Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domowa pani

Z czym robicie kanapki dla mężów (do pracy)?

Polecane posty

Gość amber54
Ja nie zawsze robię mężowi kanapki bo nie mam pewności, że je w ogóle zje. Ma niestety manię kupowania jedzenia na mieście gdy jest w pracy. Ostatnio jednak odkryłam sosy kieleckie - http://www.wspspolem.com.pl/nasze-produkty/sosy-kieleckie i chyba kupie czosnkowy i chrzanowy do kanapek. Może nowy smak sprawi, że mąż zacznie te kanapki zjadać. Na pewno byłaby to spora oszczędność dla nas bo te jego obiadki na mieście do tanich nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sosy kieleckie to brzmi jak Truman Show:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaskaa
ej zdziwiłbyś sie :D u nas w jubilacie jest dość sporo produktów społem np ryże keczupy itd i są mega tanie a jakościowo naprawde nie gorsze niż np pudliszki :) Sosów jeszcze nie widziałam ale popytam babeczek może niedługo będą to kupie sobie i przetestuje czosnkowy bo uwielbiam taki do pizzy :) jeszcze jakby mieli ajwara w ofercie to już byłoby cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa piszecie tak jakbyście szykowaly dziecku śniadanie do szkoly :D " owocek, batonik, garść orzechów " :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Z tego co widzę sami biznesmeni tutaj,a jeśli ktoś pracuje fizycznie po 12h pod gołym niebem to gdzie sobie ma podgrzać te obiadki? Czasem nie ma jak zjeść na spokojnie tylko w biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×