Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawoszek

3 miesięczny bobas nie chce zostawać z tatą!!!

Polecane posty

Gość kawoszek

Moja córcia 3,5 mca od pewnego czasu nie chce zostawać z mężem, który pracuje, więc mało się nią zajmuje w tygodniu, ale stara się to nadrobić w weekend. No i do tej pory nie było problemów jak jechałam na zakupy a ostatnie dni nie może sobie poradzić, mała ciągle mu placze, choć wcale mi nie ustępuje w opiece nad nią. Wiem, bo zajmuje się małą od urodzenia i bardzo chce to robić. czy miałyście też takie problemy, za 3 mce wracam do pracy, boję się że nie da sobie z nią rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ( w tym samym wieku) w ten właśnie sposób reaguje jak trzyma ją na rękach mój tata (rzadko go widuje) i jest to naturalne bo dziecko potrafi już rozróżniać bliskie mu osoby od tych które rzedko widuje i reaguje lękiem. Wydaje mi się że malutka nie jest do końca blisko z twoim mężem przez to że przeż większość czasu to ty się niązajmujesz a twój mąż ma taką a nie inną pracę , trudno się mówi ale bedzie musiał częsciej się nią zajmować żeby mała się oswoiła z tatą i powinno być ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9090909090
a moze twoj maz wcale nie jest taki fajny jak ci sie wydaje.moze robi malej krzywde? tylko nie pisz nam tu ze jestes pewna ze nic jej nie robi ,bo nie jedna sie zarzekala i byla pewna. moze problemem jest to ze on nie potrafi sie nia zajmowac..no bo jakis powod jest skoro dziecko przy nim placze.chociaz dziwne jest ze takie trzymiesieczne malenstwo juz tak reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata na przykład nic złego swojej wnuczce nie robi a jednak mała odwraca główkę w moją stronę i żałośnie płacze żeby ją wziąć:D Normalnie mój tato to kochany człowiek i uwielbia małą jednak nie widziała go bardzo długi czas i zwyczajnie potraktowała go jak to mój tato mawia (starego nieogolonego dziada:D) . # miesięczne dziecko jest w stanie świetnie odróżniać znane mu osoby od tych "obcych" i reaguje lękiem niepokojem a nawet płaczem, wiem to od swojego pediatry i u nas faktycznie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miejscu # miało być 3 miesięczne dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×