Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Paciolek

prezent dla przyjaciółki

Polecane posty

Gość gość
książkę? pamiętacie w ogóle, że istnieją książki? To takie coś z okładka i kartkami w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej jakąś fajną kompozycję z kwiatów na rosebelle. 2 lata będzie się ciesyzć ich pięknym wyglądem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata będzie się cieszyć kwiatami? Chyba chodzi o sztuczne, co? Nie każdy takie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swojej przyjaciółce na urodziny okulary przeciwsłoneczne (jakie sobie upatrzyła), bransoletkę, do tego naszyjnik oraz kolczyki. Wszystko z allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaaaa99
Ja swojej najlepszej przyjaciółce zawsze staram się zrobić jak największą przyjemność. W tym roku zdecydowałam się wykupić dla niej masaż w Spa - dzięki dobrym opiniom jakie słyszałam, wybrałam Samui Spa w Novotelu, w Warszawie. Nie zawiodłam się, bo ceny były przyjazne, a moja przyjaciółka bardzo zadowolona. Mówiła, że miała masaż z super panią z Bali, która umie czynić cuda :) Wydaje mi się, że ten prezent jej się bardzo spodobał, dlatego polecam to też innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej przyjaciółce zamówiłam jak zdała prawo jazdy brelok z taki fajnym wisiorkiem i imitacją jej samochodu. Bardzo się ucieszyła . Jak by ktos chciał tez zamówić taki nietypowy prezent dla osoby liskiej to można tu zamawiać www.imarsc.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonarumcajsa
na taką okazję kup swojej przyjaciółce obraz wykonany z jej zdjęcia, może z jakiegoś meczu, jeśli sama trenuje i gra, na takim obrazie można wydrukować specjalną dedykację, zobacz na stronę DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka2017
może do twojej przyjaciółki będzie "pasował" obraz? możesz wybrać coś z kolekcji światowego malarstwa, propozycji jest mnóstwo, zobacz na stronę DCN Gallery, sama kupiłam już dwa obrazy, polecam http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka i ja znamy się już 18 lat :) kawał czasu, chociaż czasami mnie denerwuje i ma odmienne zdanie, to jednak uwielbiam z nią spędzać czas :) urodziny mamy dzień po dniu, ale wiecie jak to jest, wymyślić każdego roku coś wyjątkowego na prezent jest ciężko, znalazłam nasze wspólne zdjęcia i jedno mamy takie śmieszne ale widać, że to jest taka szczera przyjaźń :) skorzystałam z http://fotoobrazyinfo.pl/ i bardzo fajnie wykonali mi wielki obraz na płótnie :) jakość świetna a i dużo pieniędzy nie wydałam :) więc warto było :) a Wy jakie jeszcze macie ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooraX
Ja ostatnio kupiłam przyjaciółce e-notatnik i do tego kosmetyki, bardzo się ucieszyła z tego prezentu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz co prawda mamie ale kupowałam w sferisie pościel, mają taką śliczną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiora
Zgadzam się że w sferisie mają w sprzedaży bardzo ładne komplety pościeli :) ostatnio zamawiałam na prezent dla siostry https://www.sferis.pl/szukaj?q=po%C5%9Bciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimina
Faktycznie ładna ta pościel w sferisie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_krzysia
a może piżama? ;) taka fajna, na zimę, to zawsze przydatna rzecz. polecam te z Rossli, sa bardzo dobrej jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiLkaX1
Wydaje mi się, że w takim przypadku bardzo dobrym i co najwazniejsze trafionym wyborem będzie gustowna biżuteria, polecam sklep Zamarlik-Jubiler jeżeli zdecydujesz się właśnie na jakąś biżuterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina J
Przyznam, że jesteś odważna robiąc taki prezent. Ja postawiłam na kosmetyczkę marki farbota. Koleżanka zawsze o tej firmie wspomia, że lubi ich torebki i w ogóle ich galanterię. Poszukałam i udało się w jagodowymkocie mają ogromny wręcz wybór rzeczy tej marki. Przyznam, że sama zastanawiam się nad zakupem jedenj z tych torebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ze zdjęciem. Np. Empik Foto ma takie magiczne kubki. Może w tym kierunku uderzajcie? Magiczny kubek tzn. że foto na nim pojawia się po zalaniu gorącym napojem. Pod względem wizualnym to powinno dać naprawdę super efekt. A też przy okazji taki prezent jest po prostu praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.minko.co zobacz sobie mega clipper cena fajna, jest to bardzo ładny duży "spinacz", można w niego włożyć Wasze wspolne zdjęcie, wg mnie słodka pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o takich kosmetykach niestety ;( Ja mojej przyjaciółce na urodziny kupiłam szminkę czerwoną i prostownicę. Znalazłam na electro.pl taki model jak miała wcześniej ale niestety ją popsuła. Prezent był trafiony i przydatny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem na praktyczny, ale przepiękny prezent jest koszulka nocna. Mogę Wam polecić z firmy Aless, są zwiewne, miękkie a przede wszystkim śliczne! Dostałam w prezencie od przyjaciółki koszulę nocną z tej marki i bardzo mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thriftshop
To zależy co koleżanka lubi, więc ciężko powiedzieć. Jeśli szukasz czegoś, co na pewno jej się spodoba, a przy tym Ty też skorzystasz, to polecam wziąć ją do tunelu aerodynamicznego na lot dla dwóch osób. Ja byłam na takim z chłopakiem w SpeedFly obok Wrocławia w Mirosławicach, ale dla dwóch przyjaciółek to też będzie dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×