Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość impossible with you

problem ...!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość impossible with you

nie wyrabiam już, mam problem z moim narzeczonym :( oby dwoje mamy trudne charaktery jesteśmy złośliwi , opryskliwi, wybuchowi , lubiący stawiać na swoim ! ponadto ja jestem towarzyska lubię imprezki lubie ludzi lubie patrzec na facetów , jestem radosna i ponoć zwracam uwagę swoim zachowaniem innych facetow , ponoć jestem ładna i nie wiem przyciągam ich wzrok ! on jest cholernie zazdrosny o mnie i tu zaczyna się problem : - nie moge się patrzeć na innych , nie moge rozmawiać z kolegami pisać i wogóle się kontaktowac bo zaraz sa żale i naprawde bardzo nie miła atmosfera miedzy mna a moim narzeczonym -kazdy facet czy to kolega znajomy to wróg dla niego -nie pozwala mi iśc do pracy bo to on chce zarabiać na nas dwoje nic bym sie nie odzywała gdyby zarabiał kokosy a nie 1.500zł -nie wolno mi siedziec na Internecie bo przecież wiadomo moge pisać z jakimiś fagasami -nie wolno mi nigdzie samej wychodzić , jechać itp -z seksem to on bardziej bierze niz prosi, a gdy ja stanowczo odmawiam jest popprostu zfrustrowany i jakoś dziwnie dobity -gdy wychodzimy i się maluje to tez ma jakieś ale .. -gdy za długo nie odpisuje na smsy tez się wscieka on to tłumaczy ,ze nie chce mnie stracic , boi się i tak mu odbija ! najgorsze jest to ,ze jest zajebiście by za chwilę coś mu odbiło i fochy jakieś niedowyjaśnienia pretensje ! i najgorsze ze ja jak gdzies z nim jadę to boję sie ze jakiś kolega podejdzie przywita się jakoś nie tak wg. mojego narzeczonego dla świętego spokoju zaczełam unikac tego typu sytaucji , zamykam sie w sobie unikam ludzi !!!! ale gdy po mimo tego poświecenia znowu jakiś foch to poprostu nie wyrabiam zaąłmuje się ! dzisiaj np. taka sytuacja przyjechał sąsiad młody z matką i 2 dzieci do rodziny moich sąsiadów a ja mówie ,ze ciekawe gdzie ma zonę ..a mój usłyszałam ciekawe czy ma żone i już zfochowana mina ..masakra !!! sytuacja bez wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×