Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuza24l

Czy naprawdę za granicą jest tak bardzo lepiej niz w Polsce?

Polecane posty

Gość gość
Sto razy lepiej. Jestem po studiach na politechnice. W pl mialam prace biurowa. Dużo stresu. 1800 zł. Umowa zlecenie... Tutaj pracuje w magazynie, jest dosyć cieżko, jednak zero stresu, kasa zawsze na czas, umowa na czas nieokreślony. Pracuje w magazynie z Anglikami i nie czuje się dyskryminowana- wręcz przeciwnie menagerowie cenią nas bardziej niż Anglików bo jesteśmy sprytniejsi i inteligentniejsi. Mimo tego ze mam prace typowo fizyczna to stać mnie na to żeby z chłopakiem wynająć domek ( w Polsce wynajmowaliśmy mieszkanie 35 mkw) i żyć normalnie, jeździć na urlop kilka razy do roku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GB dała mi wszystko czego nie dała mi PL. A powinna była dać, ale teraz to już jest nieistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci nie powinna dac smierdzielu. A pl dala ci wszystko i twoj psi obowiazek teraz wysylac funty do pl aby polskie dzieci mialy 500+. Inaczej w ryło zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Po to zebys sie pytal cwelu. Zachod sie skonczyl, zarobisz 1500e wydasz 1000. Zgłoś W PL zarobisz 1000PLN, wydasz 1500PLN. Pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl zarabiam 6000zl, wydam 1500zl. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w pl jestem u siebie. Ty nigdy nie bedziesz bueheeee. Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W pl zarabiam 6000zl, wydam 1500zl. Gnij w uk. Zgłoś W którym burdelu tyle płacą? 1500 to za wynajem kawalerki w dużym mieście. widać że gimbaza pisze bo pojęcia nie ma o cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I w pl jestem u siebie. Ty nigdy nie bedziesz bueheeee. Jeszcze jakies pytania? >>< Beahahahaha, co za cwel, myśli że w PL jest "u siebie", a tu hooja, PL to kraj teoretyczny nie słyszał? Jak jesteś u siebie to dlaczego w radiu lecą prawie same angielsko języczne utwory? Dlaczego mase angielskich napisów na ulicy, mase zangielszczonych nazw firm, nazw produktów, nazw stanowisk w pracy, a nawet język korpo, hooja jesteś u siebie cwelu, to tylko kolonia niewolnicza zachodu, rynek zbytu dla gòwna made in china i zapychanie dróg w PL złomem z zachodu. Do tego jak jesteś u siebie to czemu debile z TV nie mają nawet jednego originalnego pomysłu na NIC tylko wszystko koorfy kopiują z zachodu? PL jest tylko z nazwy tępaku, a starsi ludzie mają nawet problemy zakupy zrobić bo etykietki na produktach po angielsku w tym twoim polandeszu, jaki durny kraj na to pozwala aby jego język został stopniowo eliminowany z użytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska sprzedana
gość dziś I w pl jestem u siebie. Ty nigdy nie bedziesz bueheeee. Jeszcze jakies pytania? Zgłoś Te koorvy dawno polske sprzedały, chyba zapomnieli ci powiedzieć kolego, ciebie też sprzedali za bezdurno, jesteś nie u siebie a u nich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.w Finlandii nie chca uwierzyc ze w PL jak ktos jest bezrobotny to nikt mu nie pomoze tylko umrze z glodu na ulicy, skoro tu jest zasilek min. 500 euro, co starczy na wynajem pokoju i tansze jedzenie.dlatego duzo tu bezrobotnych bo nie oplaca sie pracowac na pol etatu czy nawet pare h za te same 500 e miesiecznie, czesto sie tez slyszy ze "ja za 1000 euro to nie bede wstawac z lozka rano".to jednak wplywa niekorzystnie na spoleczenstwo a szczegolnie mlodych, ktorzy nie maja zawodu, siedza w domach a w koncu dorabiaja sie otylosci, cukrzycy i depresji.duzo mlodych tez ma "globusa" i z tego powodu ubiegaja sie o rente, zdrowy fizycznie 20+ bycek ktory moglby sobie swietnie poradzic np na budowie i dobrze by mu to zrobilo, wychowany na komorkach, komputerach juz od urodzenia twierdzi ze nie chce zyc, stad diagnoza depresji i zycie na koszt panstwa.to nei wynika z zimna i braku swiatla ale znudzenia, bo wszystko rodzice podstawiaja i nie ma zadnej woli walki ani szukania sensu zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co z PL wywiozłem to polski akcent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie chwale życie w Szwecji , Polaków lubiłam ale już mam ich dość tylko narzekają i napuszczaja siebie nawzajem , inne narodowości się tak nie opluwaja tylko w Polsce panuje taka desperacja i chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka z leszczy emigracyjnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 13 lat w UK (no, prawie, bo zaraz po wejsciu do Pl do Uni. sprowadziałem zone, tu urodzialy sie nasze cudowne dzieciaki. Nie wiem, czy jestem u siebie czy tez nie, ale mi tu dobrze, a dzieciaki są u SIEBIE. To jest ich kraj, one są tu "swoje", na "swoim". A to chyba najważniejsze, że dzieci czują się dobrze. Owszem powią biegle po and I gorzej po polsku, ale to co? czy to cos zlego, jakas zbrodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie coraz durniejsi
gość wczoraj to jest NWO, tworzą debili uzależnionych od rządu, bezradnych, głupich, którzy głosują potem na lewaków którzy zniszczą te kraje, nabiorą "uchodźców" którzy też łapy po wszystko za "darmo" wyciągają, co za szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklane trzewiki
gość wczoraj A ja sobie chwale życie w Szwecji , Polaków lubiłam ale już mam ich dość tylko narzekają i napuszczaja siebie nawzajem , inne narodowości się tak nie opluwaja tylko w Polsce panuje taka desperacja i chamstwo Zgłoś Niestety to w każdym kraju, polska patologia robi syf i obciach normalnym polakom, i potem trzeba pokazać że się takim nie jest bo od początku na to są przygotowani że my też patologia. Dlatego ze smutkiem trzeba daleko od głównych skupisk polaków aby oderwać się od tego stereotypu niestety. Szkoda że tak musi być ale to jedyny ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Beka z leszczy emigracyjnych smiech.gif >>>> Polacy są emigrantami w WŁASNYM kraju debilu, i 75% by żarła tynk z okien, gdyby nie kasa od rodziny z zachodu wpływała co miesiąc od tych "leszczy" którzy muszą kisić się 10 w pokoju aby rodzinie wysłać, rodzine która tego raczej nie docenia bo to hooje i egoisci, tylko wołają DAJ DAJ DAJ, koorfy leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UE daje też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez UE to ten kraj by dawno nie ustniał. Przecież wy Polaczki nie macie nic swojego. Wszystko wysprzedane a reszta to montownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w Uk 3 lata z mezem i tak naprawde mamy tu tylko siebie, reszta polakow z ktorymi pracuje za funta by kazdego sprzedala.jestem tu tylko dla pieniedzy a ogolnie jest bardzo ciezko chociaz w koncu wynajelismy swoje mieszkanie bo zyc na pokoju na kupie sie nie da, poprostu.wieczne libacje wspollokatorow, zero szacunku dla ciszy nocnej itd a jak ja musialam wstawac na 5 do pracy rano i chodzilam jak najciszej sie dalo to ''tluklam sie'' ich zdaniem. po kolejnej imprezie na tygodniu gdy w koncu wykrzyczalam ze to nie fer kazali mi wypierd....jak mi sie nie podoba i prawie pobili mojego meza.. Co do zycia tu jest latwiej Anglicy szanuja nas ale ostatnio coraz czesciej widze dziwne spojrzenia na ulicy itd, mysle ze to wina Brexitu. Jesli chodzi o prace prawda jest taka ze kazdy dzien to walka. Ja jestem wrazliwa osoba, wszystkie swoje obowiazki wykonuje sumiennie, pracuje szybko,dlatego czesto dawali mnie w gorsze miejsce gdzie inni nie dali rady. W ostatniej pracy gdzie mialam juz staly kontrakt strasznie nadwyrezylam sobie reke na pracy na maszynie, gdzie nikt nie dawal rady,nie moglam podniesc reki do gory przez 3 tygodnie i musialam odejsc...prosilam o zmiane miejsca pracy itd nie zgodzili sie. Teraz pracujemy w piekarni praca nie jest zla ale ludzie ... niegdy jeszcze nie spotkalam tak podlych polakow -to smutne, przyszlam do pracy nikt nic nie powiedzial nie pomogl. teraz ani czesc ani nic i co 2 slowo kur.... doslownie :( poziom tych ludzi mnie poraza, po angielsku tez nie mowia dobrze a jednak sa tam "kims". tutaj przeraza mnie taka zawisc wsrod polakow, nikomu nie wolno nic mowic, niewiem czy ja mam takiego pecha, bo zawsze tak trafialam,i juz nie mam sily walczyc ...:( marze o lepszej pracy ale teraz jest kiepski okres na prace w UK, przynajmniej tu gdzie jestem. i musze siedziec w piekarni.ciesze sie ze jest prace ale codziennie nie wiem co mnie czeka. uslyszalalam juz na swoj temat ze "mi przyj***e" albo "ty buraku" i nic nie moge zrobic bo to liderka, polka oczywiscie. dodam ze jestem osoba po studiach i bardzo ambitna, niestety wyjechalam z braku pracy w polsce...ostatnio bardzo czesto placze w poduszke i z mezem podjelismy decyzje, wracamy za poltora roku.mam nadzieje ze to sie spelni bo psychicznie juz nie daje rady :((( tak naprawde tu zawsze bedziemy obcy, z dala od rodziny a jesli sie nie zna perfekt angielskiego zawsze bedziesz ponizany przez takich "polakow" i innych madrych ale nie widzach nic w sobie zlego. tacy ludzie nie maja nic madrego do powiedzenia, co 2 slowo kur.. i ja pierd... to ich najczesciej uzywane slowa.ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie po powyzszym wpisie widac ze najwieksze k****y wyjechały do UK:D mendownia :D kto sie uczył ten w pl zyje jak pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauwazyles, ze napisala iz skonczyla w PL studia i wyjechala do Uk z braku pracy w PL ? Faktycznie zyla jak pan :D Jakos AWF nie nauczyl czytac ze zrozumieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolna kreaturo z ukowskiego zmywaka lub siedząca na kasie, zgnijesz w uka w nieświadomości, ze Polska to nie tylko twój zapijaczony PGR, a praca leży na ulicy, tylko trzeba umieć ja podnieść. Trzeba mieć plan na siebie, cel do którego sie daży. Ty tego dopomyju nie zrozumiesz, bo już w momencie urodzenia byłeś przegranym człowiekiem, którego przeznaczeniem było szorowanie ukowskich kibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt, ze nie jestem takim zadowolonym polskim obywatelem jak ty :D Nic nie musze na forum udowadniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafko z polski
Piszecie o uk a ja wole francje . To jest kraj piekny i cieply (na poludniu mega cieplo w zime w dzien ) ucze sie fr ze trzy lata malo umiem ale jak nieumre dam rade do 30stki się naucze perfect . Je suis polonais . Polska niekturzy tu zyja ja tez ale bylem we francais i chce tam być . Kasa duża wyslo mi w polu 9 tysi . Tu nigdy bym tego nie zarobił w p**du . Ale polske tez lubie . Ludzi niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty placzaca w podusie a myslisz ze jak wrocisz to bedzie inaczej? haha polaczki sa wszedzie takie same. i najlepiej miec na nich wyj****e a nie przejmowac sie smieciami. idiotka mysli ze w plu jest inaczej, rece mi opadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tyle
za granicą nikt na nikogo nie patrzy i nie obgaduje, robią to tylko polacy wychowani w PL. Chodzisz jak chcesz, w czym chcesz, wyglądasz jak chcesz, jeździsz czym chcesz i ZERO komentarzy. Nikt nikogo innego nie obchodzi, co może być i dobre i złe. Raju niestety nie ma nigdzie, bez jaj, zawsze jest coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to, ze w Polsce nie jest nic lepiej. Ta zawisc zostala i jest dalej, te podzialy tez; Pracy nie ma, jak jest to za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak swietnie jest w Polsce, to dlaczego sindbadami codziennie jezdza faceci do krajow zachodnich i pracuja tam w sumie za najnizsza krajowa? Zony i dzieci w Polsce a oni jezdza co miesiac do domu. To smutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zony i dzieci buahaha :D beka z przegrywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×