Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zdeterminowana zdetonowana

Szybkie odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Każda metoda na szybko to strata czasu. Wprowadźcie foreverslim, dajcie sobie 3 miesiące na kurację, wprowadźcie jak najwięcej ruchu, zmieniajcie dietę - zobaczycie jakie będą efekty. Można się czuć o wiele lepiej bez wydawania na to wielkiej kasy, bez głodówek, no i bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efedryna plus kofeina i troche cwiczen masz 40% szybszej przemiany materi metabolizm i spalanie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Duisburg
Czesc ja odchudzam sie od 2.5 miesiaca wazylem przy wzroscie 192 cm 130 kg. przed swietami mialem 108 kg teraz mam 109.8 kg. na swieta odpuscilem. od swiat znow dieta typu jablka mandarynki woooooooooody duzo. od 1 stycznia ide na silownie chce wazyc 98 kg. bede informowal o rezultacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka33d
Suplementy na odchudzanie warto brać, ale nie na ślepo, nie na chybił trafił. Niestety jest wiele kiepskiej jakości rzeczy w sprzedaży. Ja czuję efekt jak raz dzienne po śniadaniu biorę Regenerum Vitae. Chudnę, ale to nie jedyna różnica na plus – metabolizm zaczął normalnie funkcjonować, już nie mam zaparć jak wcześniej. Były takie tygodnie, że kilka dni pod rząd w zasadzie się nie wypróżniałam. Teraz już jest normalnie pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erikkk44
Polecałabym system herbatek ziołowych Slim Herbal System. Właśnie to jest najlepsze w tym, że to jest zaplanowany system, a nie odchudzanie się na chybił trafił, które zazwyczaj kończyło się w moim wypadku efektem jojo. Tutaj każdy dzień, każda godzina jest rozplanowana, co 2 godziny piję inny rodzaj herbatki, która wpływa na inny element organizmu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
Zioła na odchudzanie w specjalnej formule można dostać w zestawie herbatek Slim Herbal System. Polecam. Ja dzięki nim wróciłam do sylwetki sprzed ciąży i to w zasadzie w dwa miesiące. Szybko poszło i na szczęście jest to efekt na stałe, nie ma jojo o które się bardzo bałam. Profesjonalnie skomponowane zioła, zaparza się o różnych porach dnia, są w sumie bardzo smaczne tak btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka777
Mogę polecić odchudzanie za pomocą herbat Slim Herbal System.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam dość zaawansowane suplementy diety na spalanie tłuszczu, ale słabo pomagały. Bardziej skuteczny okazał się Slim Herbal System, chociaż trzeba się pilnować z regularnym piciem herbatek. Rozwiązanie zdecydowanie dla osób systematycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie spis takich produktów - http://tabletki-odchudzanie.net.pl Są one różnego typu, po prostu musicie dopasować odpowiednie pod swoje oczekiwania. Tam macie je podzielone, opisane, są dodane opinie. Nie każde tabletki każdemu pomagają. Dopiero ich odpowiednie dopasowanie pod problemy danego organizmu może cokolwiek przynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miała jakieś wspomaganie w odchudzaniu polecić to mi się sprawdza TillSlim. Chudnę zdrowo, naturalnie, step by step. Suplement działa bez żadnych czarów tylko po prostu usprawnił mi przemianę materii a bez tego nie da się zdrowo odchudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ciężka praca i kwestia silnej woli:)  za jeden dzień nie schudniesz. Podstawą jest ruch oraz ograniczenie cukrów i tłuszczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×