Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nenkaaa345

On chce pozyczyc 4000zlotych

Polecane posty

Gość nenkaaa345

Poznalam go na necie. Spotkalismy sie 4 razy i po ostatnim spotkaniu on mnie zapytal czy bylabym w stanie pozyczyc mu 8000 zl. Oczywiscie nie mam takiej kwoty wiec powiedzialam, ze nie mam...Kontakt sie urwal. Teraz odnowilam z nim kontakt i mamy sie jutro spotkac, ale on znow chce pozyczyc 4000 zl ode mnie. Jak powinnam zareagowac?? Poza tym powiedzial, ze na to spotkanie mam kupic prezerwatywy bo on nie bedzie mial czasu, zeby o tym pomyslec...Porazka,prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no porażka
Ty chcesz wogóle reagować? No może jedyna twoja reakcja powinno być zerwanie wszelakich kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenkaaa345
Nie poszlam na dzisiejsze spotkanie,olalam go...ole:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosakowski
Uważam tak samo. Poza tym każda szanujaca się kobieta zawsze powinna prezerwatywy mieć przy sobie, a nie jak jakaś puszczalska prosić faceta żeby kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari3467
może facet potrzebuje dla chorej na raka matki, a ty tylko kasa i kasa... tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenkaaa345
tiaaa...Co spotkanie to byl innym samochodem,podobno zajmuje sie handlem autami, a ja mysle, ze naciaga laski poznane w Internecie i znika. Najlepsze jest to, ze od razu jak mnie poznal to po 20 minutach mi powiedzial, ze jestem skapa...:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Chróścicki
Krótko pisząc: olej typa. w 2003 roku poznałem przez internet pewną laskę. Nie "zaiskrzyło" po obu stronach ale wychodziliśmy na piwo, utrzymywaliśmy przyjacielskie stosunki. W 2008 roku pożyczyłem jej kasę, kilka razy po 500- 1000 zł. Na dzień dzisiejszy jest mi dłużna ok. 16.000 zł. i jeszcze ma żal, że domagam się zwrotu. Wiem, byłem frajerem... Nie idź moimi śladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenkaaa345
Dla mnie nie jestes frajerem, przeciez znaliscie sie juz 5 lat. Po takim czasie sprawy wygladaja jednak troche inaczej wiec sie nie dziwie, ze dales sie..."nabrac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek_Kozioł
A w życiu, nie pożyczaj obcemu facetowi pieniędzy. Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że są ludzie i taborety i to nie zależy od płci. Też kiedyś w cielęcych latach poznałem panienkę na necie, to ta mi wzięła i zaproponowała na trzeciej randce wspólne mieszkanie, a na czwartej poprosiła bym pożyczył jej 1000 zł. Piątej randki nie było na szczęście. Pozdrowienia dla Dorotki :) Szukaj następnego jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenkaaa345
Mnie tylko zastanawia tupet tego goscia: on mi wszystko wyliczyl na co ida moje pieniadze i ile powinnam miec oszczednosci...jego wyobraznia pracowala na wysokich obrotach, a z tym prezerwatywami to mnie zastrzelil...totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek12345
pozycz mu kase i daj dooopy :) zobacz ile było głupków przed tobą :) a ilu jeszcze czeka w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenkaaa345
Jak pomysle ile on juz kobiet naciagnal to teraz sie nie dziwie,ze on co tydzien nowym samochodem przyjezdzal:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota99999999
Pożycz,pożycz.Więcej tych pieniędzy nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lablau
tych pieniedzy i jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Milosci i przyjazni sie nie kupuje wiec kasa nie powinna byc mieszana do takich znajomosci. Ani w jedna ani w druga strone. Wyjatek to platne uslugi z gory ustalone - tez w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrze
prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odda
bo skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×