Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tasmanka 76

mamy serdecznie prosze o porade

Polecane posty

Gość tasmanka 76

witam bardzo serdecznie prosze o porade moze ktoras mama miała ten sam problem z dzieckiem co ja u mojej 2 latki niedawno zauwazyłam na stopkach miedzy paluszkami i na grzbiecie takie male krostki wypelnione plynem bylo ich kilka myslalam ze to moze potowki poniewaz zrobilo sie ich wiecej poszlam do pediatry ale pani doktor mnie zbyła wiec poszłam do dermatologa prywatnie .Pani powiedziała ze raczej u tak małych dzieci nie zdarza sie grzybica ani drozdzyca . moze to byc alergia lub lamblie , przepisala mi 2 mascie TRAVOGEN TRAVOKORT , i zleciła zrobic badania własnie na lamblie ktore wyszły negatywnie , po tych masciach była super poprawa krostki wyschły i skorka sie złuszczyła byłam na kontrolnej wizycie w czwartek pani doktor tez była zadowolona z poprawy zaleciła kontynuacje leczenia ale juz jedna mascia bo jedna z nich zawiera sterydy , juz sie cieszyłam a tu wczora te krostki znów jej wyszły na paluszkach juz teraz nie wiem co robic przeciez nie przerwałam leczenia za wczesnie , co o tym myslec dbałam o stopki wlasciwie , bede wdieczna za wasze opinie bo troche sie zmartwiłam dodam ze nikt w rodzinie nie ma problemow ze stopami bardzo dziekuje i przepraszam ze tak długo sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×