Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JackSparrow

Znalazłem pomysł na prezent dla ukochanej kobiety

Polecane posty

Gość JackSparrow
Chyba zostanę przy tym SPA albo podpytam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko siostra
no widzisz ;) byle nie róża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie to i niepotrzebne do
niczego. lepiej jej daj pieniadze na zakupy albo wykup jakis pakiet w spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackSparrow
Jedna z koleżanek (tylko tej pytałem) powiedziała, że bardzo by się ucieszyła z takiej róży. Wydaje mi się teraz, że może to się podoba desperatkom, które nie mogą doczekać się oświadczyn - ona na to czeka, lubi dowodu wielkiego zaangażowania, a zlota róża brzmi dobrze. Hmm. No ale moja raczej nie jest w desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackSparrow
Ok, to piszcie tu (dziewczyny) Wasze wymarzone prezenty od mężczyzn albo jakie najlepsze dostałyście w życiu. Wpadnę później i może od Was zgapię pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiskaf
Zafunduj jej jakiś fajny masaż np.gorącymi kamieniami bazaltowymi albo czekoladowy. Jeśli się maluje, interesuje makijażem to może meteory Guerlaina w pięknej puderniczce (http://allegro.pl/guerlain-meteorites-perles-meteoryty-03-teint-dore-i1634201169.html). Albo bransoletka Lilou (lilou.pl)? Z jakimś osobistym napisem/dedykacją. Ewentualnie perfumy. Opcji jest sporo, wystarczy trochę pogłówkować:P A róża, wybacz, ale faktycznie tandetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat mały
A wiesz, że moja dziewczyna powiedziała, że fajny ten pomysł. Ja też tak uważam. Tylko ona wybrałaby złotą..srebrna i platynowa są siwe..a to taki zimny kolor. Faceci kupują biżuterię itp a to też potem leży w szafie.. Moja ciotka dostała 30 lat temu od 1 faceta złote kolczyki. Chodziła w nich nawet będąc mężatką z innym facetem. I faktycznie ładne były. Też miały jej przypominać o nim. A paletki do makijażu oczu, sorry, ale moja mówi, że są niedobre. Zbyt mocne kolory. I nie są perłowe, a matowe. Nie każdej urodzie to pasuje. A taka róża to poleży lata i może być przekazywana z pokolenia na pokolenie, jak kolczyki, pierścionki kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat mały
Na róże można wykonać grawer? To niezły pomysł i pamiątka dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brata małegooooooooo
można, ja bym wykonała na łodydze..chociażby taki dla..imie..data..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domałego
wstaw jej złotego zęba, bo jej się ułamał:D Mój dziadek miał chyba 2 złote zęby 5 na mostek do innych zębów;) chyba go w trumnie nie okradli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwali się kiedyś
swojej prawnuczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem lepiej jest dać kobiecie coś co sprawi jej przyjemność. Co powiecie np. o masażu gorącymi kamieniami? Ostatnio czytałam o nim na iqmedispa.pl i pomyślałam sobie, że właśnie coś takiego chciałabym dostać od swojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ją na kurs sushi (taki robią teraz w Warszawie na Wilczej 9), kupa zabawy, świetnie się na nim bawiłam kiedy mój facet ze mną na to poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka książką pt. "Sztuka Obdarowywania Kobiet", albo zaskakiwania kobiet. Tam czytałam o sposobach na zaskoczenie kobiety, na to jak jej wręczyć prezent oraz jak jej wręczyć kwiaty w unikalny sposób. Czytając te pomysły byłam bardzo zazdrosna, że zawsze dostaję tylko perfumy, czekoladki, bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandano
Na Prezent Marzeń macie pakiety spa - wybierzcie się razem na coś takiego, powinno być super. Wiadomo, że każdemu zdecydowanie najbardziej zależy na relaksie, wszyscy go potrzebujemy, ale jednak do tego musicie mieć te kilka stówek na wyjazd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annicana
To samo, tylko w bogatszym pakiecie mają Super Prezenty - tam się zainteresujcie, a w takich dniach nie chodzi o cenę tylko o wspomnienia. Koszty mogą być spore, ale przynajmniej ten dzień zapamiętacie - nie będzie taki jak za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tak zestaw do fondue ? Przydatny zarówno na romantyczny wieczór jak i na spotkanie ze znajomymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×