Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luccca

Gdzie naprawiacie samochody?

Polecane posty

Gość klara8r
zależy skąd jesteś. Ja jestem z Gdyni tuaj jest parę dobrych serwisów samochodowych . Jeden z nich to ag expert.Mają bardzo dobrych mechaników dlatego głównie do nich oddaję swój samochód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikkot
Zepsuł Ci się samochód i nie wiesz co zrobić bo potrzebujesz szybkiej i rzetelnej naprawy? Jeśli tak to na pewno zainteresuje Cię serwis blacharski warszawa www.autoplaza.com.pl/pl/serwis/serwis-blacharsko-lakierniczy.html w AutoPlaza. Możesz być pewien, że Twój samochód trafi w dobre ręce i będzie szybko i dobrze naprawiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekbala
Dobrzy fachowcy pracują w Wacar na Mokotowie, info o tym jak do nich trafić jest na wacar.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auto Serwis Wadowicka w Krakowie. Dobra jakość, konkurencyjne ceny, przyjemny kontakt. Do tego przeglądy zupełnie za free, przechowalnia opon, fajne promocje. Jeżdżę tam już z 10 lat i nigdy często nie wracam, bo jak robią to raz i porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solonla
Mało kto po gwarancji serwisuje w ASO, a dla mnie to najpewniejsza opcja. W przypadku Forda wcale nie jest drogo, bo mają niezłe promocje dla aut 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na przykład chodzi o awaryjne otwieranie samochodu, czy naprawę zamków i stacyjek, polecam usługi firmy http://cezarszczecin.pl. Bardzo profesjonalna ekipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymierzam się do przesiadki z Fiata do Peugeota Partnera. Wstępnie jestem ugadany z dealerem Drewnikowski. Czekam jeszcze na konsultacje związane z leasingiem i wykupieniem ubezpieczenia. Idę w następnym tygodniu już na finalizację. Uczciwe podejście i cała obsługa mi się bardzo podobała. Kumpel z roboty mi ich polecił. Sam ma już 3 samochód od nich, więc dokładam cegiełkę. Jak chcesz to nawet razem możemy pójść. Mi nie przeszkadza. Daj znać na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martylorogicvzny
Ze swoim fordem jeżdżę do ASO, które nie jest tak drogie jak powiadają. Robiłem diagnozę pojazdu, w która wchodzi m.in. sprawdzanie amortyzatorów, co mnie wyniosło 99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chwalę pana Krzysia z warsztatu na Dźwigowej koło torów, robi praktycznie wszystko, złota rączka z doświadczeniem. Rozrząd miałem tutaj robiony i samochód jeździ super już prawie od roku, bez żadnych awarii i innych problemów. Warsztat ma swoją stronę z danymi - www.dzwigowaautoserwis.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukisz
To diagnozowanie w serwisie forda, o którym piszesz robiłem przy okazji wymiany opon do swojej fiesty, od sztuki płaciłem pamiętam jakoś 160 zł, razem z montażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanka
To ich stałe oferty czy jakieś czasowe promocje? Szczególnie te opony mnie interesują, ale może i diagnozę przy okazji bym zrobiła w focusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolony z Auto-Szlif na Makuszyńskiego w Krakowie http://auto-szlif.krakow.pl/oferta/ Regenerowałem u nich silnik. Ekipa solidna, wszystko fachowo, sprawnie, jak trzeba, do tego na czas odebrałem samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiaKrzewscyBielany
Naprawiamy i serwisujemy wszystkie popularne marki samochodów. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Firma w obecnej formie działa od 1995 roku, jest ona kontynuacją działalności związanej z motoryzacją prowadzonej przez rodzinę Krzewskich od 1965 roku. Jesteśmy serwisem samochodowym, który od lat dba o jakość świadczonych usług. Pracują u nas certyfikowani mechanicy samochodowi, którzy wciąż poszerzają swoje kompetencje uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach. Pracownicy serwisu dysponują rozbudowanym warsztatem naprawczym, uwzględniającym wysokie zaawansowanie techniczne pojazdów marki KIA. Dzięki temu są w stanie sprostać aktualnym wymaganiom i standardom w zakresie technologii naprawy samochodów. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe, w tym naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Od początku Państwa wizyty będziecie państwo na bieżąco informowani o elementach niezbędnych do wymiany, cenie usługi, a także o statusie naprawy. W zakres naszych usług wchodzą: Diagnostyka komputerowa Obsługa i naprawa układów hamulcowych Obsługa i naprawa układów zawieszenia Obsługa i naprawa układów kierowniczych Obsługa i naprawa układów chłodzenia Sprawdzenie i regulacja geometrii zawieszenia Przeglądy, naprawy, dezynfekcja klimatyzacji Przeglądy gwarancyjne Przeglądy pogwarancyjne Wymiana ogumienia Wymiana szyb Montaż wyposażenia dodatkowego: np. czujniki cofania, haki holownicze Naprawy blacharskie i lakiernicze Likwidacja szkód komunikacyjnych Weryfikacja stanu technicznego pojazdu przed zakupem samochodu używanego W zakres naszych usług wchodzi także : Stacja Kontroli Pojazdów z podstawowym (B) oraz rozszerzonym (c, e) zakresem badań technicznych Kontakt: Kia Krzewscy Bielany ul. Rudzka 26A 01-689 Warszawa tel. 228330247 email serwis.krzewscy@kiamotors.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolf
Auto Serwis Wadowicka w krakowie. Jeżdżę tam od dawna . Zawsze dostaję telefon z szacowanymi kosztami naprawy i już po kilku godzinach wszystko jest zrobione. Nidy się nie zawiodłem. Do tego zawsze robią za darmo! przegląd na linii diagnostycznej, więc za wczasu można się ustrzec poważniejszych napraw. Warsztat nr 1 jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę wyłącznie do www.autoperfektmulak.pl. Firma specjalizuje się w mechanice, sprzęgłach manualnych, diagnostyce, klimatyzacji oraz chiptuningu. Nieraz tam już byłam, wysoka jakość usług, terminowość oraz konkurencyjność, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z własnego doświadczenia (trzy lata) mogę polecić serwis Euromaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście z Trójmiasta lub okolic to polecam wam warsztat samochodowy www.maxautoserwis.com z Gdańska. Zawsze spotykam się tam z profesjonalną obsługą. Po za naprawianiem samochodów, zajmują się też blacharstwem i lakiernictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Widzę, że nie będę oryginalna jak polecę auto serwis wadowicka w Krakowie :) jeżdżę do nich obecnie już z 3 autem i jak dla mnie nie mają sobie równych. Sprawnie, dokładnie i za rozsądne pieniądze :) Fakt, że można zrobić darmowy przegląd na linii uważam za duży plus - już 2 razy korzystałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat jeżdżę w sprawdzone miejsce - warsztat przy aso Honda Matraszek, http://hondamatraszek.pl. Zdecydowanie polecam, bo oferują tam rzetelną obsługę i bardzo dobre ceny. Takiego uczciwego podejścia niestety nie spotyka się często, tym bardziej doceniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jeżdżę tylko do auto serwisu wadowicka- www.twojmechanik.com. Są uczciwi, przed naprawą wyceniają jej koszt i ustalona kwota już się nie zmienia, nie naciągają na zbędne koszty. Poza tym sama naprawa mega profesjonalna (dają na nią gwarancję) no i zawsze można podjechać na darmowy przegląd na linii diagnostycznej. Fajny serwis dla każdej zmotoryzowanej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozrząd miałem naprawiany w tym roku i powiem że jak na początku się bałem że finansowo nie udźwignę to przy podliczeniu się okazało że nawet dało się to zapłacić. Naprawiali mi w serwisie Wacar, warsztat jest na Racławickiej, łatwo trafić, praktycznie centrum Warszawy. Póki co jeździ się okej, nic nie stuka nic nie puka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już chcesz wymienic szybę w aucie to polecam FUYAO Jakość mówi sama za siebie.Zapytajcie mechaników, bo w sumie w kazdym warsztacie możecie je znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem właścicielem Chryslera. Jak wiadomo, jest to pojazd amerykański w związku z czym znalezienie serwisu pojazdów tego typu graniczy z cudem, również w Warszawie. Po jakimś czasie udało mi się trafić na ofertę http://edmark.com.pl/ , znajdującego się na ulicy Grochowskiej 168A . Za każdym razem, gdy mój pojazd dręczy jakiś kłopot to zgłaszam się właśnie do nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawiam swój samochód w www.eurocarexpert.pl w Gdyni. Prowadzą świetny warsztat samochodowy, w którym potrafią szybko rozwiązać problem z samochodem. Zajmują się też serwisowaniem samochodów i robią to bardzo dobrze, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokni
auto serwis wadowicka. Polecam, na bieżąco info o czasie naprawy jak i wszytskich kosztach,wszystko jak najbardziej na duży +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić firmę http://besthol.pl/ - Pomoc drogowa, warsztat samochodowy, mobilny serwis, auto holowanie, mechanika i elektryka to zakres ich usług. Mają siedzibę w Warszawie i pracują przzez całą dobę, więc warto zapisać sobie kontakt. W razie potrzeby przyjeżdzają pod dom jak nie można odstawić samochodu do nich, zabierają auto i zostawiają protokół a potem diagnozują, mówią o kosztach, naprawiają i odstawiają gotowe autko pod wskazany adres. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mechanik samochodowy z Warszawy, który jest zawsze uczciwy i ma dobry kontakt z klientem, co w przypadku mechaników i całej branży nie zawsze jest normą. Korzystam z usług tego warsztatu samochodowego https://dariusztryfon.pl/ od ponad roku i to co dla mnie jest potwierdzeniem wiedzy pracujących tam fachowców to każdorazowo prawidłowa diagnoza usterki, wycena i szybka naprawa. Ogólnie polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego serwisu w lokalizacji Warszawa Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel81
auto serwis wadowicka.Dobre opinie w necie nie są wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×