Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
piotr71121

dobry ortodonta warszawa

Polecane posty

Gość gość
Niewidoczne jest także leczenie lingwalne, w którym aparat - o taki http://aparat-lingwalny.pl/ - zakłada się na wewnętrzną stronę zębów, więc wcale go nie widać. Moim zdaniem super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na tym trochę cierpi język ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam słowa przedmówcy :) Ja korzystałam z takiego aparatu. Fajne jest właśnie to, że go nie widać. Oczywiście jak się dowiedziałam nie każdy moze go nosić. Jak by co polecamy stomataloga Łukasza Dębskiego z Uśmiech Zdrowia na Mokotowie. Na pewno dobierze odpowiedni aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenen
polecam doktor Jach-Mierzwińską z Impladentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dr Chruściel w Rock Your Smile, jeśli ktoś szuka dobrego ortodonty z Warszawy, to zdecydowanie polecam http://centrum-ortodontyczne.pl/o-nas/ :) Pani dr zna się na swoim fachu, jest bardzo kompetentną osobą, która chętnie odpowiada na wszystkie pytania i robi to wyczerpująco :) A przy tym jest naprawdę bardzo miła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie White Dental Clinic na Bielanach, ceny mają nieco niższe niż większość gabinetów, a swoją pracę wykonują na najwyższym levelu, nigdzie indziej bym nie poszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Dental Gallery pracuje naprawdę fajna pani ortodonta. Córka nosi aparat, u nich właśnie zakładaliśmy i jestesmy bardzo zadowolone ;) Tutaj http://www.dental-gallery.pl/ortodoncja.html poczytajcie więcej o ich gabinecie dentystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaFarek
Ehh ja już sama nie wiem, gdzie pójść. Wiem, że w Dentalux nie celować. Słyszałam, negatywne opinie o ich jakości. A na sobie nie będę testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co na sobie testować, to pewne. Zwłaszcza, że przecież leczenie kosztuje, więc płacąc - można oczekiwać dobrej opieki. Mnie znajoma poleciła dr Wronkę z Rock Your Smile, jestem po pierwszej wizycie, wrażenia bardzo dobre :) Jestem pozytywnie zaskoczona, że mogę zakupić aparat na raty, zainteresowanych taką formą płatności odsyłam na http://centrum-ortodontyczne.pl/platnosci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie z warszawy, a ze szczecina ale u mnie doskonale sprawdziła się orto-magic.eu miałam dosyć nietypowy układ, wadę i dopiero u trzeciego ortodonty wszystkiego się dokładnie dowiedziałam, plan leczenia itp. To nie są małe pieniądze więc warto je wydawać mądrze tak jak już tu ktoś to napisał. I co najważniejsze to stosować się do rad lekarza - jeśli mówi by przyjść na wizytę w konkretnym terminie to przyjść, bo czasami opóźnienia mogą komplikować sprawę, szczególnie z aparatami stałymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Klinice Rock Your Smile mają świetnych specjalistów, byłam tam na konsultacji. Niestety chwilowo ze względów zdrowotnych musiałam odłożyć założenie aparatu, ale na pewno to właśnie u nich sobie go założę :) Ja akurat byłam na wizycie u dr Chruściel, bardzo kompetentna i miła osoba, wszystko mi wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że czasami do dobrego lekarza trzeba się przejechać :) mieszkam w pruszkowie pod warszawą i ruszyłam aż do wrocławia, aby skorzystać z oferty www.ortodontawrocław.pl Tak sie sklada, ze cierpialam na wadę zgryzu a rozwiązanie problemu polecono mi właśnie tam. efekt? problem rozwiazany juz dawno temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena222
Ja choć jestem z Warszawy to dopiero we Wrocławiu znalazłam lekarza, który podjął się leczenia mojego krzywego zgryzu. Trafiłam do pani doktor Iwony Gnach-Olejniczak pracującej w Unident Union Dental Spa. Leczenie trwało tylko 10 miesięcy i na prawdę przyniosło super efekt ;) A co najważniejsze nie musiałam wyrywać dwóch zębów tak jak radzili mi inny ortodonci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaZeZe
Zdecydowanie Pani Dominika Romanik. Prowadzi gabinet na Radnej (Powiśle). Osoba, która doprowadziła mój uśmiech do stanu normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Urysnowie w Centrum Stomatologicznym Demed pracuje pani ortodonta Aneta Zmorzyńska. Jest naprawdę dobra w swoim fachu. Chodze do niej z córką , mała ją lubi, już na kolejnej wizycie będziemy zakładać aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystosia_w
BasiaZeZe – też chodzę do Pani Dominiki Romanik. Na razie tylko kilka wizyt (leczenie stomatologiczne) żeby się przygotować do założenia stałego aparatu na zęby. Bardzo fajna osoba, znająca się na rzeczy. Super, że właśnie zajmuje się i stomatologią i ortodoncją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemkaa
Dobry ortodonta jest w Ratyńscy Dental Clinic - ja tam chodzę od dwóch lat i szczerze mówiąc w końcu moje zęby są doprowadzone do ładu a zgryz prawie równy:) prawie bo jeszcze trochę czasu mi to zajmie ale jest na prawdę dobrze! jestem pod profesjonalną opieką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaZeZe
Krystosia zdecydowanie bardzo dobre rozwiązanie. Plus że faktycznie pani Dominika Romanik jest i stomatologiem i ortodontą, więc leczenie rzeczywiście jest kompleksowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też trochę szukałam orto w Warszawie, ale nie wpadłabym na to, aby szukać aż we Wrocławiu. Podziwiam determinację, to musi też być kosztowne - same dojazdy. No i czasochłonne... Ja na szczęście znalazłam świetnego ortodontę kilka ulic od bloku, w którym kupiłam mieszkanie. Chodzę do dr Borzymowskiej-Sawickiej do Rock Your Smile przy Ostrobramskiej. Druga siedziba jest na Odkrytej, a podobno trzecia powstaje, ale nie wiem dokładnie gdzie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i cieszę się, że nie muszę jeździć aż do Wrocławia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aparat nosiłam 2 lata i leczyłam sie w Pro Ortodont u pani doktor Nawrolskiej, sympatyczna i cierpliwa osoba. Jejku jak sobie przypomnę jak często mnie wspierała w chwilach zwątpienia to mam ochotę ja uściskać za wypracowany efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirras
ja jestem zadowolona z Ratyńscy Dental Clinic, ona w sumie znajduje się na pograniczu bielan i żoliborza - dla mnie to kawałek drogi ale warto pojechać bo na prawdę trafiłam tam na dobrego ortodonte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosiłam aparat zakładany u http://drfrank.pl i jestem zadowolona. Przemiła obsługa, doktor Wąsiewska wszystko cierpliwie tłumaczy. Zęby mam prościutkie, dokładnie tak jak chciałam. Miałam aparat stały, a siostra ruchomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sziin
ja polecam centrum demed - dobre miejsce, fajnie i dokładnie lecza. dla mnie jest to stomatolog godny polecenia...a i ortodoncja także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Rock Your Smile słyszałam super opinie od znajomej, która tam się leczy. Nosi aparat, którego prawie nie widać, trzeba się dobrze przypatrzeć, aby go zauważyć. Niestety nazwiska lekarki nie znam, ale podobno młoda i super kompetentna. Ale inne nazwisko niż tu padło. Sama dopiero leczę zęby, bo niestety miałam kilka ubytków i wymagają leczenia kanałowego, ale gdy już wyleczę, na pewno zgłoszę się do ortodonty, mam dużą przerwę między zębami, której nie znoszę, choć wg niektórych osób jest świetna. Ja bym jednak chciała ją zmniejszyć i liczę na to, że ortodonta mi pomoże. W pierwszej kolejności wybiorę panią dr z polecenia od znajomej, tym bardziej że mam blisko ich placówkę na Białołęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ursynowie w Demed jest dobry ortodonta - Aneta Zmorzyńska . Chodze do niej z córką i jestem bardzo z leczenia zadowolona. Za tydzień zakładamy aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry gabinet zajmujący się ortodoncją jest w Łomiankach. www.ortodentis.pl to centrum stomatologiczne, które w swojej ofercie ma między innymi ortodoncje. Zajmują się też innymi schorzeniami zębów. Chodzę do nich i mogę potwierdzić, że są dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabrok
W klinice u doktora Franka mają dobrego specjalistę w tych sprawach. Jak byłam u innego ortodonty to chciał mi 3 zęby usuwać a tu ani jednego nie musiałam. Po 2 latach noszenia mam proste zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogik
odnośnie Ratyńscy Dental Clinic - polecam - doskonały ortodonta! zakładałam u nich aparat i jestem bardzo zadowolona z opieki u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeshaKesha
W klinice Maestria na Rodziny Hiszpańskich mają dobrych ortodontów, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Akurat ja chodzę właśnie z 8 latkiem, który wymaga takiego leczenia. Fajne miejsce, warto zapisać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×