Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luccca

Gdzie naprawiacie samochody?

Polecane posty

Gość zen76

Ja ostatnio wymieniłam akumulator w serwisie Auto Matraszek w Markach. Mają dostęp do oryginałów, ale bez problemu można u nich kupić także zamiennik. Trochę tańszy, a jakość praktycznie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ostatnio miałem problem z turbosprężarką. Ze względu na koszty postanowiłem skorzystać z usług regeneracji turbosprężarki. Firma Regmot  wykonała dla mnie tą usługę szybko i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz
Dnia 27.07.2019 o 12:23, Gość Karol Michalik napisał:

Polecam Irmar w Krakowie - szybka i miła obsługa. Sympatyczna atmosfera.Klient traktowany z szacunkiem i pełną wyrozumiałością. Informacje udzielane chętnie i z uśmiechem.Polecam

Ja też naprawiałem w Irmarze:

 

Zlecenie obejmowało:
1. Wymianę dwóch drążków kierowniczych
2. Ustawienie zbieżności
3. Diagnozę błędów ABS/ASC
4. Diagnozę metalicznych hałasów w okolicy tylnego lewego koła

Obsługa zadzwoniła do mnie na następny dzień, opowiedziała co jeszcze jest do wymiany i podała ceny części. Okazało się, że do wymiany kwalifikowały się jeszcze stabilizatory. Auto było gotowe do odbioru pod koniec tygodnia. Na miejscu dowiedziałem się jaka jest przyczyna hałasów w podwoziu - ledwo trzymający się kupy układ wydechowy. Na schemacie pokazano mi co będzie do wymiany i jaki będzie koszt.

Polecam ich. Dobra diagnoza i wykonanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areos

Jeśli macie obawy że to coś z rozrusznikiem lub alternatorem to warto skorzystać z warsztatu  www.alternator24.pl/ z Zielonej Góry przy Sikorskiego. Mega dobrzy fachowcy, solidni i terminowi, na bank będziecie zadowoleni z  ich usług a do tego z cenami nie szarżują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nasze Bmw polecam katowicki serwis ASO na Roździeńskiego Bawaria Motors BMW, najlepsi mechanicy, zawsze szybka diagnoza i naprawa auta. Polecam, miejsce godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×