Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domowa pani

Z czym robicie kanapki dla mężów (do pracy)?

Polecane posty

Gość domowa pani

Mówcie z czym robicie kanapki, albo same robicie z czym. A nóż ktoś zapoda jakieś fajne urozmaicenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy 21 wiek
eee że co? mój mąż sam sobie robi kanapki:D a przeważnie bierze sałatkę, albo gotuje sobie tunczyka z brokułem i makaronem, albo bierze to co zostanie z obiadu (np. spaghetti) i sobie podgrzewa potem w mikrofali. niewolnica jestes czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa pani
Ja np. - z pasztetem -twarożkiem -ser żółty - wędlina - wędlina swojska (jeśli jest) -paprykarz no wiadomo dodatki- pomidor, ogórek, szczypiorek, sałata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
z wędlinami....niekiedy robi sobie z wędlinką i pomidorem,ogórkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa pani
A co w tym złego? Lubię wstawać wcześniej i zrobić mu kanapki i rano kawę czy herbatę. Nie roumiem takiego podejścia, że TERAZ każdy sam sobie wszytsko robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja podobnie
wedlina kielbasa ser zolty pomidor ogorek salata rzodkiewka i czesto tez jajko dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
aha jeszcze z serem zółtym albo topionym z szynką z hochlandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koploooool_78
-smalcem -cebulą -kielbasa wiejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja podobnie
ja robie wieczorem zeby rano nie wstawac robic bo moj maz o 6 wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z niczym
no w ogole nie robie mu żadnych kanapek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
co ty ty rano wstajesz i mu robisz?? myslałam ze robisz mu wieczorem i do lodówki...mój maz tak sobie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa pani
o właśnie jajko na twardo z ogórkiem kiszonym *new idea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa pani
vbm to zależy na którą godzinę ma do pracy iść, a jest różnie, a to dniówka, a to nocka a to w południe i różnie z godziną bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smacze są z kotletem mielonym
lub schaboszczakiem + do tego sałatka z pomidorów ze szczypiorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robię wcale
Po pierwsze mój mąż nie bierze kanapek do pracy. Po drugie - nawet jakby brał to na pewno nie ja bym je robiła - na pewno nie codziennie, może co jakiś czas, jeśliby ładnie poprosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja podobnie
noo takie robie jajko i ogorek kiszony i kielbaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż rzadko zabiera kanapki, ale jeśli już to przewaznie robie mu kanapkę np z łososiem lub makrelą, albo z sałatą, wędliną, pomidorem, cebulką. Do tego zawsze daje jakiś owoc lub sałatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
pierwszemu robilam to mi rogi przyprawił, brugi zna drogę do barku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calluna_79
Mój facet sam sobie robi kanapki do pracy. Na ogół z kiełbasą. A ja nie jem kanapek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightttt
moj naszczescie jada na miescie, nie ma problemu z kanapkami czy obiadami. jesli jedzenie to tylko sobie idizeciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, nie każda, która robi jedzenie mężowi jest niewolnicą. Może one chcą robić im, bo ich kochają i chcą im ułatwić? Nie wkładajcie wszystkich do 1 wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
wprawdzie nie mezowi a partnerowi i nie teraz bo teraz pojechal bujac sie po swiecie generalnie moj partner nie zawsze zabiera posilek do pracy i nie zawsze ja go robie (raz robilam ja, raz on) kanapki to najczesciej: - chleb ciemny plus maslo, wedlina, ser, kapka musztardy/majonezu, ogorek/cebula/pomidor/rzodkiewka - pieczywo serek do smarowania ze starta rzodkiewka/szczypiorkiem, salata, czasem ogorek - pieczywo plus pasta np. z kukurydzy, ryby (makrela/tunczyk) i majonezu, czasem z dodatkiem jajka - mieczywo z szynka i pasta z awokado czasem sa to kanapki tylko warzywne albo z samym lososiem a czasem (jak mamy faze) kanapki z nutella i potrafimy do tego dac winogorna albo truskawki w plasterkach :P generalnie do tego albo zamiast tego dochodza salatki (szczegolnie jak mam faze a dietowanie to wieczorem robie miche salatki i rozdzielam do pojemniczkow na nastepny dzien), owoce, czasem slodki batonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robię kanapek
Bo mój mąż nie lubi nosić kanapek do pracy. Zwykle rano robię sałatkę dla siebie i dla niego - on swoją bierze do pracy, do tego griluje sobie pierś z kurczaka albo bierze to co zostało z poprzedniego dnia (jakieś mięso w sosie, spaghetti, czy coś innego co może przeleżeć noc i nadaje się do odgrzania w mikrofali), do tego bierze jakiś owoc, albo garść orzechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapki z wędliną, serem żółtym, sałatą, pomidorem, ogórkiem. Albo z twarogiem i rzodkiewkami. Z pasztetem, albo różnymi pastami. Do tego jakaś sałatka, np. ziemniaczana z majonezem, albo warzywna z osobno zapakowanym sosem do polania przed samą konsumpcją, a czasami po prostu warzywa pokrojone w słupki do maczania w jakimś smacznym dipie. Zawsze jakiś owoc i coś słodkiego, kawałek ciasta czy choćby batonik. Jeśli wiem, że będzie zostawał dłużej w pracy, to dostaje dodatkowo coś do odgrzania w mikrofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak normalnie
bierze w pojemniczku 'obiadek' i sobie gpo w pracy odgrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak normalnie
wow to musza byc niezle prace skoro takie komforty maja do odgrzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnyhfgnnnjjjjjjjjjjjjjj
jtyhbhfgdggggggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj też nie zabiera do pracy
kanapek, jedzie do pobliskiej knajpy na lunch bo mają tam pyszne domowe obiady i tanie ale raz na ruski rok jak wstanę wcześniej to robię mu kanapki z szynką, serem żółtym, ogórkiem, pomidorem, rzodkiewką i posypuję rzeżucha lub zieloną cebulką. Miałam koleżankę która specjalnie wcześnie rano wstawała i robiła mężowi kanapki do pracy :o W życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sam sobie robi kanapki :) a jesli ja robie to z masłem, sałatę i szynką, albo z czymś innym zależy co jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×