Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bejbi Bejbi

Szukam i szukam.....;-)

Polecane posty

Gość bla mła bla ma
Bejbi na siłe się nic nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Oj nie bądź zazdrosna,nie podbieram Ci mężczyzny,który Cię interesuje,rozmawiamy tylko;-) Chwalisz się na temat swojego wyglądu,ale skromności w Tobie za nic...co świadczy o Tobie;-)zresztą mój post nie był kierowany do Ciebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też szukam i guzik
Ona pisze o swoich przypuszczeniach.Bo bladego pojecia nie ma jak wyglądam.Uraziłam ją wyzszym wykształceniem i tym,że mam 2 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla mła bla ma
Jak już pisałem na tyn etapie prawie nic nie jest ważne. A i wszelkie deklaracje są zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Ona próbuje na siłę mi udowodnić jaka jest piękna i najlepsza ...nie widząc,że mnie to wg nie interesuje,ja jej bzykać przecież nie będę;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
hehe;-) nieźle.....poczekam aż się dziewczę wyładuje i pójdzie spać...jużpo bajce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też szukam i guzik
Mam świadomość tego jak wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
A dlaczego miałabyś mnie urazić wyższym wykształceniem,bo nie bardzo rozumiem,a dwójkę z przodu miałam jeszcze wczoraj;-)))) Mnie bardzo trudno urazić...sama dopowiadasz sobie zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujący dialog...
Przykro to czytać... Nawet nie silę się o całość. I to jest poziom wykształconych, inteligentnych pań? KOBIETY SZANUJCIE SIĘ! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Panie bardzo łatwo jest sprowokować,więc proszę się nie dziwić;-) Poziom spadłby,gdyby posypały się wiązanki,na tym etapie jestem w stanie przyjąć ciosy;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też szukam i guzik
Bejbi, zasugerowałaś,że skoro piszę na tym forum to nie jestem ani wykształcona ani atrakcyjna.Nie wiem skąd masz te informacje bo przeciez nie znamy się. Ty miałas 2 wczoraj a ja ja jeszcze będę miała przez długie lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
To niestety widać po poziomie Twoich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Bla...na siłę to nic nie warto robić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie szukam to znajde
"chwilowa wymiana zdań nie wystarczy,żeby zaufać,poczuć magnetyzm i chemię prawda? no a wygląd...jest bardzo ważny" -masz absoutną rację, dlatego kolega piszący powyzej ze 100 czy 300 km nie ma znaczenia, uwazam ze sie myli, bo odleglosc moze zabic kazdy nawet dobrze zapowiadajacy sie "związek".Bo jak tu poczuc chemie czy magentyzm jak to napisala kolezanka jesli sie widzicie tylko przez pare godzina dwa razy w miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla mła bla ma
Gorąco jest trzeba się schłodzić pod prysznicem.;) tu jestem: blamlablama(at)gmail.com czas pokaże co i jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też szukam i guzik
Czytam Twoje wypowiedzi dotyczące 'poziomu' i widzę,że przeczysz sama sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla mła bla ma
jak nie szukam to znajdę to zależy od układu. Malo kto ma czas na 2 razy w miesiącu. Ja go mam mało. I nic na to nie poradzę. Jasne że odległość może zabić. Ale wszystko jak zwykle "zależy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też szukam i guzik
Bla mła-nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą więc ja raczej nie skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla mła bla ma
Przykro mi. Gdzieś napisałem że nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla mła bla ma
Chce tylko stawiam sprawę jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Dlaczego nie skorzystasz? podobno warto ...więc nie pozbawiaj faceta najprawdopodobniej najlepszej randki świata,choć odległej,ale wartej przeżycia,prawda?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
Bla...pisałam już,że ta Pani sama sobie dopowiada zdania;-) Co ma wisieć nie utonie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujący dialog...
Było "dobranoc", lecz jeszcze dwa słowa. Zastanawia mnie co będzie z Paniami za 20 lat? Chyba nie poradzicie sobie z wizją starzenia się ciał i niedoskonałościami .Wasza "atrakcyjność" polega głównie na fizyczności. Oj posypie się świat, posypie... Inwestujcie w siebie drogie panie, wszak kosmetologia chyba najprężniej się rozwija! To są priorytety współczesnych kobiet... Świat zwariował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też szukam i guzik
Zasugerowałes sie tym,co napisała Bejbi o bezcelowości przebycia 300 km dla zwykłego seksu. Przyznam,że to mnie uraziło.Ale życzę powodzenia i krótszych odległości:) Ja jestem zdania,że czasem warto przejechać te 300 km.Jeśli jedzie się do kogos,kto jest tego wart,to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla mła bla ma
racja racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
""jak nie szukam to znajde "chwilowa wymiana zdań nie wystarczy,żeby zaufać,poczuć magnetyzm i chemię prawda? no a wygląd...jest bardzo ważny" -masz absoutną rację, dlatego kolega piszący powyzej ze 100 czy 300 km nie ma znaczenia, uwazam ze sie myli, bo odleglosc moze zabic kazdy nawet dobrze zapowiadajacy sie "związek".Bo jak tu poczuc chemie czy magentyzm jak to napisala kolezanka jesli sie widzicie tylko przez pare godzina dwa razy w miesiacu?"" To prawda,nie da się tak...a człowiek jest tylko człowiekiem,zauroczenia jest bardzo częstą przyczyną tej chemii,a rozstanie może unieszczęśliwić obie strony...lepiej jest jednak być bliżej siebie i wrazie ataku nagłej chęci spotkania jest przecież szansa,że może to być nawet dziś;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też szukam i guzik
Nie najlepszej.Randki z wesołą,niegłupią(wbrew temu,Bejbe,co o mnie sądzisz)ale i ładną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbi Bejbi
""żenujący dialog... Było "dobranoc", lecz jeszcze dwa słowa. Zastanawia mnie co będzie z Paniami za 20 lat? Chyba nie poradzicie sobie z wizją starzenia się ciał i niedoskonałościami .Wasza "atrakcyjność" polega głównie na fizyczności. Oj posypie się świat, posypie... Inwestujcie w siebie drogie panie, wszak kosmetologia chyba najprężniej się rozwija! To są priorytety współczesnych kobiet... Świat zwariował!"" Żenujący jest dla Ciebie dialog czy moja lub jej atrakcyjność,bo nie bardzo rozumiem o co chodzi;-) ja nie używam kosmetyków,malowideł,nie potrzebuję ich tak się składa;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla mła bla ma
Bejbi 100 km to jakieś 45 minut;) ale 300 to 2 h pociągiem więc różnica nie wielka.;) Co za licytacja. Lepiej tego losowi nie zostawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też szukam i guzik
Bejbi, dla mnie nie ma problemu.Jestem spontaniczna.Jesli on i ja chcemy się w danym dniu spotkać,to wsiadam w samochód i po prostu jadę.2,5 godziny i jestem.Jesli mamy sie spotkać w połowie drogi,to zajmuje to jescze krótszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×