Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luccca

Gdzie naprawiacie samochody?

Polecane posty

Gość gość
Lepiej poszukać porad na stronach motoryzacyjnych. Ja też nie znam się zupełnie na autach, ale dużo odpowiedzi znajduję np. nawww.mojeauto.pl lubwww.auto-motor-i-sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o małe naprawy to praktycznie wszystko sama robię. Z większymi usterkami jeżdżę do warsztatu. Niedawno sama zamówiałam także oleje i smary z www.buwar.pl. Jeśli czegoś nie wiesz to pytaj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jak ma problem z naszym Jaguarem, to na drugi koniec Warszawy jeździ, bo ma tam swojego ulubionego mechanika na ul. Struga w Piastowie :D Zawsze jest taki podekscytowany jak się tam wybiera że nie mogę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz_Oks
Tam gdzie widzę, że jest naprawdę dpobry sprzet jak np. nortec. jak warsztat ma słaby sprzet to nawet nie zajeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz
tylko w Irmarze w Krakowie na Makuszyńskiego - dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno miałem problem z radiem i nawigacją. Przestały kompletnie działać i nie mogłem znaleźć przyczyny. Zdecydowałem się zatem oddać te elementy do serwisu i po kilku dniach wróciły do mnie naprawione. Także jeśli macie podobne kłopoty z elektroniką to pomoc powinna znaleźć się u https://www.komtel-serwis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w Krk to tylko Auto Serwis Wadowicka, robiłem mały risercz zanim zdecydowałem się do nich pierwszy raz podjechać i na większości portali bardzo dobrze wypadają, a jak się później okazało w realu jeszcze lepiej. Szybko, fachowo, za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się swoją Hondę naprawiać tylko i wyłącznie w serwisie. We Wrocławiu mogę polecić to miejsce http://www.hrs-japanserwis.pl/. Zajmują się naprawą aut marek japońskich i Fordów. Miejsce sprawdzone i godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.twojmechanik.com ktos juz pisał- Auto Serwis Wadowicka. Jak w Krk to tylko tam. Kompleksowa obsługa, przystępne ceny, naprawy na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj jeżdżę do serwisu www.faben.pl w Pruszkowie. Mają doświadczony i profesjonalny zespół, krótki czas napraw i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry serwis skrzyń biegów znajdziecie tu - http://www.renz.pl/ Świadczą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne manualnych i automatycznych skrzyń biegów. Ja korzystam z oddziału w Grójcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.autocentrumjacex.pl jedno z najlepszych moim zdaniem :) Zawsz jak mam problem z autem potrafią temu jakoś zaradzić. Fachowe doradztwo, zapobieganie dalszym awariom, itp. Bez nich moje auto już dawno było by zapewne na złomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jak pare osob wyżej jeżdże do auto serwisu wadowicka w krk. Nie ściemniają, nie naciągają, zawsze dobrze podpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie firmy od samochodów ciężarowych, dostawczych czy autokarów to sprawdźcie http://autoserwistosa.com/ Są z okolic Łodzi. U mnie naprawiali samochód powypadkowy i rzeczywiście udało im się to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy sprawdzaliście ofertę EuCOcar. Super sprawa dla osób, których auto uległo uszkodzeniu w wyniku wypadku nie z jego winy. Nie tylko dają auto zastępcze, ale również transportują auto do naprawy i naprawiają. Propozycja jest bardzo kompleksowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze naprawiam swoje auto w http://www.fordslawek.pl/ . Pracują tam naprawdę mili i profesjonalni ludzie, w dodatku cena do jakości usług jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jeżdżę do www.twojmechanik.com czyli auto serwis wadowicka. Nie da się ukryć, że serwis bardzo profesjonalny. Kompleksowo sprawdzone auto, wszystko powymieniane jak należy. Cena za usługę i części przyzwoita, mój samochód śmiga jak nowy. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym ten serwis polecił. Sprawdź sobie ich stronę- www.twojmechanik.com, tam masz info o wszystkich promocjach. Ja tam jeżdżę już czwarty sezon i chwalę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regenerowałem po taniości rozrząd przy Szklarskiej 13. Auto Serwis moim zdaniem profesjonalny prowadzony i na pewno ich duża zaleta to całodobowa dostępność. Raz też korzystałem z holowania. Bardzo szybko dojechali. Zostawiam ci kontakt telefoniczny do mojego mechanika 690948483.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tak zachwalali ten auto serwis wadowicka z krakowa, ze postanowilem sam sie przekonac. No i rzeczywiscie przeglad mi zrobili zupelnie za darmo, a pozniej szybciutenko i elegancko rozprawili sie z usterkami. Dolaczam do grona zadowlonych klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałam problem z silnikiem w swoim samochodzie to pojechałam do www.automotoszlif.pl Specjalizują się w silnikach, więc nie mieli problemów z naprawą mojego. Polecam osobą mieszkającym w Bydgoszczy i okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawiałam w Jeleniej w Moto System. Podczas wakacji w Karpaczu padł mi samochód i tam mi zrobili wszystko od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy świetne miejsce, w którym można uzyskać nawet bardzo specjalistyczną pomoc. Mój mąż ma firmę transportową i często korzysta z usług warsztatowych. Ostatnio w jednym z jego pojazdów był jakiś problem z silnikiem i Panowie z http://auto-szlif.krakow.pl musieli zająć się naprawą silnika spalinowego. W Krakowie to chyba jedna z nielicznych firm, która udziela pomocy sprawnie i na tak wysokim poziomie - gorąco polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak chyba większość osob tu pisalo- Auto Serwis Wadowicka. Mają świetną opinię zarówno w realu jak i w necie i nic tu nie jest wyssane z palca. Profesjonalizm dla najbardziej wymagających i przy tym przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób pisało już o Auto Serwisie Wadowicka z Krakowa i ja się dołączam do ich pozytywnych opinii. Bardzo fachowe podejście obsługi do klienta. Wymienili mi rozrząd i świece. Szybko, czysto, cena Ok. Na pewno wrócę do tego zakładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się skonsultować z dealerem Drewnikowski w Szczecinie, bo jest spory katalog Peugeotów nowych i używanych. Dwa dostawczaki używane mam od nich. Dodatkowo niezłe pakiety ubezpieczenia, doradcy znają się na rzeczy, nie naciągają na zbędne koszty. Byłem wstępnie się konsultować przy Bohaterów Warszawy 19. Z doradcą miałem kontakt nawet w sobotę. Samochód odebrałem w dobrym stanie technicznym, później żadne ukryte problemy się nie pojawiły. Jak preferujesz Peugeota to ci podpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirakles
Mam Forda Focusa, którego nie wyobrażam sobie serwisować nigdzie indziej niż w serwisie autoryzowanym forda. To nie prawda, że serwisy autoryzowane są drogie, np. za przegląd pojazdy płace w Fordzie 279 zeta, to nie jest duża suma w przypadku przeglądu. Natomiast w temacie wspominane przeglądu to można zerknąć na ich stronkę, akcjaserwisowa.pl/serwis wszystko czarne na białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart001
Tylko w www.twojmechanik.com czyli Auto Serwis Wadowicka w krakowie. Absolutny profesjonalizm i uczciwość. Do tego darmowe przeglądy i przechowalnia opon za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o trójmiasto to zawsze kieruję się do gdańskiego http://www.szwarcgruba.gda.pl/ . Jakoś ich usług nie zawiodła mnie jeszcze nigdy, samochód jest serwisowany z pełną dokładnością i to zapewne dzięki nim cały czas mój pojazd znajduje się na drodze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×