Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiulka.......26

Czemu mężczyżni tak się boją rozwódek ?:(

Polecane posty

Gość gość
Może i panna nie wie z kim ma, ale już poszalała będzie siedzieć spokojnie, a rozwódka która 10 lat przy jednym fiùcie stwierdza że teraz to ona będzie zdradzać a nie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jak bierzesz towar z secondhand trzy razy oglądasz w jakim jest stanie. nic więc nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAWSZE bierzesz towar z secondhand ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opowiem wam swoją historię. Spotkałem się z dziewczyną po przejsciach która ma 2 dzieci. Mnie jej rozwód nie przeszkadzał ani jej dzieci. Natomiast najbardziej to przeszkadzało mojej matce. Ona uważa że moja już była dziewczyna widzi we mnie tylko partnera finasowego, że należy szukać wolnej bo rozwódka to nie tak. Była przerażona wizją przeprowadzenia się jej z dziećmi do mnie - gdyż jej były mąż będzie co weekend u nas się zjawiał i będziemy musieli go widywać. No i najważniejszy argument - po cholere chować czyjeś bachory zamiast swoich ... swoje to swoje, a na czyjeś można machnąć Jeśli chodzi o mnie status malżeński był mi obojętny, abyśmy byli szczęśliwi. Mój Ojciec jako facet zaakceptował wszystko, Matka jako kobieta nie była w stanie zaakceptować rozwódki samotnie wychowującej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To baby najbardziej wyzywają na rozwódki, chyba że zostają nagle same z dzieckiem to zwrot 180stopni, zasługują na drugą szansę, nie ważne czyje dzieci itd hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.17 Może i panna nie wie z kim ma, ale już poszalała będzie siedzieć spokojnie x Ahaha jasne... charakteru nie zmienisz, jak ktoś ma koorewski charakter i lubi seks, także ten przygodny, to się nie ustatkuje, chyba, że na starość, jak zdrowie nie pozwoli. To jak życie z alkoholikiem, na bombie zegarowej, nie wiadomo kiedy wybuchnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie tego towaru z secondhandu - teraz tam są towary lepszej jakości niż te tanie szmaty w galeriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'27,zostawiles ja przez mamusię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozwódka to już się jednym znudziła i kopnęła w doopę. Po co być następnym? Szczególnie że juz po pierwszym rozwodzie zostało jej mieszkanie i pół królestwa. Nikt nie chce być kolejnym który się po trzech latach małżeństwa pozbędzie majątku. A wina rozwodu? Jeszcze gorzej. Ona zdradziła - wiadomo. Ją zdradził - pewnie po ślubie zachorowała na permanentny ból głowy i seks był tylko w dzień wypłaty. Po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstaliśmy się z innego powodu. Wiesz wiele osób jest przeciwnych związkami z rozwódkami, każdy patrzy pod innym kątem. Wszyscy po naszym rozstaniu - kulturalnym po ludzku - nagle zaczeli mi mówić .... wiesz w sumie dobrze, że się rozstaliście, cały czas się zastnawiałem/zastanawiałam czemu kobietę z dwójką dzieci/bachorów chcesz wychowywać Ale tak jest jak piszecie, baby narzekają na rozwódki a jak przyjdzie co do czego to zmiana o 180 stopni. Szkoda mi jej i dzieci, naprawdę mimo, że się nie poznali z mą mamą, już zostały skreślone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie boje rozwódek mógłbym z taką być ale nie dzieciata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'44, szkoda Ci,ale ja kalkulacyjnie zostawiłeś. Nawet mamusi krytykującej choć jej nie znała nie poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'44 "wiele osób" "każdy" Przeciez ty byś z nią był / żył a nie jacyś wszyscy czy każdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnei tematem jest - czemu mężczyźni boją się rozwódek, a tu podaje linka poniżej do podobnego topicu ale odwrotnie https://f.kafeteria.pl/temat/f24/panna-z-rozwodnikiem-z-dzieckiem-to-sie-nie-moze-udac-p_5941773/8 Facet może być z kobietą z dzieckiem, ale kobieta z facetem z dzieckiem nie może być :) PS. Rozstaliśmy się polubownie, nie była w stanie zakończyć swoich poprzednich spraw. Nadal mamy kontakt, normalnie realny jak dwie dorosłe osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piz

Jeden ale ile razy. Liczy się przebieg, a po porodzie to ogromny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×