Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrozkaabsynthe

powróżę 3 pierwszym osobom TAROT

Polecane posty

Gość ania_misiaa
to proszę choć na jedno pytanie... chciałabym jakiegoś potwierdzenia że to nie podpucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozkaabsynthe
aniu misiu a ty przypadkiem nie masz juz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja poproszę o wrożbę
Wróżko- pomoglaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_misiaa
nic mi o tym nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_misiaa
chyba ze w ciązy jestem.... o której nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozkaabsynthe
a nie jesteś w ciąży bo coś się chyba szykuje choćby faza luteralna jak na wrózkę jestem trochę młodziutka nie umiem jeszcze dobrze interpretować wizji i znaków o ile w kwestii uczuć , pracy związków z ludźmi umiem to robić tak z określeniem stanu zdrowia gorzej wiesz co jak możesz misia powiedz mi ile masz obrączek na przegubie dłoni ułatwisz mi pracę chodzi mi o to ... http://zenforest.wordpress.com/2008/10/29/chiromancja-linie-na-dloni/ linie nr 8 policz te wyraźne na lewej dłoni może powiem coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvfdvdfv
a ja a ja???? bardzo bardzo prosze!!!!!!! anita 20 07 1984 bart 27 11 1975 kiedy o mi sie oswiadczy?? bardzo prosze bardzo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_misiaa
co to jest słowo luteralna mam 8 takich linii na przegubie dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój przecież to jaka
ś naciągaczka i ściemniara :o sama sobie odpowiada i pisze, że sobie pomogła :D:D Na kafeterii jest tylko jedna wiarygodna wróżka, która przeniosła się już na prywatnego emaila 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozkaabsynthe
ania_misia.. widzę poronienie nie mogę go umiejscowić nie wiem czy to przeszłość czy wkrótce to cię czeka sama wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozkaabsynthe
czuję że konkurencja się odezwała ... nie kochana nie jesteś dla mnie zadną konkurencją bo jak widzisz ja na tym nie zarabiam za poradę tej klasy płaci się powyżej 150zł ; płaci się wrózką które tak naprawdę nie mają mocy bo prawda jest taka że prawdziwa wróżka chce pomóc ludziom nie dla pieniędzy dlatego mam niziutkie stawki ; znalazłam się teraz sama w trudnej sytuacji i pomyslałam że skoro mogę pomóc to dlaczego nie dorobić parę zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój przecież to jaka
fajna z ciebie wróżka jak widzisz coś i nie umiesz tego umiejscowić w czasie :o fajna z ciebie wróżka jak w sprawie zdrowia odsyłasz kogoś do linka i liczenia swoich linii papilarnych na przegubie, choć oferujesz się z TAROTEM :o fajna z ciebie wróżka jak ktoś cię o coś pyta a ty prosisz o uzupełnienie informacji o to, czy jest mężatką i czy ma dzieci :o Minęłaś się chyba z powołaniem, idź na socjologię lepiej bo z wróżeniem i przepowiadaniem przyszłości nie masz nic wspólnego 🖐️ Nie wystarczy wyłożyć dwóch kart i przeczytać co o nich napisali w instrukcji. O Tarocie trzeba wiedzieć troszkę więcej, obrażasz teraz prawdziwych tarocistów dziecino :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój przecież to jaka
człoweiku, o czym ty do mnie mówisz? co to za farmazony, że prawdziwa wróżka nie pobiera opłat? czy ty wiesz ile czasu poświęca się na dobry, rzetelny rozkład kart? zdajesz sobie sprawę z tego ile energii to kosztuje? no pewnie nie, skoro wróżysz z prędkością wrózby na minutę. Nie wiem czy wiesz ale są tarociści, którzy swoją pasję zamienili w sposób na życie i nie wiem czy jesteś w stanie ogarnąć, że w ten właśnie sposób zarabiają, co nie wyklucza poświęcenia i oddania swoim klientom 🖐️ za wróżbę ''tej klasy'' :D:D czyli jakiej? ''widzę poronienie tylko nie wiem czy przed czy za tobą?'' :D taką wróżkę bym raczej wyśmiała i nie zostawiłabym jej nawet grosza na stole. Wróż sobie, wróż, nie obawiaj się, nie jesteś moją konkurencją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój przecież to jaka
ps Widzę, że z ortografią też u ciebie słabo: płaci się (komu czemu) wróżKOM jestem (kim czym) wróżKĄ 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było potwierdzenie tego że widze te osoby w sferze duchowej; nie widzisz tego tarocistko? widziałam wizje że to jest męzatka i prosiłam o potwierdzenie aby inni widzieli coś w roli reklamy ale jak widac nie umiesz czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ci powiedział że rozkładam karty? tak masz rację dużo energii się wysyła dlatego były to tylko 4 osoby z prostymi pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam z całej strefy ezoterycznej tarotem się nie bawię nie mam jeszcze wprawy nie osiągnełam odp wieku duchowego a pozatym tarot to już niestety czarna magia nie bawię się czymś co może mnie pogrążyć (robię tarota ze zwykłych kart) tak jak większość wróżek którym tarot wyzarł to co kiedyś było w nich piękne kasa ich zatraciła i taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój przecież to jaka
coś w roli rekalmy dla prawdziwego tarocisty to stwierdzenie: ''jesteś mężatką, widzę cię nieszczęśliwą. masz dwójkę dzieci, pracujesz zajmując się dużymi pieniędzmi ale ta praca też nie daje ci satysfakcji. Przed tobą wyjazd, daleko, nowe perspektywy pracy'' na które Pytający odpowiada ''Wow, jesteś niesamowita, faktycznie mam męża i dzieci, pracuję w dużym banku ale nie daję rady z presją. Wczoraj otrzymałam propozycję wyjazdu do pracy na drugi koniec Polski! czyli to będzie dobra decyzja?? Jesteś niesamowita, dizękuję!" :o A nie ''jesteś mężatką?'' - ''tak.''. -''aha, no właśnie, bo widzę tu mężczyzną (blablabla, teraz możesz podpasować sobie 10 tysięcy sytuacji, cech i rozwiązań) 🖐️ I coś się pogubiłaś, skoro piszesz, że nie zajmujesz się tarotem i nie rozkładasz kart, to pojaki chuj masz w tytule topiku ''Tarot, powróżę''?? :D Okłamujesz więc swoich Pytających czy jak? :o:o Wiesz, osobiście uważam, że lepiej iść do tarocisty z prawdziwego zdarzenia i zapłacic mu 50zł niż do darmowej pseudowróżki, która pieprzy farmazony :) Bez odbioru, wróż sobie spokojnie, chętnie popatrzę :) 🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze uprzejmie
wrózko droga pisałam wczesniej ale mnie wyraznie mówiąc brzydko olałaś ale stwierdziłaś,ze nie jestem na emeryturze ciekawe czym s1e kierowałaś ale moze jednak wypowiesz sie na mój temat.A może wtedy skuszę sie i skorzystam z Twoich usług na allegro,jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwewdsaxdxd
wrózko czy wyjadę w tym roku na wakacje? Anna 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwewdsaxdxd
wrózko proszę byłam pierwsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co wróżko ktoś cię
rozszyfrował i to chyba pomyslnie, bo to co mi napisałąś na poprzedniej stronie nie jest prawdą, nawet w 1 procencie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddfdfdf
durna krowa za cos co zajmie jje gora 15 minut zyczy sobie 20 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zajmuje 15 minut
nie wiesz o czym piszesz idioto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż wróżce z tego
tematu najwyraźniej wystarcza mniej niż 5 min :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddfdfdf
ale ile niby zajmuje? przeciez nie godzine :D zreszta kazdy glupi moze sobie rozlozyc karty, zmyslac pierdoly i ciagnac kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddfdfdf
kradnę konfesjonały by mięc opał na zime :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli że
oszustka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina wróżby
Witam wszystkich. Jeśli potrzebujecie darmowej porady, wróżby lub horoskop to zapraszam na moją stronę: http://okomaga.pl Wszystkie porady są starannie przygotowywane dla każdego znaku zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga56n
A tutaj sa dwa fajne artykuły o: znakach zodiaku i zdrowiu - u mnie się bardzo sprawdza, jestem spod znaku Ryb i u wróżki słyszałam, że muszę uważać na nałogi. Sama to z resztę, niestety wiedziałam. http://astrologia.com.pl/znaki-zodiaku-i-zdrowie/ i drugi o kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×