Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kylie_Ba

firanki - wieszacie je w oknach?

Polecane posty

Gość ja też nie używam
pronta od jakiś 4 lat, wycieram wilgotną ściereczką :-) W domu mam panele i kafle, dywany ograniczyłam do minimum (dywan w salonie i chodnik na korytarzu ). Firany też do minimum mam ładne okna i parapety. W kuchni krótkie firanki. W sypialni mam duże okno i delikatną jak mgiełka firanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też - w kuchni krotkie, bo mam ładny widok z okna na balkon i kwiaty na nim w salonie muślin - gładkie cienkie firanki (niestety trzeba je prasowac więc robię to 2 x w roku), u mnie makarony a u młodego te niszczęsne rolety (zawsze, jak tam wejdę, to jakbym do niewykończonego jeszcze pokoju weszła, no, ale to nie ja tam mieszkam, to mnie to mało obchodzi) kurze też wycieram na mokro, supersprawa są wilgotne ściereczki z Lidla z serii W5, wycieram nimi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Ewa, za Twoją porada zaczęłam z rok temu stosować te chusteczki z Lidla :D fajne są. kafeteria się przydaje czasami :D masz balkon w kuchni? ja tez prasuję firanki, a najwięcej mordęgi kosztuje mnie uprasowanie 7 m firan z pokoju :o lubię prasowanie, owszem ale w umiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick ale po co
Roleta rolecie nierówna. Na rynku jest ogromny wybór rolet: bambusowe, rzymskie, z organzy, zwykłe, mocowane na ścianie, na oknie, full wypas. To dla tych, którym roleta kojarzy się z biurem albo z tandetną płachtą przymocowaną do okna:) Porządne rolety potrafią i ocieplić wnętrze, i wyglądać nowocześnie, a jeżeli ktoś ma do tego ładne okna (drewniane lub ewentualnie plastik kolorowy), to nie ma potrzeby ich zasłaniać i walić firankę od sufitu do podłogi. A z drugiej strony: co wy ludzie w tych domach robicie, że się tak musicie ukrywać za tymi firanami i zasłonami? To jest właśnie typowo polski obyczaj, w innych krajach tego nie ma, tam nikt nie zasłania okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mogłabyś napisać
ile sztuk tych ściereczek w5 jest w paczce i w jakiej sa cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
cena chyba 5,99, szt. 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszacie
Ja np. lubię biegać na golasa po mieszkaniu i nie mam ochoty, żeby mnie ktoś niepowołany z naprzeciwka oglądał. Mieszkam w bloku (na szczęście nie na nowym osiedlu gdzie sąsiednie budynki, a więc i ich okna są po 1-2 od siebie). Ale chyba nawet jakbym mieszkała w środku lasu na odludziu, to nie odważyłabym się na "gołe" okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszacie
*po 1-2 metry od siebie, miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mogłabyś napisać
dziękuję za info o sciereczkach z lidla 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie ubiegł informacyjnie, dzięki :) balkon mam przed oknem kuchennym i salonowym, mam kuchnie obok salonu, otwartą a w salonie te firanki do prasowania mają właśnie 7 metrów i 2 metry (na drzwi balkonowe krótki kawałek i długi na resztę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
a tak w ogóle.. pomyliłam się i podałam informację o liczbie sztuk z biedronkowych chustek, bo akurat te mam na wierzchu, a lidlowe wysoko w szafce i dopiero potem spostrzegłam :D ale chyba tyle samo? mam teraz biedronkowe, bo do biedronki bliżej,a skończyły mi się. biedronkowe sa gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszłam sprawdzić, lidlowych też jest 80 szt., ale kosztują coś koło 10 zł, dokładnie nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
nie, kupowałam za 5.99 mówię Ci. promocja była na v5 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi się podobają firanki z Kalisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
ja też bym chciała nie mieć firanek tylko roletki ale niestety muszę mieć i to i to bo mieszkam na parterze przy klatce i wszystko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 lat mineło.
mam stały nick ale po co--Pytasz co w domu robie,ze nie nie wyobrazam sobie mieszkania bez firanki. Juz Ci odpowiadam :-) Lubię chodzić często nago w domu,lubie chodzic w samych majtkach,a mam 45 lat. Lubię czuć sie w swoim domu luksusowo,a brak firanek to brak luksusu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale firanki tak nie zaslonia
Jak rolety. Jakbym chciała chodzić nago po domu to jednak wynralabym rolety i tym sobie zaslaniala. Firanki są poprostu brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale firanki tak nie zaslonia
I fakt. Za granica nikt firanek nie wiesza.projektanci wnętrz tez firanek raczej nie polecają. Już prędzej zasłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nigdzie zaslon.wszedzie mam zaluzje. Nie lubie zaslon,mam wrazenie,ze zmniejszaja pokoj, i jak dla mnie to tylko siedlisko kurzu. Tylko w duzym pokoju mam dlugie firanki,a w pozostalych pomieszczeniach mam krotkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanki to atmosfera w domu
teraz w sprzedaży są takie piękne,że aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w całym domu mam
firany i zasłony a gdzieniegdzie nawet lambrekiny :) tak się składa że moja mama szyje tego typu rzeczy z bardzo luksusowych materiałów ściąganych z Niemiec wiec okna mam przecudnej urody :) bez takich ozdób dom wydaje mi się nie przytulny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mima84
Zapraszam do konkursu. Bezpieczny i łatwy, można sprawdzić wiarygodność na stronie firmy INFO Zebra. Wystarczy wymyslić śmieszną odpowiedź na pytanie konkursowe: http://www.infozebra.pl/konkurs.php?u=martyna Dlaczego potwory lubią kolory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanki,.,.,.,.
Nie mam firanek w okniejuz pare lat wszystkie leza w garderobie ladnie poskladane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są tandetne i nimodne
Jednym słowem obciach mieć firanki w oknach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi na twoich tez nie
A w moim domu i tak jest ładnie , bez tych szmacisk w oknach co zabierają światło i łapią kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie cierpie firanek
mam dom na szczescie i nikt mi w okna nie zaglada wiec rolety wystarczaja. Uwielbiam takie bambusowe, lekko przepuszczajace swiatlo. Firanki mi sie kojarza z babcinym mieszkaniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie bambusowe mam w kuchni, jak mi zachodnie słońce świeci w gary, to trochę ją rozwijam - fajnei to wygląda ale mam tez do tego normalne zaslonki i krótką firankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa grzyby w barszcz....
Co za dużo to niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×