Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
piotr71121

dobry ortodonta warszawa

Polecane posty

Ja kupiłam sobie jakiś czas temu ofertę w zakupach znizkowych i też byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczanto
Odsyłam - http://forus.co/ Dobrzy specjaliści, ale przede wszystkim każdy ma odpowiednie podejście do pacjenta, biorą cię na poważnie, z zaangażowaniem, a nie zawsze to tak dobrze wyglądało w innych miejscach. Jednak różnica w zaangażowaniu w leczenie jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam się umówić na konsultację do Fabdentu, świetny zespół tam mają :) ja chodzę z dzieckiem - super podejście! kontakt: www.fabdent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ortodontów mają w http://dentalservice.pl/ . Znakomita klinika, niedroga. :) Często mają zniżki na różne zabiegi, ja zakładałam u nich aparat, a po zakończeniu noszenia wybielałam zęby. :) I nadal tam chodzę, są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stoję przed trudnym dylematem...mam do usunięcia 6...nawet pod mikroskop się nie kwalifikuje ...implant dość drogi, myślę również o skorygowaniu luki aparatem. Oczywiście zasięgnę porady w gabinecie, czy to w ogóle możliwe...ale może ktoś ma takie doświadczenia i mógłby coś doradzić. Na razie wybrałam Demed na Symfonii, maja atrakcyjne ceny jeśli chodzi o ortodoncję, będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem megamega zadowolona z dr. Kryńskiej-Ziółkowskiej ze Skidentu na Modlińskiej! Jest fantastyczna, fachowa i przemiła! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiasteczkowyMonsterr
@asiamagda Na Mokotowie jest taki przyjazny gabinet przy Limanowskiego, nazywają się Rodentis. Mi polecono, abym założyła aparat właśnie tu. Zresztą efekt powalającego uśmiechu można zobaczyć u pani recepcjonistki, która jakieś 2 miesiące temu zdjęła aparat. Miłe jest również to, że przy każdej wizycie za, jak dla mnie, spore pieniądze, czuję poświęcenie ze strony lekarza no i nie ma żadnego pośpiechu na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onerka
Ja aktualnie poprawiam mój zgryz u dr n. med. Barbara Obłoj, która pracuje w Odencie. Pani dr jest bardzo miła, cierpliwa i wszystko wyjaśnia. Na początku chciałam leczyć się w innej klinice ale niestety samo podejście do zapisu na konsultację było nieprofesjonalne a tutaj od razu mi się spodobało. Tutaj można poczytać o ich usługach:http://odent.pl/oferta/protetyka_i_implantoprotetyka_o5/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam między Warszawą a Olsztynem i szukając dobrego specjalisty wolę udać się do większego miasta, gdzie leczą specjaliści. W przypadku ortodonty padło na Olsztyn leczy tam świetny lekarz z http://www.clearaligner.pro/ któremu udało się w możliwie krótkim czasie naprawić mój krzywy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent z ladnym zebem
Ab ortodoncja , super Pani Doktor ,mile higienistki leczenie , doskonale a wiem co mowie tylko czemu jest tam jak w sredniowiecznym iglo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazataga
Czy Ktoś leczył się u Dr Elżbiety Budel gabinet DENS? prosiłabym o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczę się stałym od trzech miesięcy w Wołominie, bardzo przyjemny gabinet, a co najważniejsze jestem bardzo zadowolony z efektu który już jest bardzo dobrze widoczny;) Polecam gabinet dr. Króla http://www.stomatolog-wolomin.pl, bardzo przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Boramedzie jest dobry ortodonta - chodziłam do niego z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromevagproth1981shbzt
To bzdury co piszesz. Ja miałem aparat. Od kilku lat mam już zdjęty. Musiałem usunąć co nie co, ale opłacało się. Nie zmieniły mi się rysy twarzy ani nie "spłaszczyła" mi się twarz - co za bzdury!!! najlepiej iść na wizytę do lekarza ortodonty, posłuchać tego co ma do powiedzenia i podjąć decyzję. Chodzę co roku do mojej pani dr. na kontrolę, nic mi się nie poprzesuwało i wszystko jest w najlepszym porządku. Polecam sprawdzonych lekarzy a nie tam gdzie taniej. Ja leczę się od lat i zęby i ortodontycznie w jednym i tym samym miejscu. Wszystko w najlepszym porządku. Jasne http://fc.cx/g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna74
Hej, ja i mój syn leczymy się od kliku miesięcy w centrum Rock Your Smile na Białołęce u pani Dr Agnieszki Borzęckiej. Polecam jak ktoś ma dzieci, które potrzebują aparatu, a boją się iść do ortodonty. Ja swojego syna zabrałam i obydwoje mamy aparaty. Ze względu na moją dość sporą wadę zgryzu na początku bolały mnie zęby, ale syn nie narzekał. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofaggo
@ciasteczkowy potwór – dodam, że wizyty nie trwają sekundę i że dr. Szafrańska (nie wiem, czy Ty akurat u Niej miałaś wizyty) porozmawia, podpyta, jak się nosi aparat. Miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam dr Nadaj w iMedi na Marynarskiej :-) krótkie termin, pierwsza wizyta gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam523
Nie polecam tej kliniki!! najgorsza klinika z mozliwych, pracują na słabej jakości produktach, higienistki nie maja pojęcia o swojej pracy do tego są obcesowe, bezczelne, a lekarze - z najgorszej łapanki. będac na konsultacjach w dwóch różnych klinikach - w tej rock your smile oraz w innej - godnej polecenia, musze powiedzieć ze ta pierwsza jest nastawiona na kasę i wydłuzanie leczenia jak to tylko jest możliwe, o czym uswiadomila mnie druga konsultacja w innej klinice.. NIE POLECAM! UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmerka2
Ja miałam robione zęby w tej klinice: http://soldent.pl/ Nie miałam dużego problemu ( zęby po prostu były lekko wysunięte do przodu) ale każdy ortodonta, u którego byłam był albo bardzo drogi albo chciał mi wyrwać zeby ( co byłoby nieporozumieniem). Obecnie jestem po zdjęciu aparatu. Zęby wygladają bardzo dobrze, jak się po raz pierwszy zobaczyłam to nie byłam w stanie przestać się uśmiechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia1988
Póki mieszkałam w Warszawie to chodziłam do kliniki Piotra Fudaleja na wielickiej. Nie było żadnych "wtop" i leczenie przebiegło zgodnie z planem. Mam dobrą radę dla wszystkich - trzeba bardzo skrupulatnie stosować zalecenia doktora! Bez tej współpracy nic się nie uda ;) Tak czy owak polecam Fudaleja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno rozpoczęłam leczenie w centrum ortodontycznym Rock Your Smile na ul. Odkrytej, tutaj namiar: http://centrum-ortodontyczne.pl/. Poszłam tam z polecenia koleżanki. Teraz mogę sama polecić z autopsji. To na czym mi zależało, to jak najmniej widoczny aparat, dlatego wybrałam taki zakładany od wewnętrznej strony zębów. Pełen komfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam klinikę Dental Serwice na Ursynowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tam byłam, bardzo dobrze wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rock Your Smile - http://centrum-ortodontyczne.pl/ - świetne miejsce! Bardzo miła i kompetentna pan dr Agnieszka, do której przyjemnie się chodzi na każdą wizytę :) Efekty noszenia aparatu już powoli stają się widoczne, tak że jestem bardzo zadowolona z wybranej kliniki i skutków zaproponowanego leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zapisalam tutaj www.ortodontawroclaw.com.pl/ kojarzycie ten gabinet? musze naprawic swoj zgryz, ale nie chce sie naciac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączę się do dyskusji i polecę klinikę z dobrym ortodontą w klinice Dental Service na Ursynowie, ceny bardzo przystępne, bez problemy wynegocjowałem zniżkę :) mają stronę www.dentalservice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjento
Dołączam się do tematu i polecam dra Piotra Fudaleja (www.fudalej.eu). Bardzo dobry specjalista i miły człowiek :) myślę, że takiej wiedzy i doświadczenia mogą mu pozazdrościć inni lekarze! Leczyłem u niego ząbki i jak nie trudno sobie wyobrazić jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZgAgA111
O widze ze moj doktor Piotr Fudalej jest popularny :) chcialam wystawic opinie, ale w tej sytuacji potwierdzam tylko to co juz zostalo napisane :) Po prostu profesjonalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×