Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojownik

Siema sorry wszystkim

Polecane posty

j.w. jak ktos sie poczul urazony albo cos przez moje pierdolenie to przepraszam, czasami mi samemu wstyd za siebie jak jestem zbyt agresnywny. Sorry wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nmzc.. a Ty w ogole mowisz kiedykolwiek cos przykrego? bo jakos nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czesto mowie przykre rzeczy i czasami jestem zbyt zarozumialy chuj mi w dupe za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki podszyw? czarny nick normalnie tak mnie przyszla refleksja po piwie na trzezwo bym moze dalej strugal inteligenta ktorym moze i jestem a moze i nie. Chuj wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle nie lykam stereotypow, ale jak tak patrze na lady love, noxelie czy te u gory to do cholery jaasnej jak tu nie wierzyc ze polki sa najpiekniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
01:26 [zgłoś do usunięcia] Wojownik wlasnie czesto mowie przykre rzeczy i czasami jestem zbyt zarozumialy ch*j mi w d**e za to Uwaga!!!!Gdy samokrytyka zaczyna zbliżać się niebezpiecznie do rozkoszy i pragnień to może to być rozkosz krytyczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon nołlajfie
jeszcze tu siedzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
Tak.Siedze tu i czekam na Ciebie Słoneczko:classic_cool:Otwórz buzię:classic_cool:...będzie lanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
Sram sobie do ryja:classic_cool:...a wszystko przez to,że w dzieciństwie dostawałam lanie kablem od prodiża na gołą głowę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
może nie zauważyłaś Moja Droga wyżej 01:57 [zgłoś do usunięcia] dr ale egon -ale podszywając się POD mój nick wyrażasz zgodę na: a)przetwarzanie swoich danych w celach promocji(mało ważne) b)oddanie kupy na migdały podniebienne{nbardzo ważne] I jak !?Smakuje?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
może jeszcze nie zauważyłaś, że rozmawiam sama do siebie udając, że mam podszywacza bo a)to jedyne co mnie podnieca w moim nudnym życiu b)chcę sprawić pozory,że ktoś mnie w ogóle zauważa na kafeterii c)ćwiczę w ten sposób resztki mojej elokwencji wymyślając odpowiedzi.Ijak? Pasuje?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
swoją drogą....:classic_cool:sformułowanie "nołlajfie"mnie trochę zaintrygowało:classic_cool:...może chcesz porozmawiać o swych problemach w pracy zawodowej???Chętnie doradzę jakieś rozwiązanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
Nie pasuje mi tylko jeden element-nie gadam sam ze sobą...o nie:classic_cool:Jest tu ktoś komu też sie nudzi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
Z uporem maniaka chcę udowodnić,że mimo wszystko jestem:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
Zapomnialaś dopisać czegoś Ślicznotko ale ja już to za Ciebie napiszę a ty idź się wykąp i do łóżeczka marsz:classic_cool:: dr ale egon Z uporem maniaka chcę udowodnić,że mimo wszystko jestem taki jak Mój jedyny i nieodwołalny idol-oryginalny i jedynie słuszny dr ale egon :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ale egon
Mam słabą psychę i próbuję udowodnić coś komuś,kto ma to głęboko w dupie:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tutaj następuja....
WIELKIE BRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×