdy na Facebook pisze do niem np. żeby więcej się uśmiechała bo ze smutkiem jej nie do twarzy, to po chwili zdjęcie jest jakby była smutna wszystko robi na odwrót. Rzepy mnie to dotknęło Jak myślicie dlaczego się tak zachowuje? Proszę was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×